Самоубийство или нелеп инцидент? Денис Теофиков паднал от терасата на гаджето си Алекса
Двамата са заедно от няколко месеца, връзката им е бурна и най-коментирана във фолк средите
Фолк звездата Денис Теофиков е починал по мистериозен начин, уточниха негови близки пред Флагман.бг. Както вече съобщихме тийнидолът издъхна само на 21 години, но информацията бе изключително оскъдна.
Извънредно! Почина фолк звездата Денис Теофиков
Първоначалната се коментираше, че е загубил живота си след автомобилна катастрофа, но истината се оказа друга.
Денис е издъхнал след падане от терасата на апартамента на гаджето си – гримьорката Алекса. Дали става въпрос за самоубийство или нелеп инцидент може само да се гадае. Алекса не вдига телефон дори на най-близките си, предположенията са, че в момента с нея работят полицаи, които я разпитват за случилото се.
Синът на известния джазмен Атешкан Теофиков имаше бурна връзка с брюнетката. Те са заедно от няколко месеца, а двойката бе сред най-коментираните във фолк средите. Преди това Денис бе гадже с друга фолк звезда - Десита.
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания

ACAB първо се научи да пишеш и тогаз ела да ми защитаваш Алекса да не си спал с нея че така пишеш или просто си неграмотен тапанар болен мозак глупак такива хора като теб бог трябва да ги накаже не псуваи щот маикати ще пламе скоро време на гроба ти
ясно ли е тапанар курварин такъв
Да почива в МИР МОМЧЕТО... Съболезлования на Родителите...
Много по-стойностно и много по на място щеше да е само едно просто " почивай в мир мило дете, ти живееш в нашите мисли. Съболезнования на родителите, дано намерят сили да не се предадете, загубихте част от себе си и само мога да гадая колко непоносима е болката Ви. Един ден когато му дойде времето ,пак ще се съберете. Вярвам че смърта е просто преход към следващ етап/
Много е страшно да се изолираш от любимите ти хора, защото нерядко те са тези, които те вдигат нагоре.
Как може момчето да хареса подобно страшно нещо,мир на праха му.
Като я гледам, чист 100 %-тов спермояд с вакса.
Много го харесвам като изпълнител и визия!
Талантливите хора вече не останаха!
Почивай в мир!
Съболезнования на близките!
Навремето оцеляваха само умните и силните, а сега светът се изроди, и трябва да чакаме някой да се пребие заради липсата си на мозък. И защо наричате чалгата фолк ?!!