×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Извънредно! Динко от Ямбол пострада жестоко, целият е потрошен, транспортират го с хеликоптер до София


Извънредно! Динко от Ямбол пострада жестоко, целият е потрошен, транспортират го с хеликоптер до София
Утре сутринта ще оперират Динко, той е със счупен таз, прешлени и множество наранявания. Хиляди негови приятели стискат палци всичко да е наред
05 Септември 2022, Понеделник, 20:47 ч.
Автор: Флагман.Бг

Стрелата на кран, репатриращ обърнат тир, се счупила и буквално се стоварила върху него

Ямболският бизнесмен Динко Вълев, придобил национална популярност като „Ловеца на мигранти”, е в тежко състояние с множество травми след жесток инцидент край Девня, научи Флагман.бг.

35-годишният Динко е пострадал, след като стрелата на кран, опитващ се да репатрира обърнат тир се е счупила и буквално паднала върху него. Той бил със счупени прешлени, таз, ръка и множество други наранявания, съобщиха негови близки.

Според непотвърдена информация Динко първоначално бил приет във варненска болница, но нито един от лекарите не се ангажирал, че може да направи серията от тежки операции и заради това преди няколко часа бил транспортиран за своя сметка с хеликоптер до София.

Утре сутринта му предстои много сериозна операция, първата от поредицата, която му предстои. Залогът е голям – дали отново Динко ще може да се изправи и живее пълноценно.

Флагман.бг не успя да се свърже с Динко. Тези, които го познават знаят обаче, че е боец и са категорични, че ще спечели най-важната битка в живота си. Той има хиляди приятели в цялата страна, които стискат палци да се оправи възможно най-бързо. 

"Динко е човек с голямо сърце - добряк и изключителен мъжкар. Не познавам друг като него. Той има ярко изразено чувство за справедливост и е готов да влезе в огъня за приятелите и семейството. Надяваме се всичко с него да е наред", каза един от близките му, пожелал анонимност.


В категории: Животът , Ямбол


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
67
Коментара
Тервел ИЛИЕВ 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа 27/06/2026, Събота 21:50 0
Тервел ИЛИЕВ Почина бивш депутат Почина бивш депутат 27/06/2026, Събота 21:42 0
Тервел ИЛИЕВ Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас 27/06/2026, Събота 19:32 0
67
Коментара по темата
67.
Бургазлия
09.09.2022 10:48:09
0
2
Какво ни занимавате с някакви типчета -> видяхме го как паркира пред мол галерия, очевидно не е ОК като човек, това казват и хората, които го познават...
66.
ЧПИ Далаверата
08.09.2022 04:12:30
2
3
Гледам че тук разните му тролове и компютърни плъхове се произнасят от мое име каква ми била реакцията.Заявил съм я на моя ютуб канал Dalavera News Васко Далаверата и тя е че му желая бързо възстановяване това че сме имали конфликт не означава че го мразя.Искам да се възстанови да си вземе поука и да стане по добър това е официалното ми становище троловете да си е*** пу**** ма****☝️
65.
ЧПИ Далаверата
08.09.2022 04:08:26
3
2
Искрено съжалявам за това което ти се е случило брат бързо възстановяване
64.
vasko dalaverata
07.09.2022 21:48:13
3
6
Да се отървем от най-известният простак в България и един реномиран боклук.
63.
Тончо
06.09.2022 14:34:53
9
25
Динко лично си е платил хеликоптер да го кара за София и малко или много ни е спасил от мигрантите, които сега влизат в страната ни със стотици на ден. А Митьо Очите дали си е платил или хеликоптер, операции и всички екстри оли и той като циганите за наша сметка? От благодарност, че зариби и погуби стотици с мръсните му наркотици?
62.
Бургазлия
06.09.2022 13:51:29
10
21
Колко сте смешни с зависливите си коментари че колко пари имал и от къде ги е придобил. Никой няма право да го съди има си органи и само Бог може би не зрителите. И аз не му харесвам показността с пари и перчене като ямболлия но не ми пречи да бъда съпричастен с болката тежкото положение и ако мога бих помогнал. Не злобейте той беше единственият който се опита да занесе паметник в РСМакедония.
61.
Do 8
06.09.2022 13:20:31
15
14
Педал си ти а динко е селяк тьп
60.
Това се очакваше
06.09.2022 12:17:02
14
18
Най накрая си е намерил майстора този див селяндур,и си заслужава всичко катж се правеше на много отворен и бабаит
59.
Иванов
06.09.2022 11:48:27
9
47
Познавам го
Пълен идиот е и супер алчен тип
Проклет долен използвач е и не ме интересува дали е добре или зле
Лично съм имал контакт с този измекяр във измислената му морга
Долен ,брутален,типичен Ганю с главно Г
Съжалявам че такива влизат в общественото пространство и ги изкарват симпатични герои които уж са успели в живота
Не искам такива леката да се лансират като герои и да се дават за пример
Жалко че в България това върви от векове
Такива са ни смешните “бизнесмени” от всички нива
Не се вижда светлина в тунела ,но явно всичко си е наред според държавата
58.
Ludiq
06.09.2022 11:29:42
7
35
Това е задето обираше имигранти а се правише че помага на страната ни, може би кармата съществува наистина
57.
Не си играй с огъна
06.09.2022 11:18:42
1
22
Стрелата при различна дължина и определен ъгъл има различна товароподемност показани на схема-таблица, и за този авариен камион производителя е дал в инструкциите но дали се спазва, а ако се скъса сапан реже като бръснач
56.
Господин Карма
06.09.2022 11:06:22
7
29
Лихварството, трафика на жени и престъпната дейност му се върнаха - КАРМА!!
55.
До R
06.09.2022 10:25:25
1
17
Хахаха, добре, мишок! С 5.50 в джоба! :D
Същия галфон си като идола си Джинкуту ут ЯмбоУ!
54.
Ууууууу
06.09.2022 10:14:23
1
28
Карма само преди една седмица щеше да ме блъсне с гъзарския си джип ууууу на пристанището в Бургас защото си ровеше уууу тилифона.
53.
R
06.09.2022 09:51:35
28
4
Нареждадайте хейтари с по 5 лева в джоба мишки наркомани.
52.
Господин млад меринджей
06.09.2022 09:33:00
5
7
Г-н Господин Вълев Вълев, дето е на 35, а мяза на 65, този път се наигра, май, а?!
Ако това, което е писал флагмана, е вярно, значи положение никак не е розово!

Както се пее в една песен на Клуб НЛО:

А-а-а льошо, мнього льошо льошо, льошо польожение никак не е розово
51.
Джони
06.09.2022 09:32:31
3
12
Важното е голямата глава и джуната да не са повредени !
50.
*********
06.09.2022 09:23:00
1
13
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
49.
Трол
06.09.2022 08:19:05
5
64
Национален герой.... Опростачаването започва от вас, драги "журналисти".
48.
МАЙТАП БЕ УИЛИ
06.09.2022 08:07:32
7
25
Прибира се сина на Чък Норис,подут и насинен от як пердах......
Чък...ядосан.....-Кой те би бре.....??
Ша му откъсна главата....
Сина едва смутолевил.....Динко...от Ямбол....
Чък.....Еее.....друг път ,да не се закачаш....
47.
Хан Курбан
06.09.2022 08:02:26
7
37
Нормално! Никакъв контрол, никакви мерки за безопасност, никаква “охрана на труда”. Има само бракувана техника, закупена “на цената на метала” от наш ДинкУ!... И ръждьока се е сгънал!
Дано да прескочи трапа и да се възстанови!
П. П. И да не отказва помощ на НАТО, че пак ще го урочасат!
46.
Аз съм
06.09.2022 08:02:26
1
32
Тези които се притесняват дали ще се оправи стига сте циврили. Тези които се радват че ще остане инвалид, зарежете тази надежда. Без да имам информация, само като знам как флагман преувеличават, ще ви кажа че най много да има някой счупен крак или ребро.
45.
111
06.09.2022 07:26:52
2
28
Да видим дали в деня на Съединението някой ще съедини - г-н Господин!. Големия селянин, пред мен взе последните парички 200 лв. на оная леката, която се връткаше покрай него за да стане известна! Няма срам тоя цървул!
44.
дЖинко,бре..
06.09.2022 07:13:10
1
52
..кога за последно крана мина истинска проверка? И кой му елиминира крайните изключватели за да вдигне още някое и друго кило. И ти като виден експерт какво правиш под вдигнат товар
43.
111
06.09.2022 06:12:03
7
65
Дано се оправи момчето, но такъв цървул нахален до степен “n” не съм виждал през живота си и да се възхвалява все едно е национален герой е не смешно ами позорно!
42.
*********
06.09.2022 02:01:08
3
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
41.
Господин
06.09.2022 01:54:52
2
24
"ши въ пумоля биг брадър да ни мъ викати Господин"
Нали се казваш Господин?
"да биг брадър мъ ни съм свикнъл тъка да ми викът"
....
40.
Ма верно хич ви няма
06.09.2022 01:22:12
1
61
"Флагман.бг не успя да се свърже с Динко"

Вие сериозно ли?
С тези травми, дали може да говори с вас по телефона?
39.
Кой
06.09.2022 01:20:15
7
19
Го ебе?
38.
Като нищо може да е фейк новината
06.09.2022 01:04:35
9
17
Динко обича цирковете сега ще набере много дивиденти .
37.
!
06.09.2022 01:01:04
6
12
Не, няма да може повече да се изправи след построени прешлени и таз.
36.
Ami
06.09.2022 00:47:18
7
8
Има грешка.Нее на 35 а на 55 мисля.Точен е той.Могъл направил пари.Е малко трябва да се внимава и проверява.Гиспод не прощава втори път.Дано се оправи
35.
ViP
06.09.2022 00:42:56
8
28
Счупен таз,Динко за съжаление остава инвалид,не го познавам лично добре,били сме в обща компания,при него важи сентенцията,момчето бяга от селото,селото не бяга от момчето,такъв си е,има и такива “таланти”,но за съжаление според мен няма оправяне,стискам палци..какъвто и да е !
34.
Каргонлията
06.09.2022 00:41:28
12
9
Жив и здрав да видим ся кой ще гони имигранти
33.
До 31
06.09.2022 00:36:51
6
12
кажи ни повече о нострадамусе :) Кво ни чака? Сподели пророчествата си че да се надъхаме да бЕгаме от територията?
32.
Ан.Савов
06.09.2022 00:33:58
13
8
Цяло Крайморие стискаме палци . Сигурен съм че излези ли веднага може да спечели Фермата все пак е боец от S класа.
31.
Фон Битте
06.09.2022 00:10:54
12
28
бягайте от тази територия докато е време,тук след няколко месеца ще стане ад.
30.
Я
06.09.2022 00:08:33
24
22
Стига сте плюли бе,бачкал е човека,сега колко е спазвал някаква трудова дисциплина е друг въпрос ама всеки греши.Ония дето влизат сами и се давят в морето не са ли по-големи идиоти,че и после сума ти народ ги издирва по седмица.Дано се оправи.
29.
g04o0лу
06.09.2022 00:00:31
13
32
...кво мъ ибе за тоя боклук...идол на младото поколение гаменчета....куче тъпо.
28.
Карма
05.09.2022 23:56:37
10
49
С гордост е разказвал как бие мигранти. Сводническите му истории...карма! Такива като него не вярват в кармата, а в "закона на джунглата" е, кармата е безпогрешна и безпощадна.
27.
*********
05.09.2022 23:56:29
5
11
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
26.
vasko dalaverata
05.09.2022 23:55:27
11
24
Всевишния няма да го остави така, ще се влачи като куче!
25.
vasko dalaverata
05.09.2022 23:12:05
26
22
да е в инвалидна количка цял живот нали щеше да ме бие...Изобщо не ме интересува ямболския селяндур!
24.
Бургазлия
05.09.2022 22:58:37
12
48
В САЩ при всички рискови операции попълват Job Safety Analysis Form. В БГ тези работи се карат през пръсти , затова стават такива паяшки инциденти. Дано се оправи момчето Стискам му палци и да си промени тертипа на работа за в бъдеще
23.
Жибрито
05.09.2022 22:44:51
5
42
Няма health and safety процедури дори и да има бати Джинко е авер с проверяващите и си затварят очите за селският менинджмънт по джапанки гол до кръста.
Както са казали ората белята един път става ...

Дано леко му мине всичко но вместо да го играеш тежък селянин с пари където и да отидеш вземи отиди на някой друг курс за мениджър барем малко акъл да ти влезе в главата.
22.
Местен
05.09.2022 22:41:46
46
26
Дано се оправи,Динко наистина е мъжкар!
21.
Blasnaha mu mercedesa na Dinko
05.09.2022 22:29:48
5
13
Sq nqma koi da kara tanka snegorin T32
20.
Дочо
05.09.2022 22:23:34
4
73
Тоя Динко е голям ръб.
Караше си колата без колан. Чувам че щавел хора с лихварство и проституция.
Отделно няма никаква култура на работа: работно облекло, ръкавици обувки, шлемове и тн.
Все пак дано се оправи и да гледа малко по-трезво на живота и с повече съчувствие към другите.
19.
Ко речи??
05.09.2022 22:18:27
17
61
"като ви затисне ТИР колата само на Динко може да разчитате"??!!

Ти нека да си на кайма в колата, пък си разчитай на Динко!
Има една приказка "Господ забавя, но не забравя".
Кой го знае колко народ е завлякъл!
Така се става милионер в България, нали?
Изобщо не ме интересува ямболския селяндур!
18.
Анонимен
05.09.2022 22:15:28
16
39
Така е бог забавя ама не забравя има справедливост на колко хора лошо е причинил а вие го имате за светец дори и да се оправи след време ще катастрофира на място с колата му кокаина му е в повече!
17.
помолете се за него
05.09.2022 22:12:07
34
28
че като ви затисне ТИР колата само на Динко може да разчитате.
16.
До 7
05.09.2022 22:11:51
11
25
Те ГЕРБ са виновни за падналия кран сега,предполагам? Хич не си малоумен,неее!
15.
Q
05.09.2022 22:11:34
8
24
Ши са опрай батенцето и ще гледа с други очи вече на живота
14.
Сарая
05.09.2022 22:11:15
4
45
Абе Динко дразнеше в сайта само !
Нека все пак оздравее има дете а никой дете не трябва да вижда баша си да страда…
И Ей Бозав чукундур вземи си поука !
13.
Играчка-плачка
05.09.2022 22:08:49
6
38
Сигурно е бил live, но е нямало лайкове
12.
Аз
05.09.2022 22:08:47
14
40
МНОГО ВАЖНО
ТО ДЪРЖАВА НЯМА,А НИ ЗАНИМАВАТЕ С НЯКАКВИ АНОНИМНИ КРЕТЕНИ
11.
Киро
05.09.2022 22:07:58
10
49
Интересно каква е тая стрела на крана така да, се счупи на две, тва да не е солета.
10.
Stunt
05.09.2022 22:04:50
11
47
Дано се възстанови по - бързо!
9.
Хаха
05.09.2022 21:55:17
20
67
Сто про е обикалял и е правел клипове за фейса докато. Крана е падал , еб*ти селянина
8.
Бас държа
05.09.2022 21:52:38
89
24
Че всички плюещи Динко са пе да ли.
7.
ами
05.09.2022 21:51:55
28
45
ГЕРб и те са капут, защото истината 2020 година доказа, че Българина вече не вярва на прости мутри.
6.
Да
05.09.2022 21:42:55
15
57
Всичко се връща!
5.
Кофти
05.09.2022 21:42:24
14
110
Виждал съм го на снимки и клипове по "обектите" , никаква трудова дисциплина - по джапанки и без тениска качен отгоре на някой камион ,а какво да говорим за светло-отразителна жилетка , обувки с бомбе , каска и сбруи и стоене на правилните безопасни места . Кофти иначе , дано се оправи.
4.
Дреме ми
05.09.2022 21:41:18
53
29
Да мре селския бек!
3.
Маняка
05.09.2022 21:39:53
16
70
Сега всички жени които е малтретирал може да пируват!
2.
Сик Висов
05.09.2022 21:21:43
18
57
Заслужил бастун по линия на простащина и престъпност. От нашите е!
Хубаво е да знаем, че такива национални богатства са добре обгрижвани
1.
Гавраил
05.09.2022 21:16:28
15
80
Карма
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Смърт в багажника на път за морето: Хванаха дилъри с чудовищно количество фентанил на АМ Тракия Смърт в багажника на път за морето: Хванаха дилъри с чудовищно количество фентанил на АМ Тракия При зрелищна акция край Трилистник полицията иззе половин килограм прах с изключително висока токсичност, предназначен за Черноморието Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас Щетите са изцяло материални Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки В неделя температурите ще стигнат до 37 градуса, а по Дунав до вторник се чакат 40 Почина бивш депутат Почина бивш депутат Последното сбогом с Юлий Славов ще бъде утре, 28 юни, от 12:00 часа в църквата на Централните пловдивски гробища Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Екссъпругата опитала тайно да изнесе оборудването на салона, а после да го продаде  Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Братя Диневи подходиха мъдро - пуснаха нисък наем и впериха всички погледи към хотела, сега ще имат възможността да проведат търг, да изберат наемател и осигурят пазарен наем за емблематичния обект Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд „За Бургас е чест и привилегия да бъде домакин на едно такова страхотно състезание", каза кметът Димитър Николов „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче След завръщането си от фолклорния фестивал в съседното село Юпер, кметицата получава сигнал за изпаднало в беда щъркелче Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Според прокуратурата има опасност обвиняемият да се укрие
Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Докато Каракас съобщава за малко над 1400 загинали, американските сеизмолози предупреждават за невиждана катастрофа от 123 години насам 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа Това е истинско бижу, което се превърна в емблема за Италия Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Споразумение за мир между САЩ, Израел и Ливан бе подписано на 26 юни във Вашингтон   С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас Ако има трайно примирие в Близкия изток, цените може да паднат в разгара на лятото, прогнозират от петролната и газова асоциация  Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори