Чалгата се връща към участията, срещу пари ще ви пеят в хола
Няма да можете да бутате бакшиши в деколтето, но поне ще имате усещането, че пеят лично за вас
От музикалната империя "Пайнер" обявиха, че започват да правят онлайн концерти, които могат да се случват както в заведенията, така и в домовете на хората. Идеята е, ако се веселите в петък вечер вкъщи, да платите хонорар и някое фолквеличие да пее лично за вас през лаптопа или телефона. Няма да можете да й бутате бакшиш в деколтето, но поне ще имате усещането, че пее лично за вас.
"Стартираме иновативен метод на участия в България и чужбина. Участията ще са на два принципа - на откупка за определени частни клиенти/заведения, както и публични концерти за съответната държава с предварително закупен код за достъп. За първи път на 13 февруари изпълнители ще изнесат на живо с видео от нашето студио в София концертно участие за българите в Чикаго. Ще издадем, че първите изпълнители с жива връзка са Теди Александрова и Емрах Стораро", обявиха от компанията.
Чалга гилдията е една от най-тежко пострадалите от пандемията от COVID-19, като изпълнителите нямат никакви участия заради затворените нощни заведения. Певците пробваха да правят концерти от домовете си, но така и не успяха да привлекат сериозно внимание. И
вана, Преслава, Камелия и други фолкаджийки извиваха гласове от холовете си, но го правеха напълно безплатно. Съвместното участие на Емрах и Теди Александрова засилва подозренията, че двамата са двойка, след като преди седмици се появиха и кадри, на които двамата се целуват и интимничат, писа България Днес.
Коя зодия е най-ревнива
Спагети Болонезе по домашна рецепта: Класика
„Илюзията в брака“ разбива мита за идеалното семейство в Бургас
Думите на Азис за Фреди Меркюри предизвикаха буря: Той е един шизофреник, който подскача, вика и крещи
Ограничават активната лента в тунел „Витиня“ към Варна
В тази страна въведоха 4-дневна работна седмица заради Иран
Секретар на СИК отива на съд за преправяне на изборни резултати
Извънредно! Млада бургазлийка не можа да вземе завоя, обърна колата на кръговото за „Меден рудник“
Енергийната комисия подкрепи решение България да поиска временно спиране на търговията с емисии в ЕС
Полша планира забрана на телефоните в училище за ученици под 16 години
ЕК даде насоки за прилагане на правилата за внос на газ в ЕС
Бизнесът с кауза“ в Бургас обсъди с фирми идеята за печалба с обществена полза
