Украйна съобщи за жертви и ранени при мощна атака в жилищни райони в Харков
По предварителни данни са загинали трима души, 14 са ранени с различна тежест
Руски военни са нанесли удари върху два жилищни квартала в Харковска област, съобщи украинската агенция Укринформ. По предварителни данни са загинали трима души, 14 са ранени с различна тежест. Пострадалите са откарани в болница.
"Бяха ударени две жилищни зони зони - Рогант и Алексеевка. Знаем за 3 загинали и 14 ранени", съобщи пред медията Наталия Попова, която е доброволец.
Също така е бил бомбардиран район Салтовка. Все още се уточнява дали има жертви. Жителите на Алексеевка съобщават за различни щети по домовете им, както и за повредени газопроводи.
Местните власти твърдят, че Харков е ударен от реактивна артилерия.
.@YourAnonOne Could you show this video on Russian TV? https://t.co/zLPewWR9kO
— NEXTA (@nexta_tv) February 28, 2022
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща

Жалко,че от една бомба половината изчезнаха за една стотна,ама кой да знае че когато си див планински глупак не можеш да устоиш на бомбени удъри
Езък
Храков е населен предимно с етнически руснаци, за какво им на руснаците да го удрят?! Обикновено това е подхода на нацистите от АЗОВ, използвайки ГРАД и касетъчни бомби....
Така че, нека да не бързаме с изводите.....
Днес вече преговаря. Смешните велики рашки се объркаха. Обстрелват цивилни сгради и убиват жени и деца. Дори и руснаци живеещи в тези градове загиват от руския далечен обстрел. Джуджето мислеше че ще го посрещнат като освободител, оризоваваше украинската армия да вземе власта, обаче схемата му се провали а големите чеченци дето щеше да убиват по списък, дават много жертви. Тва не е баница. Поздрав на вс русоПутки! Хахаха
Голяма греда!
Лъжете мажете спирайте да се коментира.
Фашисти !
Страх ги е да се бият и стреля отдалеч.
Срещу мирно население!
путин, чеченския главорез!