Легендарният гангстер Подмола ще лежи 6 години в затвора
Той бе осъден заради марихуаната, която спипаха в дома му
Някогашният партньор на несебърския бос Митьо Очите – Антоан Подмолов, известен като Подмола, ще лежи 6 години в затвора за разпространение на наркотици, реши днес Бургаският окръжен съд.
Подмола бе обвинен, че е държал 1 кг коноп в къщата си в поморийското село Каменар. По време на разследването е установено, че той е поръчал и давал указания в телефонни разговори на мъж, който да го снабди с посоченото количество, което трябвало да бъде придобито от градовете Петрич и София и пренесено до Каменар.
Една от пратките е заловена в района на Карнобат, след което ченгета атакуваха дома му и арестуваха Подмола, който преди години бе считан за легендарен ъндърграунд бос.
Флагман.бг подробно писа за ареста и разследването срещу гангстера. Припомняме, че преди 15-ина години той бе сред близките сподвижници на Димитър Желязков, но впоследствие отношенията им захладняха. Подмола обаче винаги е имал легендарна слава в подземния свят. (ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
3
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Този който се напиваше, излагаше и ядеше бой на всяко напиване нарича другите тъпаци, като него "селяни".
Алопецията какво им казваше?
Малко са глухи флагман.бг и са големи фантазьори!
Дядото на снимката е пенсиониран служител на гражданска защита и противопожарна безопастност и не е странджанско дядо.
Ченгета едва ли се занимават с такива тъпотии, но сбъркани екземпляри напуснали гетата и самозабравили се със сигурност се занимават!
И накрая жена му плющяна и Очко не му върнал парите. Много прост тоя бе егати тъпия селяк!
Все едно да има
Умен странджански цървул от исикията
Стига смешки, уееее