8-годишната Лилия от Бургас трогна с писмо и рисунка до своите прадядо и прабаба
Заради мерките за безопасност момичето не ги посещава, но е намерило начин да изрази голямата си любов
8-годишната Лилия от Бургас трогна сърцата на своите съграждани със страхотен жест, който е направила към своите прабаба и прадядо. Историята е разказана от кмета Димитър Николов в профила му във фейсбук:
"Това е писмо от 8-годишната Лилия. Днес тя го изпрати до служителите на Домашен социален патронаж с молба да го предадат на прадядо й Пейо, когато му носят храната, защото не го е виждала скоро. Пейо живее в к-с “Лазур”.
Освен писмото, Лилия изпрати и пролетна рисунка, която да предадем на прабаба й Янка, която живее в к-с “Славейков”.
“Най-добрият човек, когото познавам е моят прадядо. Той се казва Пейо. Доста е възрастен, затова му е прошарена косата. Очите са му кафяви и е висок. Аз мисля, че той е добър, защото мисли добро на всички хора и им услужва, когато го помолят. Той обича да засажда дръвчета, да прави къщички за птици. Приятно е да излизаме заедно в морската градина и да карам колело. Понякога дори ме взима от училище. Искам да приличам на него по човещината и добротата. Липсваш ми, дядо"️️️ Утре Пейо и Янка ще имат подарък - изненада, когато получат храната си! Има много да учим от децата!".
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия

И все пак поздравления, справила се е чудесно
ДОБРОТАТА ЩЕ СПАСИ СВЕТА.....
ВеРВАЙТЕ МИ.....
LOVE WILL KEEP US ALIVE.....
КАКТО ПЕЯТ НЕВЕРОЯТНИТЕ EAGLES......