Тръгва делото срещу Павел, който накълца жена си в Слънчев бряг след спор за имоти
64-годишният мъж го грози сериозна присъда
64-годишният Павел Георгиев, който уби по изключително брутален начин съпругата си с кухненски нож в Слънчев бряг през май 2020 г., сяда на подсъдимата скамейка. Утре /18.01.22г./ Георгиев ще бъде изправен пред Окръжния съд в Бургас, след като бе обвинен, че е причинил смъртта на 59-годишната украинска гражданка Тетяна Николаевна.
Ако бъде признат за виновен, го грози лишаване от свобода от петнадесет до двадесет години, доживотен затвор или доживотен затвор без замяна.
Припомняме, че Павел и пострадалата имали пререкания от финансово естество. В нощта на убийството отношенията между двамата съпрузи се влошили още повече, след като Тетяна решила да се изнесе от хотела "Българска роза", който бил собственост на Георгиев.
Въз основа на избухналия спор за имоти и пари, мъжът грабнал кухненския нож и намушкал в корема множество пъти жената. Ударите довели до обилен кръвоизлив, хеморагичен шок, от което е последвала и смъртта на украинката (ВИЖТЕ ОЩЕ ПОДРОБНОСТИ В НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
До този момент Павел се намира в затвора.
Полицейският отряд "Кобра" удари заложни къщи
Без печене и готова само за 10 минути - бисквитената торта с вкус на чийзкейк е истински шедьовър
Дениз проговори за Виктор след финала: Отървах се!
Таксиджия към четири ученички: Срам и дъно сте, жалко за родителите ви!
Николай Младенов оглавява изпълнителния комитет за управление на Газа след войната
13-годишно момче екзекутира убиеца на близките си пред 80 000 свидетели
Баща и син са открити мъртви
Свидетелят срещу Хасърджиев постъпи в комуна: „След преживяното пак посегнах към наркотиците“
Гъбите - неочакваният щит срещу рак, деменция и висок холестерол
Панелките срещу новото строителство и защо купувач признава, че старите блокове бият модерните сгради
Четири зодии напускат своите „кръгове на Ада“
Коцето Калки на 63 - истинският му път, който малцина знаят
