Майката, убила двете си деца в Сандански, не помнела случилото се
Районният съд отложи делото за домашно насилие, заведено от Кристина Дунчева срещу Георги Трайков
Кристина Дучева, майката от Сандански, която уби двете си деца, има ясни спомени за миналото си, до момента, в който е останала сама с децата. За случилото се след това не помнела нищо. Това обясни адвокатът й Маню Алексиев.
Защитникът обясни още, че Кристина Дучева не се чувства добре и припада в следствения арест, предаде Нова тв.
Днес районният съд в Сандански отложи делото за домашно насилие, което Кристина беше завела срещу бащата на децата й - Георги Трайков. Причината - Трайков е бил нередовно призован. Така делото ще се гледа на 17 декември.
Според близките на Кристина неявяването на бащата пред съда е опит да се забави отговора на въпроса имало ли е насилие в семейството преди двойното убийство.
Делото за домашно насилие е било заведено преди трагедията.
Кризата в Иран удари и по безопасния секс
Удар по джоба ни: Две нискотарифни авикомпании въвеждат такса за ръчния багаж
Георги Ненов и Никола Димитров вдъхновиха студенти в БДУ с примери за успех
Пластмасовите бутилки и кенчета стават платени
Тези зодии поемат по пътя към свободата от днес
Синоптици шокираха: Пригответе елхите, зимата се завръща с нова порция сняг!
Стилиян Петров готви голяма изненада за феновете по време на "Мач на Надеждата" на стадион "Лазур"
Николай Димитров: Пенсионерският клуб в Тънково създава възможности за активен и пълноценен социален живот
Населението на България се стопи, в края на 2025 г. сме били 6 423 207 души
20 български моряци са блокирани в Персийския залив
Нова мода сред звездите - махат си силикона
Алпинист загина при трудов инцидент в Пловдив

Една жена кото е обгрижвана и уважавана от мъжа си не може да извърши такова зверство,с дали тя го е извършила?????
Горките дубльори- изгоряха след като си взеха документите!