COVID-19 остави близначета от Карнобат сираци, майка им издъхна в болницата
Битката с коронавируса загубиха и бащата на новородените
Почина 31-годишната жена от Карнобат, която беше поставена в медикаментозна кома в УМБАЛ- Бургас заради COVID-19.
Дни, след като лекарите в Бургас успяха да изродят успешно двете й деца-близнаци, от лечебното заведение обявиха, че тя е започнала да диша самостоятелно, но младата жена така и не можа да види децата си.
Жената е издъхнала късно снощи, съобщава Нова телевизия.
Децата бяха извадени месец преди термина й, тъй като тоновете им започнали да отслабват.
След спешното секцио бебетата са настанени в Отделението по неонатология с отрицателен резултат от PCR тест.
Жестока драма: Бременна в 8-ия месец в тежко състояние от COVID-19, спешно извадиха близнаците й
Жената имала придружаващи заболявания, а съпругът й е лекуван в белодробната болница, но след като състоянието му се влошило, бил настанен веднага в реанимацията на УМБАЛ – Бургас. Въпреки положените усилия на медиците, които се борили за живота му, той е починал.
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Премиерът Радев: Няма да замразяваме минималната заплата тази година
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор
Държавата създава приложение, което ще показва в реално време цените на основните хранителни продукти
Млада майка забрави двете си деца в кола при 40-градусова жега във Франция, те починаха

Коментар 15 да последва горния линк и да се образова. Не е необходимо думата да присъства в тълковен речник. Макар и в разговорна реч, тя е придобила достатъчно известност, а думи които се използват в разговорната реч рано или късно намират мястото си и в тълковните речници. Като гледам колко минуси са набухали на коментар едно съм сигурен че това е работа на хора от флагман. Изобщо няма толкова читатели на буламачите които се пишат в тая медия, па камо ли толкова хора да са коментирали. Редакторчето да не се прави на много вървежен, защото имам наблюдение колко граматически неграмотни статии се пишат от Флагман
Прочитайки това душата на всяко нормално човешко същество се свива от мъка и тъга. Много е тежко да останеш кръгъл сирак, господ да закриля милите дечица .
Боже колко мъка има по- този свят !
Който не вярва в нищо, вярва на всичко. Всеки знае ИСТИНАТА. Като смотания шоп, дето врещя снощи. Имало конспирация, че баш него насолили.
Горките дечица. Тази трагедия се е завъртяла в семейството отнякъде - близък, познат или велик теоретик-екзистенциалист.
Само глоби!
Коментиращите са ясни.