×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кметът на Сандански с шокиращи детайли за двойното убийство на дечицата от майка им Кристина


Кметът на Сандански с шокиращи детайли за двойното убийство на дечицата от майка им Кристина
Тема в развитие
виж още
скрий
20 Ноември 2020, Петък, 15:46 ч.
Автор: Флагман.бг

В града се говори, че години наред Кристина е била жертва на жестоко домашно насилие

Възможно ли е било трагедията в Сандански с двете убити от майка си дечица да бъде предотвратена? Да, най-вероятно. Според думи пред БНТ на Атанас Стоянов, кмет на града, са били подавани сигнали в социалните служби за проблеми в семейството. Дали е имало реакция? От Агенцията за социално подпомагане заявиха, че няма да коментират подробности по случая заради образуваното досъдебно производство. Колко удобно!

Както е известно, жестоко убийство на две деца - на 3 и на 5 години, разтърси Сандански. Телата им били открити в семейната къща, в присъствието на майка им. Тя и бащата бяха задържани за разпит през нощта, в момента в ареста остава само майката, която е и основният заподозрян, според източници на нова. В Сандански е обявен ден на траур. В къщата около 17:30 вчера са само двете деца и майка им Кристина. Нейният съпруг Георги е излязъл малко по-рано след пореден тежък семеен скандал. В момент на жесток афект Кристина убива по особено жесток начин невръстните си син и дъщеря. Огледът на полицията продължи цяла нощ. Двамата родители са били в процес на развод, припомня пък Нова телевизия.

В Сандански се знае, че няколко пъти досега те са се разделяли, но винаги след това са се събирали. Вчера обаче отново се скарали жестоко и бащата излязъл. После заварил ужасяващата гледка. „Бащата се е прибрал, вратата е била заключена, майката не е отваряла, и е влязъл с взлом, разбил е вратата и бащата се е обадил на 112 веднага, полицията се е задействала мигновено”, разказва Атанас Стоянов, кмет на Сандански. Заради развода майката се е страхувала, че децата ще бъдат присъдени на бащата. Според една от версиите тя ги е убила с цел да отмъсти на своя съпруг. "Очевидно е имало някакви лични, социални, проблеми в семейство Трайкови", допълни кметът на града.

В Сандански се говори, че години наред Кристина е била жертва на жестоко домашно насилие. В града редовно е забелязвана със следи от тежък побой, разследващите органи обаче на този етап не съобщават дали са получавали жалби от Кристина за тормоз. „Тя дори и висше образование май мисля, че не е завършило детето, учеше, какво е отключило, никой не може да каже, те дори и вътрешните хора не могат да кажат, само разбрах, че си е било една седмица при майка му, момичето си е било при майка му, и какво се е случило... Аз дори съм ги галела тези деца, прабабата ги е разхождала в парка, галела съм ги”, заяви съседка. За децата се знае, че не са посещавали често детската градина. Кристина работи в училище като касиер, Георги е горски служител.


В категории: Животът


11
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Защо котките следват стопаните си навсякъде Защо котките следват стопаните си навсякъде 10/01/2026, Събота 20:26 1
11
Коментара по темата
11.
до 10
20.11.2020 20:57:11
3
3
Да добавим,че всички убийства са от гербаджийски избиратели!Като в Нови искър!
10.
до 3
20.11.2020 19:42:51
7
1
Умишлени убийства

БСП 2005 г - 367 убийства
БСП 2006 г - 279 убийства
БСП 2007 г - 228 убийства
БСП 2008 г - 216 убийства

ГЕРБ 2009 г - 152 убийства
ГЕРБ 2010 г - 118 убийства
ГЕРБ 2011 г - 131 убийства
ГЕРБ 2012 г - 103 убийства
ГЕРБ 2013 г - 117 убийства
ГЕРБ 2014 г - 92 убийства
ГЕРБ 2015 г - 81 убийства / 68 разкрити
ГЕРБ 2016 г - 79 убийства / 70 разкрити
ГЕРБ 2017 г - 65 убийства / 65 разкрити
ГЕРБ 2018 г - 138 убийства /122 разкрити
ГЕРБ 2019 г - 63 убийства / 62 разкрити
9.
Коко
20.11.2020 17:57:50
0
8
Толкова тъжно.
Мир на праха им.
8.
Kircho ot vtoro
20.11.2020 17:10:15
2
10
Toi i kircho vatev bi postapil taka s taq mlada liubovnica kadeto q ima i tozi serviz za avtomobili mu se vdigna samochuvstvieto ebe mladata pluvkinq jena mu bleika ne se useshta ot vreme na vreme poebava i kolegata mu gosho komondozliev barka mu v halkata i taka za kasovi belejki da ne govorim che v serviza ne se davat izobshto pak i toi nqma pravo da ima serviz do kolkoto znam zashtoto e darjaven slujitel
7.
АЗ
20.11.2020 17:01:51
22
10
ГАРАНТИРАНО ОТ ГРОБ
6.
Аз
20.11.2020 16:54:14
1
3
ще гласувам за Tr
5.
юберашунгмахен
20.11.2020 16:53:17
25
13
ГЕРБ-"Видими резултати за България!"
4.
Боби
20.11.2020 16:36:13
21
11
Стои и гледай как ще изкарат мъжа виновен а жената невинна.
Ще каже че я тормозел че била в състояние на “афект” понеже той е лош и така тя ще се измъкне а ще натопят човека.
3.
Tr
20.11.2020 16:35:20
16
16
Ето бе хора още 1 знак че институциите не работят, хора умират на стълби пред болниците,няква луда си уби децата.. За какво говорим ай пак гласувайте за Бате Боко
2.
Тва жените понякога са голяма отврат
20.11.2020 16:30:35
10
32
Да убиеш две невинни деца, само за да отмъстиш на бащата е изродщина. Сбъркатата система и закони създават едно усещане у жените, че са родители първа категория. Не, не са. Жалкото е, че все повече и повече жени използват децата си като средство за тормоз над мъжете си, неосъзнавайки, че всъщност ги правят жертви. А, и после получават от тези същите деца само омраза. Децата може да са малки, но и те имат някакво чувство за справедливост. Виждайки как майката се гаври с човека до нея, рано или късно ще се обърнат срещу саматанея.
Жени, не забравяйте, всичко се връща на този свят. Посееш ли злоба, ще пожънеш омраза.
1.
Аз
20.11.2020 16:19:47
2
21
Това изчадие,още ли не е разстреляно????
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Арестуваха за наркотици най-известният турски актьор Арестуваха за наркотици най-известният турски актьор „Тюркийе тудей“ пише, че полицията е действала по сигнал, че актьорът Джан Яман взема наркотици. Фалшиви евро банкноти заливат България чрез интернет поръчки Фалшиви евро банкноти заливат България чрез интернет поръчки Организирана престъпна мрежа използва сайтове и социални мрежи за разпространение на неистински пари Орбан: На изборите тази година ще се реши дали Унгария ще стане имигрантска държава Орбан: На изборите тази година ще се реши дали Унгария ще стане имигрантска държава "След 20 години като премиер съм готов за тази задача повече от всякога", каза Орбан EVN, вие сериозни ли сте? Още колко пъти ще трябва да останем без ток EVN, вие сериозни ли сте? Още колко пъти ще трябва да останем без ток Бесни жители вече не издържат на постоянните прекъсвания в бургаски квартал Най-добре платените професии в България през 2025 г. Най-добре платените професии в България през 2025 г. IT секторът и управленските позиции водят по заплащане - данни от местни и международни анализи Борисов: Убеден съм, че ГЕРБ ще бъде първа политическа сила на следващите избори Борисов: Убеден съм, че ГЕРБ ще бъде първа политическа сила на следващите избори Лидерът на ГЕРБ подчерта ролята на партията му в процеса на интеграция в Европа Защо котките следват стопаните си навсякъде Защо котките следват стопаните си навсякъде Експертите разкриват неочаквани причини Снеговалежи в Смолянско създават зимна обстановка по проходите Снеговалежи в Смолянско създават зимна обстановка по проходите Снежната покривка достигна до 15 см по ключови планински маршрути и движението се регулира Научно потвърдена тайна за по-тънка талия и ползите за здравето Научно потвърдена тайна за по-тънка талия и ползите за здравето Проучване обяснява ключовите фактори за намаляване на коремните мазнини и риска от хронични заболявания Познахте ли я? Днес тя е най-популярната и обичана бургазлийка Познахте ли я? Днес тя е най-популярната и обичана бургазлийка За нейния РД днес публицистът Любомир Перчемлиев припомня интервю по бургаската телевизия Канал 0
Това ще са най-търсените професии през 2025 година Това ще са най-търсените професии през 2025 година Най-голям дял от заявените нужди са за квалифицирани работници – над 128 000 души със съответна професионална подготовка Иран гледа към свободата, както никога досега, каза Тръмп Иран гледа към свободата, както никога досега, каза Тръмп Иранските власти показаха днес, че ще прибегнат до по-твърди мерки при потушаването на едни от най-големите антиправителствени протести в страната Ема Хеминг обяви, че ще дари мозъка на Брус Уилис за наука след смъртта му Ема Хеминг обяви, че ще дари мозъка на Брус Уилис за наука след смъртта му Съпругата на актьора сподели мотивацията си в книга и се ангажира да подкрепя други семейства, засегнати от деменция Уейн Рууни на ръба на сълзите, след като брат му сътвори сензацията на века във ФА Къп Уейн Рууни на ръба на сълзите, след като брат му сътвори сензацията на века във ФА Къп Воденият от него шестодивизионен Макълсфийлд сътвори истинска сензация, отстранявайки настоящия носител на трофея Кристъл Палас От акция на ICE до икона на улицата: как се раждат фалшивите мъченици От акция на ICE до икона на улицата: как се раждат фалшивите мъченици Нещо напълно неразбираемо за нашите ширини, но в Щатите, което е разписано и в законите им, служителите на реда (полицаи и федерални агенти) може законно да използват смъртоносна сила, включително да прострелят нападател, ако преценят, че съществува непосредствена заплаха за техния живот Всеки пети германец се е замислял да емигрира Всеки пети германец се е замислял да емигрира Едва 2% обаче посочват, че вече имат конкретни планове за напускането на държавата Кървава нощ в Техеран: Над 200 убити при стрелба по протестиращи Кървава нощ в Техеран: Над 200 убити при стрелба по протестиращи Доналд Тръмп предупреди, че САЩ "ще ударят много силно", ако има жертви сред мирното население ОАЕ спряха финансирането за студенти във Великобритания заради риск от ислямистка радикализация ОАЕ спряха финансирането за студенти във Великобритания заради риск от ислямистка радикализация Абу Даби изключи британските университети от списъка с одобрени за държавни стипендии, позовавайки се на опасения, свързани с „Мюсюлмански братя“ и програмата Prevent Всяко трето дете в Европа е с наднормено тегло, лекарствата крият рискове Всяко трето дете в Европа е с наднормено тегло, лекарствата крият рискове Експерти: Медикаментите да се прилагат много внимателно Последният майстор на файтони си отиде на 95 г. Последният майстор на файтони си отиде на 95 г. Дядо Анко живееше във врачанското село Косталево и до края на дните си
Мирослав Ненков, бивш министър на здравеопазването Мирослав Ненков, бивш министър на здравеопазването Корпулентни фигури дебнат от тъмното и управляват процесите Виц на деня Виц на деня - Ти си първата жена с която вечерям, откакто жена ми ме напусна.
- О, колко мило, кога се разделихте?
- Сутринта.
Виц на деня Виц на деня - Днешно време младите нямат никакъв морал. Прегръщат се, целуват се, разголват се - ужас!
- А ние навремето - срещнеш Пешо зад дувара, па го хванеш за дюкяна, па срам, срам...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Зад всяка загорела манджа стои жена с телефон, а зад всяка загорела жена стои мъж с телефон.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори