ВИДЕО от извънредния брифинг в УМБАЛ "Дева Мария" след смъртта на проф. Хубчев
Пред медиите говорят собственикът на болницата Семир Абумелих и управителят д-р Стефан Касабов
Флагман.бг излъчва директно извънредния брифинг в УМБАЛ "Дева Мария". Поводът е изключително неприятен - кончината на началника на АГ-отделението проф. д-р Георги Хубчев, който стана 18-ата жертва на коронавируса в Бургаска област. Проф. Хубчев е истинско светило в медицина. Той бе избран за Лекар на годината през 2019 г. заради въвеждането на няколко иновативни метода в урогинекологията.
Над 600 жени са спасени от инконтиненция благодарение на подхода към заболяването на проф. Хубчев. Той бе първият акушер-гинеколог в Европа, използвал плазмен скалпел за извършване на отворени лапаро-ендоскопски операции.
Проф. Хубчев единодушно бе сочен за едно от най-изявените имена в акушер-гинекологията в България. Той издъхна тази сутрин в 01:30 ч. на 66-годишна възраст след 15-дневна битка с тежкото заболяване.
Пред медиите застават собственикът на болницата Семир Абумелих и управителят на УМБАЛ "Дева Мария" д-р Стефан Касабов.
Бащата на Трифонова от "Хелс Китчън" коментира за пръв път участието ѝ личните драми в шоуто
Близкият до Пеевски шеф на РИОСВ-Варна бе уволнен
Млада жена загина след падане от 8 етаж на жилищен блок в Пловдив
Любо Киров обяви връзката си с актьора Боян Арсов по време на пътуване до Париж
Все повече деца поръчват наркотици онлайн, твърдят от Агенция "Митници"
С вой на сирени ще почетем паметта на Христо Ботев утре
Месец май най-кървавият на пътя, 168 души са загинали от началото на годината
Пиян мъж нападна екип на Спешна помощ във Варна
Морската вода в турския курорт Алания става опасна
Рекордните 900 участници ще стартират в най-голямото състезание по крос триатлон в България „Лъвско сърце“
Хартиените трудови книжки официално остават в историята от днес
България участва в Конгреса на Инициативата „Три морета“ в Люблин
