Кметът Димитър Николов за кончината на проф. Хубчев: Бургас загуби един от най-добрите си лекари
Началникът на АГ-отделението на УМБАЛ "Дева Мария" си отиде след тежко боледуване от COVID-19
Кметът на Бургас Димитър Николов изказва своите съболезнования на близките и колегите на проф. д-р Георги Хубчев, който рано тази сутрин загуби битката с коронавируса:
Днес Бургас загуби един от най-добрите си лекари, знаково име в българската медицина - акушер-гинекологът проф. д-р Георги Хубчев.
Началникът на АГ-отделението в УМБАЛ “Дева Мария”, който спасяваше животи си и с помощта на когото стотици бебета взеха първата си глътка въздух, си отиде след тежко боледуване. Проф. д-р Хубчев бе диагностициран на 2 октомври с COVID-19 и след влошаване на състоянието му за него се грижеха неуморно колегите му от ОАИЛ.
Голяма трагедия: Проф. д-р Георги Хубчев загуби битката с COVID 19
През 2019 г. проф. д-р Георги Хубчев беше избран за "Лекар на годината". Тогава получи и почетния приз на Община Бургас "Ключът от кулата".
Само преди няколко дни беше номиниран от колегите си за "Лекар на Бургас 2020" - за висок лекарски професионализъм, морал и етика.
Трима нови почетни бургазлии и светила в медицината отличени на Никулден
Съболезнования на семейството и на всички, които го обичаха!
Завинаги ще го помня с любов и благодарност!
Поклонението ще бъде на 20 октомври, вторник, от 12:30 ч. в Обредната зала на бургаските гробища.
Доц. д-р Георги Хубчев: Всеотдайност към професията е пътят към титлата „Доктор на годината“
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
