Ново 20! Премиерът Бойко Борисов разпореди: Баровете и дискотеките да отварят в понеделник
Вероятно протестът на собственици на нощни клубове ще бъде отменен
По разпореждане на министър-председателя Бойко Борисов, министърът на здравеопазването Кирил Ананиев издаде нова заповед, на основание на която от 15 юни, понеделник, дискотеките, нощните клубове и пиано-баровете могат да възобновят дейността си. Изискването е да бъдат спазвани въведените в страната противоепидемични мерки.
След вчерашнта заповед на здравния министър собствениците на нощни клубове обявиха, че организират протест /ВИЖ ТУК/, но след новата разпоредба вероятно той ще бъде отменен.
ПЪЛНИЯ ТЕКСТ НА ЗАПОВЕДТА ЧЕТЕТЕ ТУК.
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето

Имотът е продаден след доклад на съветници от Хунтата герб, че е ненужен на общината
Влас след другия от Лукоил .Че там работата е по сериозна,и връската в миналото с Иван Костов.
Така и не чух едно дарение за нещо да си направил , само метлосваш напред назад и ганьовски изпълнения . Направо нямам представа как спиш ...
Пресилена и измислена ли беше опасността от Ковид или трябва да се използват чувалите за трупове ????
До сега поне изчакваха да има протест, преди да отменят някоя заповед. А сега обърнаха палачинката само като ги заплашиха с протест!!!
А българите нека да се спасяват поединично, ако могат!
Молим да се разреши възобновяване на дейността на членовете на нашата асоциация. За нас това е от жизненоважно значение, защото иначе ще умрем от глад. Обещаваме да спазваме всички противоепидемични мерки, включително да не посягаме на лица от новите огнища и на такива в 14-дневна карантина.
В противен случай ще организираме протест В Народното събрание.
Да живей Г-н Премиера, потребен като слънцето и въздуха за АБКК!
Сериозно? И как ще стане?
То на футболен мач, на голям стадион никой не спази никакви мерки и никой не предприе нищо.
А в дискотеките ще пазят дистанция и противоепидемични мерки?
Това ще е осмото (българско) чудо на света - Флагман да ходят да снимат и да продават снимките на Ройтерс.
Депутат, софра, запой.
Преход, пасмина, застой.
Болни, доктори, рушвет.
Кмет, корупция, разцвет.
Безпорядък, рев, искри.
Алкохол, жени, псувни.
Цици, интернет, Айфони.
Бизнес, спонсор, милиони.
Обир, банка, далавера.
Ред, полиция, химера.
Път, поръчка, магистрала.
Катастрофа, вой, раздяла.
Улици, ремонт, павета.
Кражби, сеч, екодървета.
Фирми, призраци, офшорки.
Евро, сметки, уговорки.
Избори, елит, управа.
Шок, пародия, държава.
Изход, бягство, терминал.
Народ, история, финал...