Първи подробности за бруталното убийство в Слънчев бряг
Мъжът сам се обадил на тел. 112, след като наръгал половинката си
Жестоко убийство е станало в Слънчев бряг тази вечер. Малко по-рано Флагман.бг съобщи, че мъж е наръгал жена си след семеен скандал. (ВИЖ ТУК) Първоначалната информация бе, че жертвата е рускиня, но според последните ни данни става въпрос за украинка, която живеела на семейни начала с българин. Те обитавали жилище в нова кооперация на ул. "Българска роза" 34.
Тази вечер двамата за пореден път се скарали и мъжът наръгал смъртоносно половинката си, след което е разбрал какво е сторил и веднага се обадил на тел. 112. Жената е издъхнала преди да дойдат парамедиците.
В кооперацията на ул. "Българска роза" 34 няма други обитатели в тази част на сезона. Там живеело само това семейство. Огледът на местопроизшествието е приключило около 22:00 ч. тази вечер.
Сградата все още е оградена с полицейски ленти, но тялото на жената е изнесено, а убиецът е арестуван, предава дежурният ни репортер от мястото. Все още няма информация за самоличността на извършителя, както и жертвата.
Очаквайте подробности!



КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Премиерът Радев: Няма да замразяваме минималната заплата тази година
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор
Държавата създава приложение, което ще показва в реално време цените на основните хранителни продукти

1 от главните герои(Викинга) прилича много на Домусчиев
Викинга зализан и пласира прахчета в големи размери
Да в Столипеново така си хапвате на киримидка!
И да сложиш лимон, а не оцет - хахаха
От отдавна не бях влизал тука да чета и коментвам !
Ами ...
Бачкане ве - бизнес , дето вие там му викате !
Та ...
Да ви река !
Не са ви проблема разни Рускинки , Украинки или помакинки !
Проблема е че сьществувате в Кенеф - Селски !
На двора и с Дебели сини мухи !
Ама не се усещате , и ви е гот !
Владетети ви ве унизяват постоянно и ви наричат какви ли - не !
А аз тука - на острова , си имам 3 женици дето се грижат за мен !
За никоя не сьм женен !
Няма Corona-19 , нема дявол !
Прайм си ги и 3-те на басейна и джакузито , и всичко си е ОК !
От где ги изкарахте тея маски и разтояния ?!
И за кво ?!
Толкова ли изтьпяхте та да се подчинявата на една Абсолютно Неграмотна мутра ?!
Аз живея с 3 различни жени , от различни раси и всичко си е ОК !
При мен няма нитр Бойко , нито Мутафчийски слуги !
Аре ...
Отивам за рибка на харпун и после на керемидка с много подправки и Австралийско Каберне Совиньон !
Аааа ...
И мнооо лимон !
3 булки се грижат за мен !
Кой знае нашия Ганчо какво говедо е било, да посегнеш на жена.....само в Булгаристаня това е геройство.
Интересно е дали те се омъжват за пияници или мъжете им почват да пият след като се оженят за тях, защото това е единственият начин да им изтърпят истериите скандалите и капризите.
Рускини Украинки и Полякини не са за всеки. Всеки може да ги чука но да заживееш с тях на семейни начала е само за супер герои.