На море в Гърция това лято, ето как ще ни обслужват
Гръцкото министерство на туризма публикува изчерпателни указания, които хотели, къмпинги, туристически агенти и транспортни компании какво трябва да спазват
Гръцкото министерство на туризма публикува изчерпателни указания, които хотели, къмпинги, туристически агенти и транспортни компании какво трябва да спазват преди възобновяването на туристическия сезон през юни, съобщи АНА-МПА.
Очаква се всеки хотел или туристически обект да състави протокол въз основа на указанията на министерството и да го прилага към своите дейности, както и да определи координатор, който ще работи в сътрудничество с лекар.
Също така обектите трябва да обучат персонала как да се отнася с гостите и да въведе предпазни мерки за лична безопасност по време на работата им в съоръженията. Директивата от 20 страници обхваща обучението на персонала за разпознаване на възможни симптоми на коронавирус и прилагането на спешни процедури при възможни случаи; подробности за това как персоналът трябва да почиства помещенията и обслужва гостите и призовава за процедури за дезинфекция на всички повърхности, ключове и материали, използвани от гостите.
Всеки ден ще се проверява температурата на персонала, очаква се хотелът да съхранява записи за контакти както за персонала, така и за гостите, в случай че се наложи проследяване на контакт и да съобщава за всички възможни симптоми на Covid-19.
Също така са определени специални разпоредби за конкретни помещения, като кухни, ресторанти, обществени помещения за почивка, басейни и зони за доставка, като в кухните се допускат само хора от персонала. Гърция обяви, че ще възобнови функционирането на целогодишните хотели на 1 юни, включително къмпингите.
На 15 юни сезонните хотели ще се отворят отново, в същия ден, когато международните полети ще бъдат възобновени от редица все още неопределени одобрени страни.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

и като са толкова тихи ,мили и възпитани,всички нации (между тях и българи) ,значи и българите могат да са възпитани и вежливи,ама като са навънка....
ааааа....значи можело....
но у бегето....карай да върви....
ми е затова сме на този хал.......
и все някой друг ни е крив,за хала на който сами сме се докарали,вместо да се държим у нас,както бихме се държали и в чужбина.......
..
ХАХА.....ДОБРЕ ГО КАЗА........И Е ТОЧНО ТАКА......КЪДЕТО И ДА ИДЕ ГАНЬО,ВСЕ СЕ ОЛИВА.......С ДОМАТИТЕ,КРЕНВИРШИТЕ И СИРЕНЕТО НА ПЛАЖА (сакън да не се мине,с някое евро повече и да се нахрани като бял човек в някое бистро ) С ЧАЛГАТА УСИЛЕНА ДО КРАЙ И С КРЯСЪЦИТЕ ПО ДЕЦАТА.......
Е ЗАТОВА НЕ НИ ОБИЧАТ......И КЪДЕТО И ДА ИДЕМ ВСЕ СЕ ОЛИВАМЕ,ВЪПРЕКИ,ЧЕ ИМА И МНОГО ЧЕСТНИ И ПОЧТЕНИ БЪЛГАРИ,НО ЗАРАДИ ТАКИВА ******** СЕ ХВЪРЛЯ ПЕТНО ВЪРХУ ЦЯЛАТА БЪЛГАРСКА НАЦИЯ.......