Легендарният гангстер Подмола ще лежи 6 години в затвора
Той бе осъден заради марихуаната, която спипаха в дома му
Някогашният партньор на несебърския бос Митьо Очите – Антоан Подмолов, известен като Подмола, ще лежи 6 години в затвора за разпространение на наркотици, реши днес Бургаският окръжен съд.
Подмола бе обвинен, че е държал 1 кг коноп в къщата си в поморийското село Каменар. По време на разследването е установено, че той е поръчал и давал указания в телефонни разговори на мъж, който да го снабди с посоченото количество, което трябвало да бъде придобито от градовете Петрич и София и пренесено до Каменар.
Една от пратките е заловена в района на Карнобат, след което ченгета атакуваха дома му и арестуваха Подмола, който преди години бе считан за легендарен ъндърграунд бос.
Флагман.бг подробно писа за ареста и разследването срещу гангстера. Припомняме, че преди 15-ина години той бе сред близките сподвижници на Димитър Желязков, но впоследствие отношенията им захладняха. Подмола обаче винаги е имал легендарна слава в подземния свят. (ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
100 лв. преди се усещат като повече от 100 евро в момента
Брекзит на заден ход: Защо ЕС не трябва да бърза с Великобритания
Сдружение Червени сърца: Не пипайте Христо Янев!
След еуфорията от Купата: ЦСКА с ударен трансфер
МЦ „МедКонсулт“ стартира нова кампания с безплатни профилактични прегледи
Колко книги прочетохте? Не знам как издържате
Чужденец вилня в Ахтопол, озова се в ареста в Бургас
15-километрова колона от тирове на границата
"Бебетата" на България победиха един от най-силните отбори в света
Опасно време по морето навръх двоен празник
Дневен хороскоп за 21 май 2026: Благоприятни промени за Везните, а Скорпионът да овладее емоциите си
Силните страни на всяка зодия в професионалния живот
20/05/2026, Сряда 22:00
0

Този който се напиваше, излагаше и ядеше бой на всяко напиване нарича другите тъпаци, като него "селяни".
Алопецията какво им казваше?
Малко са глухи флагман.бг и са големи фантазьори!
Дядото на снимката е пенсиониран служител на гражданска защита и противопожарна безопастност и не е странджанско дядо.
Ченгета едва ли се занимават с такива тъпотии, но сбъркани екземпляри напуснали гетата и самозабравили се със сигурност се занимават!
И накрая жена му плющяна и Очко не му върнал парите. Много прост тоя бе егати тъпия селяк!
Все едно да има
Умен странджански цървул от исикията
Стига смешки, уееее