Кметът Димитър Николов за кончината на проф. Хубчев: Бургас загуби един от най-добрите си лекари
Началникът на АГ-отделението на УМБАЛ "Дева Мария" си отиде след тежко боледуване от COVID-19
Кметът на Бургас Димитър Николов изказва своите съболезнования на близките и колегите на проф. д-р Георги Хубчев, който рано тази сутрин загуби битката с коронавируса:
Днес Бургас загуби един от най-добрите си лекари, знаково име в българската медицина - акушер-гинекологът проф. д-р Георги Хубчев.
Началникът на АГ-отделението в УМБАЛ “Дева Мария”, който спасяваше животи си и с помощта на когото стотици бебета взеха първата си глътка въздух, си отиде след тежко боледуване. Проф. д-р Хубчев бе диагностициран на 2 октомври с COVID-19 и след влошаване на състоянието му за него се грижеха неуморно колегите му от ОАИЛ.
Голяма трагедия: Проф. д-р Георги Хубчев загуби битката с COVID 19
През 2019 г. проф. д-р Георги Хубчев беше избран за "Лекар на годината". Тогава получи и почетния приз на Община Бургас "Ключът от кулата".
Само преди няколко дни беше номиниран от колегите си за "Лекар на Бургас 2020" - за висок лекарски професионализъм, морал и етика.
Трима нови почетни бургазлии и светила в медицината отличени на Никулден
Съболезнования на семейството и на всички, които го обичаха!
Завинаги ще го помня с любов и благодарност!
Поклонението ще бъде на 20 октомври, вторник, от 12:30 ч. в Обредната зала на бургаските гробища.
Доц. д-р Георги Хубчев: Всеотдайност към професията е пътят към титлата „Доктор на годината“
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
