Бургаският духов оркестър очарова публиката в Одрин
Събитието в южната ни съседка събра много популярни оркестри от Балканите
Истински фурор предизвика Бургаския духов оркестър с прецизно селектираният си репертоар, талант и магнетично присъствие на 10-я Международен фестивал на духовите оркестри в град Одрин, Турция.
Събитието в южната ни съседка събра много популярни оркестри от Балканите. Всички участници се включиха в пищен парад по улиците на колоритния турски град. Оркестрите имаха възможност да се представят и индивидуално на ключови локации в града.
Бургаския духов оркестър, с диригент Анастас Камиларов заслужено обра овациите на фестивала. Музикантите получиха грамота и сертификат за участие от кмета на Одрин.
За по-добро функционирането на глобалната интернет мрежа - ЕС отпуска 347 млн. евро за подводни интернет кабели
Созопол обяви три нови попълнения преди старта на първенството
Бургас на туристическа борса №1 у нас, акцент са големите спортни събития
СЗО зове: колбасите убиват както цигарите и азбеса
Филип Кръстев вече е при Мъри Стоилов
Украинска певица се възмути от Виетнам: Пълно е с боклуци, има и много руснаци
Един висш магистрат взима близо 5 бона евро заплата
Защо 4 държави спорят вече половин век за тази необитаема скала насред океана
Русия твърди, че може да превърне гълъбите в киборги, ще ги праща на разузнаване на фронта
Тръмп: Отношенията ми с Китай и с президента Си са изключително добри
32-годишен е задържан за хвърлянето на граната в дома на Здравко Чолич в Белград
Персийският тутманик на баба Йоанна
