Жестока драма: Бременна в 8-ия месец в тежко състояние от COVID-19, спешно извадиха близнаците й
31-годишната карнобатлийка е в медикаментозна кома в Реанимацията на УМБАЛ-Бургас
Спешно изродиха близнаците на 31-годишната жена от Карнобат, която е в тежко състояние от COVID-19 в Бургас, научи Флагман.БГ от няколко свои независими източници.
31-годишната жена е приета по спешност в Ифекциозното отделение на УМБАЛ-Бургас преди 5 дни. Състоянието на бременната в осмия месец обаче е влошило рязко преди 2 дни и тя е била преместена в Реанимация, където вчера акушер-гинеколози са извършили опасната процедура по изваждането на плода. Майката е в медикаментозна кома, а засега състоянието й остава критично, разкриха за Флагман.БГ нашите източници.
Добра новина обаче все пак има – двете дечица, които са се родили в 32-а седмица са живи и здрави. Заради преждевременното им раждене преди термина обаче те са под постоянно лекарско наблюдение и специалисти опитват да ги стабилизират.
Припомняме, че днес министърът на здравеопазването Костадин Ангелов разкри, че в болницата в Бургас има още две деца с COVID-19 – на 3 и на 4 месеца. Те са били положителни за патогена, в момента са в добро състояние и по думите на министъра – карат заболяването леко, но са с двустранна бронхопневмония.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“
