×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • До 34 градуса и краткотрайни валежи с гръмотевици в неделя
  • Феновете на Питбул поставиха рекорд на Гинес с „плешиви“ перуки по време на негов концерт
  • Националната гвардия отбелязва 147 години с тържествен караул
  • Затвориха Ормузкия проток до второ нареждане
  • Евакуираха 200 деца заради потопа в Мисури, има жертва
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Пламен Бобоков си чатил с Prezident - Rumen Radev


Пламен Бобоков си чатил с Prezident - Rumen Radev
02 Юли 2020, Четвъртък, 11:00 ч.
Автор: Флагман.Бг

Прокуратурата пусна размяна на съобщения

Специализирана прокуратура публикува част от текстова комуникация между вероятно лице с имунитет - Prezident - Rumen Radev от една страна и обвиняемия Пламен Бобоков от друга. Чатът бе пуснат официално, като доводът е заради високия обществен и медиен интерес и с цел представяне на обективната истина. Комуникацията се публикува с разрешение на наблюдаващите прокурори, съгласно чл. 198 НПК.

Същата се съдържа в експертиза на мобилен телефон, ползван от Бобоков. На 29.09.2019 г. в 16:15 ч. Plamen Bobokov изпраща на Prezident - Rumen Radev съобщение с текст:

"Привет от Монровия! Сенатът гласува вчера нашата концесия и Приста Порт е вече официален концесионер на пристанище Бюкянън в следващите 25 години!......Президент Джордж Уеа много би се радвал да се види и запознае с теб! Ето защо е необходимо и сериозно назначаване на посланик в Нигерия с акредитация в Либерия! Успех на предстоящия голям форум в Ню Йорк и огромни благодарности за подкрепата! Пратил съм координатите, ако има нужда от нещо съм на линия 24/7!".

Горното се публикува и с оглед поредно изнасяне на неверни твърдения в ефира на национална телевизия. Анализът на информацията, съдържаща се в изготвената експертиза и приложенията към нея, продължава.




В категории: Темида


5
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Опасно време в Добрич и Варна утре Опасно време в Добрич и Варна утре 12/07/2026, Неделя 21:33 0
Тервел ИЛИЕВ Класическа рецепта за домашен кекс Класическа рецепта за домашен кекс 12/07/2026, Неделя 21:10 0
Тервел ИЛИЕВ Тайната на перфектните пържени картофи Тайната на перфектните пържени картофи 12/07/2026, Неделя 20:00 0
Тервел ИЛИЕВ Водно бедствие в Лом Водно бедствие в Лом 12/07/2026, Неделя 19:03 0
Тервел ИЛИЕВ Буря в София, има паднали дървета Буря в София, има паднали дървета 12/07/2026, Неделя 18:33 0
Тервел ИЛИЕВ 20-годишен загина в зверска катастрофа 20-годишен загина в зверска катастрофа 12/07/2026, Неделя 18:00 0
Тервел ИЛИЕВ Традиционна рецепта за пилешка супа Традиционна рецепта за пилешка супа 12/07/2026, Неделя 17:33 1
Тервел ИЛИЕВ Пари Сен Жермен готви трансферна бомба Пари Сен Жермен готви трансферна бомба 12/07/2026, Неделя 17:00 0
5
Коментара по темата
5.
ха ха ха до шматка номер 3
02.07.2020 12:27:48
0
6
когато написах шматки,имах преди точно теб....олигофрени,които са затънали до ушите в лайна,мирише им и виждат само лайна,но все пак си отварят калната уста,за да избълват поредната простотия.....Жалко човече,докато ти се кланяш на Овчаря и си доволен да си просто овца,без мнение..."балъците" като мен работяти плащат данъци,колкото една средна заплата,за да имате вие помощи и интернет....Амин!
4.
do 3
02.07.2020 12:08:41
3
11
Значението на думата "лумпен" ти убягва ! Типично за феновете на Борисов, Гешев, Пеевски и Техният Отец д-р Доан ! Кретен !
3.
Фостата на РадкоДесин
02.07.2020 11:53:25
11
4
И на лумпените 1 и 2 коментари. Пак ви нагъзиха балъци.
2.
ха ха ха
02.07.2020 11:12:37
3
20
шматки.......защо прокуратурата спуска само подбрани чатове от целия набор с документи и файлове,до който са се докопали.........защо не се споменават чатове с "Бос-а",с велможите от областния ГЕРБ и т.н...........слаба журналистика,слаб народ,слаба държава,за 5 сребърника всеки е готов да продаде и майка си!
1.
Бос
02.07.2020 11:12:22
4
17
Гешев, жалък си ! Чат с "Бос" няма ли да публикуваш ? Гешев, анализа на записите и снимките с еврата какво показа ? Или още не си назначил такъв !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Въоръжете се с търпение! Затварят ключово кръстовище към „Меден рудник“ и не се знае докога! Тапите ще са брутални Въоръжете се с търпение! Затварят ключово кръстовище към „Меден рудник“ и не се знае докога! Тапите ще са брутални Багерите влизат ударно на „Капчето“ от 09:30 ч. в понеделник, Общината въвежда драконовски мерки за движението без ясен краен срок Гръмнала гума предизвика верижна катастрофа пред „Гранд Мол Плаза”, движението е блокирано Гръмнала гума предизвика верижна катастрофа пред „Гранд Мол Плаза”, движението е блокирано Произшествието е станало преди минути на светофара точно пред търговския център Пилот се заби в дърво на рали „Раховец-Лясковец“: Състезател е в болница, прекратиха тренировките Пилот се заби в дърво на рали „Раховец-Лясковец“: Състезател е в болница, прекратиха тренировките Автомобилът на старозагорския клуб АСК излязъл от контрол в третия манш, няма пострадали сред зрителите Нова нощна акция в Слънчев бряг: Шестима в ареста, иззеха райски газ, кокаин и марихуана Нова нощна акция в Слънчев бряг: Шестима в ареста, иззеха райски газ, кокаин и марихуана 18-годишен софиянец разпространявал флаконите в курорта и по Южното Черноморие, сред задържаните има двама украинци Още една такса за Temu, Shein и AliExpress, сметката скача с поне 6 евро Още една такса за Temu, Shein и AliExpress, сметката скача с поне 6 евро Към митото от 3 евро се готви налог за обработка на пратките, но окончателният му размер още не е определен Новото Виенско колело в Бургас отвори врати, вижте какви са цените на билетите (ВИДЕО) Новото Виенско колело в Бургас отвори врати, вижте какви са цените на билетите (ВИДЕО) Дрон на Флагман показа как изглежда новата атракция в Морската  Шефът на хирургията в „Сърце и Мозък“ разкри как са изтръгнали от смъртта оцелелия от касапницата на „Тракия“ Шефът на хирургията в „Сърце и Мозък“ разкри как са изтръгнали от смъртта оцелелия от касапницата на „Тракия“ Бързата и професионална реакция на екипа в клиниката по хирургия предотврати фатален изход за 46-годишния пациент, който беше с тежки травми на черния дроб и ребрата Ад на „Калотина“! Сърбите се спасиха с хитър ход, хиляди българи и чужденци са в капан на границата Ад на „Калотина“! Сърбите се спасиха с хитър ход, хиляди българи и чужденци са в капан на границата Комшиите пуснаха експресна „бърза писта“ само за свои граждани, докато колоните от гастарбайтери блокираха пунктовете под жаркото слънце Два електрически автомобила изгоряха като факли в бургаския кв. Сарафово (СНИМКИ) Два електрически автомобила изгоряха като факли в бургаския кв. Сарафово (СНИМКИ) Около 3 ч. тази нощ летовници са чули изключително силни експлозии и са подали сигнал до тел. 112 От 13 юли започва строежът на първото кръгово по бул. "Захари Стоянов" в Бургас От 13 юли започва строежът на първото кръгово по бул. "Захари Стоянов" в Бургас Затварят връзката до магазин Даниста, а движението при Капчето ще бъде затруднено
Доналд Тръмп се похвали с „перфектен“ когнитивен тест и атакува журналисти, усъмнили се в здравето му Доналд Тръмп се похвали с „перфектен“ когнитивен тест и атакува журналисти, усъмнили се в здравето му 80-годишният американски президент обяви, че е отговорил правилно на всеки въпрос, след като нова книга повдигна темата за неговата възраст и издръжливост Масов навик съсипва хиляди смартфони! Вижте фаталната грешка, с която моментално изгаряте екрана Масов навик съсипва хиляди смартфони! Вижте фаталната грешка, с която моментално изгаряте екрана Повечето потребители редовно пръскат устройствата си с опасни препарати, без да подозират, че химикалите необратимо разяждат защитния слой на дисплея Ад на „Калотина“! Сърбите се спасиха с хитър ход, хиляди българи и чужденци са в капан на границата Ад на „Калотина“! Сърбите се спасиха с хитър ход, хиляди българи и чужденци са в капан на границата Комшиите пуснаха експресна „бърза писта“ само за свои граждани, докато колоните от гастарбайтери блокираха пунктовете под жаркото слънце Не е модерно, но защо Макрон продължава да носи слънчеви очила на закрито Не е модерно, но защо Макрон продължава да носи слънчеви очила на закрито Елисейският дворец обясни, че френският президент се възстановява от лек очен проблем, който причинява дразнене и чувствителност към светлина Тъжна развръзка: Разкриха от какво е починала Едже Иртем от „Шербет от боровинки“ Тъжна развръзка: Разкриха от какво е починала Едже Иртем от „Шербет от боровинки“ Окончателната аутопсия сочи алкохолно отравяне, а мистерията около внезапната смърт на 35-годишната актриса приключи Гърция погва Airbnb имотите, българи рискуват глоби до 20 000 евро Гърция погва Airbnb имотите, българи рискуват глоби до 20 000 евро Проверяват се данъчна регистрация, приходи, пожарогасители, детектори за дим, застраховки и дали жилището изобщо може да се отдава на туристи Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали Според него промяната е невъзможна, защото корумпираният ни елит е удобен на Запада, а обществото няма живи сили за отпор От Бургас до Айфеловата кула: Георги Карагеоргиев ще бори престъпността в Париж От Бургас до Айфеловата кула: Георги Карагеоргиев ще бори престъпността в Париж Той се включи в елитна европейска бригада, която ще съдейства за сигурността на милионите туристи в най-горещите зони на мегаполиса Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Либерал-глобалистите успяха да прокарат текста в последния момент днес, докато много евродепутати отсъстваха САЩ удариха Иран, Техеран отвърна по американски бази в Залива САЩ удариха Иран, Техеран отвърна по американски бази в Залива Новата ескалация поставя под въпрос крехкото примирие, след като Вашингтон обяви удари по десетки цели, а Иран атакува военни обекти в Кувейт и Бахрейн
Асен ВАСИЛЕВ Асен ВАСИЛЕВ Бюджетът на кабинета „Радев“ е по-лош от този на „Желязков” Виц на деня Виц на деня - Защо хорат се женят?
- Недостатъчно жизнен опит.
- А защо се развеждат?
- Недостатъчно търпение.
- А защо отново се женят?
- Недостатъчно памет.
Виц на деня Виц на деня Дебел бизнесмен на средна възраст се гледа в огледалото, после се обръща към леглото, където лежи ослепителна млада красавица и я пита:
- Възможно ли е чак толкова да обичаш парите?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Любов е когато харесваш нейната мусака повече от тази на майка си.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори