Динко от Ямбол проговори след операцията в УМБАЛСМ „Пирогов”
Благодаря на д-р Диян Енчев, който за мен е Светило, както и на д-р Митко Тодоров, който направи много за мен, каза ямболският бизнесмен
Тежката операция на счупените прешлени на Динко Вълев, който пострада жестоко при тежък инцидент край Девня, е преминала успешно, потвърди самият той пред Флагман.бг.
„Всичко е наред. Бях в най-добрите ръце – на д-р Диян Енчев и д-р Митко Тодоров, който е мой съученик и човек, който направи много за мен. Благодаря им. За д-р Енчев каквото и да кажа ще е малко – той е Светило”, лаконичен бе Динко от болничното легло в УМБАЛСМ „Пирогов”.
Това бе най-тежката от серията операции, които му предстоят.
Сериозна бе възможността да се стигне до необратими последици за живота и здравето на 35-годишния мъж от Ямбол, включително и трайно инвалидизиране.
Във варненската МБАЛ „Света Анна” нито един лекар не се ангажираше, че може да извърши толкова сложна операция, а Динко не можеше и да пътува по обичайния начин, защото съществуваше реален риск да пострада още повече от транспортирането по разбитите пътища.
Заради това той нае хеликоптер, който директно го транспортира до „Пирогов”, а екип реаниматори предадоха в ръцете на проф.д-р Диян Янчев, началник на Четвърта травматологична клиника.
Възстановяването на Динко ще е дълго, но най-тежкото за него мина. Приятелите му казват, че той е боец и скоро ще се върне към нормалния си живот.
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината

Тази мутра - садист е срам за нацията.
Господ забавя, но не забравя.
Сега таза ли оправиха или прешлените.
Това сега може би го няма никъде по света а и няма предпоставки как да се случи.
Цялата система така беше изградена като се почне от качествена и чиста храна, работа с минимален стрес, 40 часов работна седмица,задължителна почивка и възстановяване, масов спорт от детска възраст, нулева престъпност в всички села и градове, липса на завист и омраза между хората за да може тази система да гарантира на хората възможно най дълга продължителност на живот и възможно най малкото развитие на болести.Всичко различно от изброеното е ала бала и единствено води до стопяване и застаряване на нацията ни от 9 милиона на 5 милиона за 33 години.Такова нещо не се е случвало и по време на войните.
Помня една снимка тук във Флагман как с€ре на двора до дувара! 2016 беше, мисля.
Това е божие възмездие за извършените издевателства върху беззащитни мигранти.
Той беше героизиран апаш в беззаконовата ни държава, когато тарашеше последните грошове от джобовете на мигрантите.
Той беше съвременнният палач и със сопа налагаше навързаните със сезал дори бременни жени и малолетни.
Тази мутра - садист е срам за нацията.
Но все пак: ако попаднете на хора с такива месести носове, бягайте далече, за тях всичко е пари.
С винтове, скоби или планки. Кажете нещо по конкретно.
Написали сте само общи приказки.
въЗстановяване също така. И трябва да бъде с пълен член - бригадирът!
Много си деградирал, брегадире!
Баче скорошно оздравяване ама ми мяза малко на “кажи на комшиите че сме добре да ни завидят”
залагам 1000 бв, че ако вместо Кирето Лъжеца... премиер беше Динко.... щеше да се справи по-добре!
ТОЯ ДА НЕ Е ПРЕМИЕР-МИНИСТЪР ???