Какво искате да се промени в община Поморие с Бюджет 2022 - дайте своите предложения
Всички постъпили предложения ще бъдат обобщени и представени за обществено обсъждане
Със заповед на кмета Иван Алексиев стартира процедура по съставяне на проекта на общинския бюджет за 2022 г., като за целта е назначена комисия за изготвянето и представянето му за разглеждане пред Общински съвет – Поморие.
Жителите на община Поморие, представители на бизнеса, НПО и други заинтерисовани лица могат да направят свои предложения за благоустрояване на населените места и/или за събития, които да бъдат включени в културния и спортния календар на Общината, на e-mail: [email protected], в срок до 30.11.2021 г.
Всички постъпили предложения ще бъдат обобщени и представени за обществено обсъждане преди внасянето на изготвения проектобюджет в Общински съвет – Поморие
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Нямате ли нужда от пари???
-първо кажете очаквана приходна част за 2022г.
-второ: какъв е мастрафа на общинската администрация -ФРЗ, издръжка и т.н.
ГЕРБ са пътници....
Отношението впечатлява хората....ОТНОШЕНИЕТО....не чалъмите.....
Бъдете мили,отзивчиви добронамерени усмихнати и дружелюбни,за да идват туристите и летовниците и с желание да си харчат парите и с кеф да си изкарат почивката и пак да предпочитат Поморие за бъдещи ваканции ..и не само....
Същото се отнася и за общинските служители,на всяко ниво,а не като отивам по някакви дела в общината,да ми се правят на отворени,да се държат грубо и невъзпитано и да гледат на гражданите които ги посещават,по техни си наболели проблеми като,че все едно са им изяли десерта.......
Е това се иска и всичко ще си дойде на мястото....