Радев призова прокуратурата да публикува целия му „чат“ с Пламен Бобоков
Ето какво отговори държавният глава
Държавният глава Румен Радев призовава прокуратурата да публикува незабавно целия му „чат“ с Пламен Бобоков, съобщават от прессекретариата на държавния глава, пише Дарик.
Селективното публикуване на отделни съобщения от г-н Пламен Бобоков до държавния глава без отговорите на президента създава внушения за нещо скрито и нередно, пишат още от там.
В обществен интерес е прокуратурата да публикува целия чат между президента и г-н Пламен Бобоков, завършва съобщението.
Припомняме, че днес прокуратурата разпространи нови чатове във връзка с разследването за търговия с влияние от страна на президентския секретар Пламен Узунов.
Пламен Бобоков си чатил с Prezident - Rumen Radev
Новите доказателства разкриват и директен контакт между бизнесмена Пламен Бобоков и Prezident . Бобоков лобира за посланика в Нигерия в съобщението си до държавния глава, а така също и му благодари за подкрепата. От прокуратурата не назовават директно, че става въпрос за Румен Радев, а посочват, че се отнася до диалог между "лице с имунитет" и обвиняемия Пламен Бобоков.
Григор Димитров продължава да ги побърква
Ученичка разказа за трилър с еврото и лева
"Взривете" залата в София, щурмувайте Европа, не предавайте Симеон Николов
Студът не разболява, но помага на вирусите: Как да се предпазим от зимните инфекции
Щеше ли Христо Ботев да подкрепя някоя партия, ако беше жив днес?
Рекорден януарски ден! Най-висока температура от началото на измерванията - ето къде
Младите българи и еврото - как гледа новото поколение на смяната на лева
Промени в "Созопол"
Жесток инцидент: Дърво падна върху оградата на детска градина в София
Тръмп: Нашата армия е номер 1 на планетата Земя, вторите дори не са близко
Три железни мезета за ракия
Наемите тръгват нагоре: Ето какво да очакват наематели и купувачи през 2026 г.
