Бившата на Джизъса стана танцьорка
Есмер Омерова преподава танго
Бившата съпруга на известния футболист Благой Георгиев-Джизъса - Есмер Омерова, сбъдна голямата си мечта да преподава аржентинско танго на собствен клас. Това издаде самата тя в официалния си профил в социалната мрежа Инстаграм.
Красивата рускиня преподава дисциплината, в която е извоювала световна титла, по групи. Понастоящем продължава да набира кандидати, като всички заявки от страна на желаещите се изпращат отново към официалната й страница. Старт на новото си занимание Есмер поставя в края на миналия месец. Често под формата на истории, т.е. достъпни само в рамките на 24 часа, тя споделя кратки видеа или снимки от тренировките в залата.
Паралелно с професионалните ангажименти тя се грижи за сина си Елай плод от любовта й с родния плейбой. Двамата се разделиха през 2015 г. Причина за краха на връзката им се оказаха прегрешения от страна на нашенеца.
В момента и Есмер, и Благой имат половинки до себе си. Брюнетката има връзка с Макс Давидов красив мачо, популярен с боксовата си кариера. Джизъса, както е известен ритнитопковецът, пък има връзка с легендарната плеймейтка Златка Райкова. Двамата имат едно дете от общо четири на Георгиев, писа „Телеграф“.
Имоти на Ружа Игнатова за 20 млн. евро преминаха в ръцете на дъщерите на банкера Емил Хърсев
В ПГРЕ „Г. С. Раковски“ бе открит нов STEM център
Какво иска да каже Емил Дечев с тази черна овца
Джипи: Няма друга страна като България, в която пациентът да може да се обажда на лекаря си по телефона
Премиера на моноспектакъла „BG МАРИУС“ в Бургас с Мариус Куркински
Кметът Николай Димитров даде начало на историческия старт Giro dItalia и на туристическия сезон в Несебър
Всички скочиха срещу шеф Ангелов: Голямо падение!
Кои депутати влизат на мястото на избраните министри в кабинета „Радев“
Несебър отдаде почит на "Българския папа" с тържествено откриване на паметна плоча на Папа Йоан XXIII
Простреляна жена е второ тежко престъпление за седмица във Варна
„Красавицата и звяра“ оживява на сцената на Културен дом НХК
Новият министър на енергетиката Ива Петрова пое поста

Много си е хубава жената ,идеално тяло!
Благой беше влюбен до уши!
Има и момченце да е живо и здраво!