Динко от Ямбол се метна на АТВ и отправи послание към душманите си
Искам да поздравя всички мои врагове, станах още по-силен и ще ми ядете големия х.й, каза ямболският бизнесмен
Динко Вълев от Ямбол, куцукайки, се метна на АТВ и отправи интересно послание към душманите си. Преди няколко часа той публикува в профила си в Инстаграм интересно видео, с което искаше да покаже, че възстановяването му върви много добре.
От кадрите става ясно, че все още трудно се придвижва, но предвид това, което е преживял, е цяло чудо, че изобщо може да ходи.
Кръвта на ямболският бизнесмен обаче ври и той не може да стои спокоен.
„Всяко нещо, което не може да ме убие, ме прави още по-силен. На всички душмани искам да кажа – да ми ядат големия х*y“, каза в типичния си стил Динко.
Припомняме, че той пострада много тежко при репатрирането на обърнат тир край Девня.
Стрелата на крак буквално го натроши, наложи се да бъде приет по спешност в МБАЛ "Света Анна" във Варна, а след това транспортиран с медицински хеликоптер до УМБАЛСМ „Пирогов”, където бяха извършени няколко много тежки операции.
Мнозина считаха, че Динко никога няма да може да проходи, а други директно го отписаха. " Ако беше някой друг човек на мое място - да беше заминал, но аз силен човек и ще се справя", каза още тогава Динко.
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца

е вече е на път Сега ще го ощавят лекарите ,работниците ще го окрадът,жена му ще си харчи на воля,а той в инвалидна количка сам и без лев...така е човек като се самозабрави идва наи големият ти страх... всевишния е над всички... карма...
Жив и здрав да си, не ни занимавай с личните си проблеми!
Дори и върховния главнокомандващ