Николина Ангелкова: Не напускам ГЕРБ
Хора с голямо въображение и оскъдни познания за личността ми разпространяват откровени неистини в медийни публикации, обяви тя
Бившият министър на туризма и настоящ депутат от ГЕРБ-СДС в 47о-от Народно събрание Николина Ангелкова току-що опроверга фалшиви новини, които се разпространяват по неин адрес.
"Хора с голямо въображение и оскъдни познания за личността ми разпространяват откровени неистини в медийни публикации, че напускам Политическа Партия ГЕРБ в посока управляващи партии, в частност „промяната“. Само тези, които не ценят лоялността, са склонни да загърбят ценности и морал, за да запазят постове и власт. Политическото номадство съветвам да го търсите в редиците на други партии", написа бившият министър.
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Анелия разкри тайната за перфектна фигура

Казвам пак-няма да напусна ГЕРП!
Между другото,аз съм била част от духовия оркестър.
Наистина си извратеняк
Изявяват се като прокурор №6, а са от прайда, събирани от остатъците :)))
Смях с удивителни !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))
Чао пендели, да си върнем нормалността, Киро с Лена и Миро в компания с Асен и Спеца, чудна картинка на промяната-измамата :)))))))))))))))))))))))
– 21-ви ЮНИ т.г. (ВТОРНИК) от 14:00 ч.;
– 22-ри ЮНИ т.г. (СРЯДА) също от 14:00 ч. и на
– 23-ти ЮНИ т.г. (ЧЕТВЪРТЪК) от 08:00 ч.
И това не е конспирация, нито изсилване.
Има ли неграмотни, той ще е за Просто Кире и компания крадливи Педели!
Тъпи и лакоми, не разбраха ли, че не всичко е пари, дори милионите на менторите им не могат да им закупят власт и здраве.
Накрадените кинти и тези за корупция, за лекарства да не им стигнат!
Който краде и лъже, на въже!
Оксиморон е правителството на мафията, начело с Киро ментето, да протестира, че опозицията им търси отговорност за действията :))))
Гешев като ги привика, тогава вече ще пищите от болка в задния вход.....
Направо ме Ожили!