Динко от Ямбол се метна на АТВ и отправи послание към душманите си
Искам да поздравя всички мои врагове, станах още по-силен и ще ми ядете големия х.й, каза ямболският бизнесмен
Динко Вълев от Ямбол, куцукайки, се метна на АТВ и отправи интересно послание към душманите си. Преди няколко часа той публикува в профила си в Инстаграм интересно видео, с което искаше да покаже, че възстановяването му върви много добре.
От кадрите става ясно, че все още трудно се придвижва, но предвид това, което е преживял, е цяло чудо, че изобщо може да ходи.
Кръвта на ямболският бизнесмен обаче ври и той не може да стои спокоен.
„Всяко нещо, което не може да ме убие, ме прави още по-силен. На всички душмани искам да кажа – да ми ядат големия х*y“, каза в типичния си стил Динко.
Припомняме, че той пострада много тежко при репатрирането на обърнат тир край Девня.
Стрелата на крак буквално го натроши, наложи се да бъде приет по спешност в МБАЛ "Света Анна" във Варна, а след това транспортиран с медицински хеликоптер до УМБАЛСМ „Пирогов”, където бяха извършени няколко много тежки операции.
Мнозина считаха, че Динко никога няма да може да проходи, а други директно го отписаха. " Ако беше някой друг човек на мое място - да беше заминал, но аз силен човек и ще се справя", каза още тогава Динко.
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

е вече е на път Сега ще го ощавят лекарите ,работниците ще го окрадът,жена му ще си харчи на воля,а той в инвалидна количка сам и без лев...така е човек като се самозабрави идва наи големият ти страх... всевишния е над всички... карма...
Жив и здрав да си, не ни занимавай с личните си проблеми!
Дори и върховния главнокомандващ