Първи подробности за бруталното убийство в Слънчев бряг
Мъжът сам се обадил на тел. 112, след като наръгал половинката си
Жестоко убийство е станало в Слънчев бряг тази вечер. Малко по-рано Флагман.бг съобщи, че мъж е наръгал жена си след семеен скандал. (ВИЖ ТУК) Първоначалната информация бе, че жертвата е рускиня, но според последните ни данни става въпрос за украинка, която живеела на семейни начала с българин. Те обитавали жилище в нова кооперация на ул. "Българска роза" 34.
Тази вечер двамата за пореден път се скарали и мъжът наръгал смъртоносно половинката си, след което е разбрал какво е сторил и веднага се обадил на тел. 112. Жената е издъхнала преди да дойдат парамедиците.
В кооперацията на ул. "Българска роза" 34 няма други обитатели в тази част на сезона. Там живеело само това семейство. Огледът на местопроизшествието е приключило около 22:00 ч. тази вечер.
Сградата все още е оградена с полицейски ленти, но тялото на жената е изнесено, а убиецът е арестуван, предава дежурният ни репортер от мястото. Все още няма информация за самоличността на извършителя, както и жертвата.
Очаквайте подробности!



Страхотен остров в Гърция търси заселници, предлага им по 500 евро на месец
Жанета Накова се нуждае от неотложна чернодобна трансплантация
Важно за студентите с кредит!
Сръбското разузнаване и руското ФСБ заедно са тествали звуковите оръдия върху кучета
Земеделският сектор предупреждава за рискове от споразумението между ЕС и Меркосур
Форумът, който накара туристическия сектор да говори, отново обединява и поставя важните въпроси на дневен ред
Родители на деца от НБУ "Михаил Лъкатник": Камалиева да уволни дисциплинарно Зорница Колева (ОБНОВЕНА)
Американският инвеститор в ДаллБогг, студент по право, побеждава КФН издават му незаконно задържаните акции
Семейството на малката Марая благодари от сърце за събраните средства
Д-р Карен Мануелян развя знамето на Бургас насред Антарктида
Болницата е осъдена да плати 800 000 лв за починал пациент
Ски ваканция на принц Хари без Меган Маркъл подхрани нови спекулации за напрежение

1 от главните герои(Викинга) прилича много на Домусчиев
Викинга зализан и пласира прахчета в големи размери
Да в Столипеново така си хапвате на киримидка!
И да сложиш лимон, а не оцет - хахаха
От отдавна не бях влизал тука да чета и коментвам !
Ами ...
Бачкане ве - бизнес , дето вие там му викате !
Та ...
Да ви река !
Не са ви проблема разни Рускинки , Украинки или помакинки !
Проблема е че сьществувате в Кенеф - Селски !
На двора и с Дебели сини мухи !
Ама не се усещате , и ви е гот !
Владетети ви ве унизяват постоянно и ви наричат какви ли - не !
А аз тука - на острова , си имам 3 женици дето се грижат за мен !
За никоя не сьм женен !
Няма Corona-19 , нема дявол !
Прайм си ги и 3-те на басейна и джакузито , и всичко си е ОК !
От где ги изкарахте тея маски и разтояния ?!
И за кво ?!
Толкова ли изтьпяхте та да се подчинявата на една Абсолютно Неграмотна мутра ?!
Аз живея с 3 различни жени , от различни раси и всичко си е ОК !
При мен няма нитр Бойко , нито Мутафчийски слуги !
Аре ...
Отивам за рибка на харпун и после на керемидка с много подправки и Австралийско Каберне Совиньон !
Аааа ...
И мнооо лимон !
3 булки се грижат за мен !
Кой знае нашия Ганчо какво говедо е било, да посегнеш на жена.....само в Булгаристаня това е геройство.
Интересно е дали те се омъжват за пияници или мъжете им почват да пият след като се оженят за тях, защото това е единственият начин да им изтърпят истериите скандалите и капризите.
Рускини Украинки и Полякини не са за всеки. Всеки може да ги чука но да заживееш с тях на семейни начала е само за супер герои.