В Бургас с една лъжичка причастиха всички
Ако вярваш в Бог, няма страшно, смятат местните духовници
Видеорепортаж, заснет в големите църкви на Бургас, показва, че духовниците не се притесняват от пренасянето на заразата с коронавирус и не спазват препоръките да не причастяват с една и съща сребърна лъжичка. Според тях опасност нямало, тъй като ако вярваш в Бог, Той няма да позволи да се разболееш.
Малко бяха наредените на опашка, за да получат с лъжичката светото причастие. Видеото е заснето от колегите от zonaburgas.
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден

И като "няма страшно" защо червените брадатковци в рокли не отидат да помагат на лекарите в болниците при заразените вече с коронавирус? Да ги "открехнат" към чудодейната си вяра и така да ги излекуват. Нищо че не са лекари - и от неквалифициран труд има нужда. Ама не отиват! Продават свещи и пари броят! Да са направили някакво дарение - ама истинско - според размера на богатството си - църквата е сред най-големите собственици в България. Но не са дали нищо - само трохи. Не случайно народът е казал - "попа знае само да взима - не да дава".
Да са раздали храна на нуждаещи се? Дрехи, обувки, маски, дезинфектанти? Не!
С това си поведение ЧЕРВЕНИТЕ ПОПОВЕ отблъснаха много хора от себе си и за кратко време успяха да направят това, което комунистическия режим не успя - да отвратят хората от църквата. Не случайно там сега ходят комуняги - според новата мода в путинова Русия.
Все едно в детската градина възпитателите да раздадат гранати на децата.
Чрез Св.Причастие ние приемаме Бог във себе си.
Запас за Здраве и Спасение и вечен живот.Една е лъжичката защото всички сме едно тяло.
Възлюби Ближния като себе си казва Бог.
Устата на човека е средство както за добро така и за зло.
Колко мръсни неща излизат и влизат в нея.
Блудство,обиди , сквернословие.
Ами ако Бог въпреки нашата нечистата се непогнусява от нас то Той е Любов.
Вразумете се неверници!
Бог да Ви прости!
Исповядайте се ,че нарекохте Бог микроб.
Гневът Му ще Ви застигне Бъдете сигурни!
Бог да Ви прощава и да не Ви зачита този грях.
Амин
Възпей журналята Флагмански
Дет за тия писмена народа фърлеха в забрава
и лабут за туй им са пада
Гиди Странджански нерези
и недоучили медузи от Коджакафалийската махала
Аре останете си със здраве
Бойко забрани на журналистите да обикалят по Великден!Факт!Я да ги видим изпълняват ли заповеди?!
Всички маловерци знаят за Божиите чудеса, но сега така им изнася.
Затуй пази вярата си, защото и тя те пази. Вярата е за тебе извор на живот, вярата е храна, вярата е одежда на твоята душа, вярата е твое здраве, вярата е твоя песен, радост и веселие, вярата е божественият пламък в тебе.
Нека пазим вярата си, нашата драгоценна православна вяра!
Ние още мислим мерки...
Приготвяйте сопите, сметките и глада са зад ъгъла!
А ЧАКАЙТЕ ДА ПАДНЕ ИЗВЪНРЕДНОТО ПОЛОЖЕНИЕ....??? !!!