Само във Флагман.бг: Убийството в Слънчев бряг – след спор за имот, арестуван е 63-годишният Павел
Днес местопрестъплението продължава да е опасано с полицейски ленти
Спор за имот е причината за убийството на ул.“Българска роза“ 34 в Слънчев бряг, научи Флагман.бг.
Както снощи съобщихме, жена бе намушкана в корема с нож след битов скандал. Тя е издъхнала преди да дойдат парамедиците, а извършителят сам се е предал, правейки пълни самопризнания.
Извънредно! Мъж закла жена си в Слънчев бряг
Става въпрос за 60-годишна украинка, която е живяла на семейни начела с 63-годишен мъж с малко име Павел, собственик на целия първи жилищен етаж в новата кооперация срещу хотел „Ивана Палас“.
Сградата бе запечатана след снощния оглед на прокурор от Окръжна прокуратура Бургас и криминалисти.
Днес местопрестъплението продължава да е опасано с полицейски ленти, показа репортерската ни проверка, извършена около 12 часа.
Първи подробности за бруталното убийство в Слънчев бряг
Впечатление направи, че отпред е паркиран автомобил с украинска регистрация, вероятно собственост на близки на жертвата. Снощи тази кола не бе пред кооперацията.
Към този момент все още липсва официална информация, което породи редица спекулации за самоличността на извършителя.
Оказа се обаче, че става въпрос за имотен пенсионер, който живеел с украинката от няколко години в тази кооперация. Именно след спор за пари и жилища, снощи избухнал скандал, след което българинът намушкал смъртоносно 60-годишната си половинка. За извършителя се знае, че не е от Несебър или Слънчев бряг. Малкото му име е Павел, напълно непознат е за местните.
Крем карамел по българска рецепта
Ламин Ямал изправи косите на националния отбор на Испания
Коя е най-силната черта на всяка зодия
Каварма по български - автентична рецепта с месо и зеленчуци
Кристиян Балов предпазлив за ЦСКА и Лудогорец
Олимпиакос позлатява българина Коди
Байерн с "НЕ" към оферти на Реал Мадрид и Манчестър Сити
Как да премахнем лоша миризма от коша за боклук
8 зодии започват на чисто след 26 април 2026
Григор Димитров с инфарктна загуба
Американски военни прехванаха санкциониран кораб с ирански петрол в Индийския океан
Имотната криза удари града на българите в САЩ

Поне се е отървал,веднъж завинаги......
Кофти е ,че ще прекара остатъка от живота си в пандиза.....предвид възръста му........
Пуснеш ли един път Украинка или Рускиня в апартамента няма гонене.
Нашенеца обаче по така курназ е решил да и тегли ножа.
Прекалил е трябвало е просто за косата и с шутове през вратата.