Жестока драма: Бременна в 8-ия месец в тежко състояние от COVID-19, спешно извадиха близнаците й
31-годишната карнобатлийка е в медикаментозна кома в Реанимацията на УМБАЛ-Бургас
Спешно изродиха близнаците на 31-годишната жена от Карнобат, която е в тежко състояние от COVID-19 в Бургас, научи Флагман.БГ от няколко свои независими източници.
31-годишната жена е приета по спешност в Ифекциозното отделение на УМБАЛ-Бургас преди 5 дни. Състоянието на бременната в осмия месец обаче е влошило рязко преди 2 дни и тя е била преместена в Реанимация, където вчера акушер-гинеколози са извършили опасната процедура по изваждането на плода. Майката е в медикаментозна кома, а засега състоянието й остава критично, разкриха за Флагман.БГ нашите източници.
Добра новина обаче все пак има – двете дечица, които са се родили в 32-а седмица са живи и здрави. Заради преждевременното им раждене преди термина обаче те са под постоянно лекарско наблюдение и специалисти опитват да ги стабилизират.
Припомняме, че днес министърът на здравеопазването Костадин Ангелов разкри, че в болницата в Бургас има още две деца с COVID-19 – на 3 и на 4 месеца. Те са били положителни за патогена, в момента са в добро състояние и по думите на министъра – карат заболяването леко, но са с двустранна бронхопневмония.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
