COVID-19 остави близначета от Карнобат сираци, майка им издъхна в болницата
Битката с коронавируса загубиха и бащата на новородените
Почина 31-годишната жена от Карнобат, която беше поставена в медикаментозна кома в УМБАЛ- Бургас заради COVID-19.
Дни, след като лекарите в Бургас успяха да изродят успешно двете й деца-близнаци, от лечебното заведение обявиха, че тя е започнала да диша самостоятелно, но младата жена така и не можа да види децата си.
Жената е издъхнала късно снощи, съобщава Нова телевизия.
Децата бяха извадени месец преди термина й, тъй като тоновете им започнали да отслабват.
След спешното секцио бебетата са настанени в Отделението по неонатология с отрицателен резултат от PCR тест.
Жестока драма: Бременна в 8-ия месец в тежко състояние от COVID-19, спешно извадиха близнаците й
Жената имала придружаващи заболявания, а съпругът й е лекуван в белодробната болница, но след като състоянието му се влошило, бил настанен веднага в реанимацията на УМБАЛ – Бургас. Въпреки положените усилия на медиците, които се борили за живота му, той е починал.
Вижте как шофира този безразсъден водач
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта

Коментар 15 да последва горния линк и да се образова. Не е необходимо думата да присъства в тълковен речник. Макар и в разговорна реч, тя е придобила достатъчно известност, а думи които се използват в разговорната реч рано или късно намират мястото си и в тълковните речници. Като гледам колко минуси са набухали на коментар едно съм сигурен че това е работа на хора от флагман. Изобщо няма толкова читатели на буламачите които се пишат в тая медия, па камо ли толкова хора да са коментирали. Редакторчето да не се прави на много вървежен, защото имам наблюдение колко граматически неграмотни статии се пишат от Флагман
Прочитайки това душата на всяко нормално човешко същество се свива от мъка и тъга. Много е тежко да останеш кръгъл сирак, господ да закриля милите дечица .
Боже колко мъка има по- този свят !
Който не вярва в нищо, вярва на всичко. Всеки знае ИСТИНАТА. Като смотания шоп, дето врещя снощи. Имало конспирация, че баш него насолили.
Горките дечица. Тази трагедия се е завъртяла в семейството отнякъде - близък, познат или велик теоретик-екзистенциалист.
Само глоби!
Коментиращите са ясни.