Кошмар в Китен: Пламъци обхванаха плажен бар, газови бутилки гърмят на метри от туристите (ВИДЕО)
В гасенето се включиха и доброволци
Пожар пламна в бар на плажа в Китен, разположен в къмпинг Юг - при устието на река Караагач. Гъст черен дим покри плажа около 20 минути, докато няколко пожарни екипа потушаваха пламъците, съобщава БНР.
Инцидентът стана в късния следобед, докато бреговата ивица бе пълна с летовници.
Преди огнеборците да пристигнат в гасенето се включиха местни жители и туристи с пожарогасители. Те съобщават за взривове на газови бутилки. За щастие няма пострадали.
Първоначално имаше информация за изчезнало 5-годишно дете, но то беше открито от родителите си невредимо.
Вероятно огънят е тръгнал от кухнята на бара.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Колко лета с Николета и Първолета триехте водните пързалки през ваканциите?
Анкета в летъ и подарък щафета шпек от "Халите" с благородна плесен, в анкетата, за пълнеж на бутерки от многолистно тесто.
Лаком и алчен ме възпитаха старите, които, здраво са се вкопчили в живота.
Ша надживеят мнозина...
Стоим си и си душим пръдните зимъска свряни в една стая....
Лятото издояваме бедния български турист...
Да си ги изплюскам на спокойствие у наше село....!?... яденето имам впредвид.
А само ако ме видите на маса с "гости"...как лакомо похапвам черноморски миди...може да се отвратите от мен...,за другите оставам "най дългия от трите"
Останах самичък,без жена, бездетен,без преки наследници,щото мама не хареса никоя мома (не,че имаше някоя)... сакън да си събуе чехличките и влезе наготово в хотела от Соца с пристроени нужници!
Другия път шаси взема само една баничка от ЗИЯ....