Семир Абумелих се сбогува с проф. Хубчев със силни думи
Проф. Хубчев бе феномен в гинекологията
Бургас скърби за проф. д-р Георги Хубчев. Началникът на АГ-отделението в УМБАЛ "Дева Мария" почина тази сутрин от коронавирус. (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ) Един от хората, в които проф. Хубчев е оставил трайна следа, е собственикът на лечебното заведение - Семир Абумелих. Със силни и емоционални думи Абумелих се сбогува с един от най-уважаваните лекари у нас.
"Днес сутринта в 1:30 си отиде от този свят професор Хубчев - основателят на отделението по акушерство и гинекология, лекар на годината и феномен в гинекологията, както го описват неговите колеги. Голям човек беше! Моите съболезнования на неговото семейство.
Братко, почивай в мир!", написа собственикът на УМБАЛ "Дева Мария".
Поклонението пред тленните останки на проф. Хубчев ще бъде на 20 октомври, вторник, от 12:30 ч. в Обредната зала на бургаските гробища.
Любовта е лудост и пламък бял за легендарната Невена Коканова
Панелките остават лидер на имотния пазар, формират над 1/3 от сделките
За първи път се проведоха молебени в руски църкви срещу абортите
Доналд Тръмп: Отбраната на Гренландия е две кучешки шейни
Марто Елвиса празнува РД с пищен купон, събра бивша, настояща и ...приятелки
Димитър Рачков предложи брак за първи път, а Виктория каза „Да“
Актуална пътна обстановка по републиканските пътища
Тимъти Шаламе измества Леонардо ди Каприо като фаворит за „Оскар“
Как древната Калкута от малко рибарско селище се превръща в символ на Британската Индия
Какво печелите, ако се пенсионирате по-късно?
Обсъждат създаване на обща европейска армия на фона на несигурността в трансатлантическите отношения
Автомобил се вряза в спирка и срути павилион - чудо, че няма пострадали
