×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кметът Николай Димитров вече е на свобода, поема управлението на Несебър след Нова година


Кметът Николай Димитров вече е на свобода, поема управлението на Несебър след Нова година
Очаква се на 2 януари Димитров пак да седне на кметския стол - това ще бъде първият му работен ден от четвъртия му мандат
Тема в развитие
Само във Флагман.бг: Спецсъдът освободи несебърския общинар Георги Георгиев Сесията под обсада! Как Николай Димитров положи клетва днес и защо отказа да приеме поздрава на ГЕРБ Румен Кулев стана председател на ОбС-Несебър, вижте какво каза на изпроводяк кметът Николай Димитров Областният управител Вълчо Чолаков към кмета и ОбС в Несебър: Не забравяйте поетите обещания и не разделяйте хората – обединявайте ги Наблюдаващият прокурор щял да прецени дали ще иска отстраняване от длъжност на Николай Димитров Кметът Николай Димитров се закле: Мога да гледам всеки в очите, благодаря, че опазихте Несебър! Ексклузивно видео от посрещането на кмета на Несебър Николай Димитров Цацаров: Ако кметът на Несебър не беше транспортиран, щяхте да ме питате защо блокираме полагането на клетва Невиждано политическо шоу в Несебър! Водят с конвой от София кмета за клетвата Бях коректен в кампанията за Несебър, а изманипулираха обществото – изкараха задържаните мъченици Кметът на Несебър е незаконно задържан, делото не е от компетентността на спецпрокуратурата, твърди адвокат Основният свидетел срещу "групата на Николай Димитров" бил с психично разстройство и на антидепресанти Окончателно: Кметът на Несебър Николай Димитров и двама съветници остават в ареста Адвокат: МВР и спецпрокуратурата нахлуха в Община Несебър и БКС Кметът на Несебър Николай Димитров: Не съм се срещал с Димитър Балинов Може ли Николай Димитров да положи клетва под стража? Влязохме в безпрецедентен юридически казус Извънредно! „Ухото“ на ГДБОП Димитър Балинов е в неизвестност от миналата събота ДАНС, КПКОНПИ, уволнен за пиянство и роми от „Чистотата” натопили кандидатите от Несебър за купуване на гласове Първо във Флагман.БГ! Вижте кой е основният свидетел на Спецпрокуратурата срещу ОПГ-то от Несебър Константин Лефтеров излиза на свобода, ОПГ-то от Несебър остава с четирима Николай Димитров пред съда: Всички ромски гласове в Несебър са 1200, аз винаги печеля с разлика от над 3000 – защо да купувам? Провлакът към Стария Несебър почерня, над 3 хил. потеглят в мълчаливо шествие Спецпрокуратурата: В Несебър е създадена пирамидална ОПГ за купуване на гласове Шествие в подкрепа на арестуваните организират в Несебър тази вечер Цацаров за арестите на петимата кандидати за кметове и съветници в Несебър: Нищо необичайно Младен Маринов: Задържаните политици са още в Несебър, ще ги конвоираме до столичното следствие Извънредно! Започнаха арестите на кандидати за кметове и съветници в Несебър Областният лидер на БСП Стойко Танков: Мотивите за задържането на Николай Димитров създават горчив политически привкус След арестите на основни кандидати: Ще има ли местни избори в Несебър и Свети Влас ЦИК разреши на Цацаров ареста на кандидат-кметовете Николай Димитров и Япаджиев и трима кандидати за съветници в Несебър Николай Димитров: Омерзен съм, обвиненията срещу кандидати са пряка намеса в изборите в Несебър Кандидат-съветникът Петър Хрусафов за акцията в Несебър: Омерзен съм! Сложиха петно върху мен и семейството ми Накърви ли се битката за кмет в Свети Влас след атаката на ГДБОП? Николай Димитров ексклузивно за Флагман: Някой опитва да ме злепостави, но аз съм спокоен Само във Флагман! Равносметка на арестите за изборна търговия в община Несебър Само във Флагман.бг! Блокада пред дома на дългогодишния кмет на Несебър и кандидат за четвърти мандат Николай Димитров Извънредно! Спецпрокурори и ГДБОП блокираха Несебър, претърсват домове и офиси на местни политици (ОБНОВЕНА)
виж още
скрий
29 Декември 2019, Неделя, 19:35 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ

Спецсъдът го е пуснал под парична гаранция, прокуратурата не протестира

Кметът на Несебър Николай Димитров вече не е арестант, научи „Флагман“ от два независими източника.

Съседите на градоначалника тези дни са го видели в двора на къщата му в кв. „Черно море“.

Очаква се след Нова година – още на 2 януари, Димитров да седне и на кметския стол в общината, след като бе преизбран за четвърти мандат в края на октомври.

По информация на „Флагман“, Димитров тази седмица е обжалвал задържането си под стража пред Специализирания наказателен съд (СНС), дни след като горната инстанция остави мярката му за неотклонение непроменена.

Спецсъдът е решил кметът да бъде пуснат с парична гаранция. От прокуратурата този път не са протестирали определението на СНС и така то е влязло в сила.

Затова и кметът Николай Димитров вече е пуснат на свобода.

„Флагман“ не разполага с информация какво се случва с общинския съветник Петър Хрусафов, който също до последно бе в ареста заедно с Димитров.

Те са обвиняеми с още няколко души като организирана престъпна група за купуване на гласове. Николай Димитров е сочен от прокуратурата като лидер на групата.

 


В категории: Несебър


52
Коментара
52
Коментара по темата
52.
Ереоу
03.01.2020 06:23:01
2
4
Bravo onq gore zabavq no ne zabravq pravdata e na lice za jalost na fen kluba na more ot intriga
51.
Шпонта
01.01.2020 14:14:34
2
1
Неска дали ше работи Т Маркет?
50.
0gnqn
31.12.2019 13:22:56
3
11
Bravo na kmeta.boiko nqmali da doide I do nesebar da govidi nali e do pomorie
49.
*********
31.12.2019 11:35:14
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
48.
*********
31.12.2019 11:22:15
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
47.
*********
31.12.2019 09:40:44
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
46.
*********
30.12.2019 22:58:08
1
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
45.
*********
30.12.2019 18:57:43
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
44.
......
30.12.2019 16:46:17
7
30
Ники, срама нямаш ли бе?
43.
*********
30.12.2019 16:25:25
2
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
42.
Джамбазов
30.12.2019 15:42:55
7
18
Михис,бита карта е вече господина.
Пък и да не е слабо ме интересува.Айде Весели празници.
И кой квота е заслужил
41.
*********
30.12.2019 13:28:30
1
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
40.
*********
30.12.2019 13:13:16
1
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
39.
2020
30.12.2019 09:46:54
11
23
Спрете се бе хора. По щастливи ли сте от тази злоба? По нахранени ли сте с тази омраза? Или тук, скрити зад анонимните си коментари се чувствате велики и значими?
38.
shutUP
30.12.2019 09:17:56
20
19
Хайде спрете се вече, кметът се върна, избори няма да има.
След 4 години опитай пак, Нако
37.
код: Тъмночервено
30.12.2019 09:01:40
8
25
Стария кмет с (нов) стар късмет.
Дали ще реши проблеми безчет ?!
Нещо за след Нова година ?
Промяна няма, НЯМА да има !
36.
Ралица
30.12.2019 07:06:01
32
25
Важното е, че един човек е вече при семейството си!Не съм от Несебър,но това, което виждам от 1 година, в града, просто съм възхитена!Един кмет, който работи за града !Браво!Успешен мандат му пожелавам и здраве!
35.
Nesebar
30.12.2019 03:48:42
18
14
Ei sega na malcinstvenata grupa im se e....a maikata. Potanaha im gimiite, qhtite, pristanishtata i prochie
34.
*********
30.12.2019 02:27:34
0
10
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
33.
Споко!
30.12.2019 02:18:04
9
32
Не се радвайте много!Пуснат е в домашна отпуска срещу гаранция!
32.
Несебърлия
30.12.2019 02:11:43
54
24
Добре дошъл, г-н Димитров !
Несебър Ви обича ! Нито за миг не сме се осъмнили във Вас и винаги ще бъдем зад гърба Ви ! Чакахме тази новина ден и нощ да си стъпите в длъжност и заслужено да си седнете на кметския стол. Там е вашето място - на кметския стол и никога няма да допуснем друг да седне там !!! Народът е по-силен от всяка политическа партия ! ГНУСНИТЕ ПОСТАНОВКИ НА МАЛЦИНСТВОТО В МЕСТНИЯ ПАРЛАМЕНТ ВИ ДОКАРАХА ОЩЕ ПОВЕЧЕ ПРИВЪРЖЕНИЦИ. Това ще го усетят на следващите избори, когато и гласовете на роднините им няма да им излязат. Хихи. ХОРА, КОИТО ДОРИ БЯХА БЛИЗКИ С ТЯХ И ЯДЯХА И ПИЕХА С ТЯХ ЩЕ ГЛАСУВАТ ЗА ВАС, КАКТО И НА ТЕЗИ ИЗБОРИ ДАДОХА ГЛАСА СИ ЗА ВАС ! Резила им е огромен, без да искаха в злобата си към Вас дори Ви помогнаха. Това постигнаха те, отвръщението на всички към тях и когато един ден те вървят към съда няма да има кой да ги чака и прегърне тях.
Весели Празници и успешен пореден мандат !
НЯМА ЗНАЧЕНИЕ КОЙ Е СРЕЩУ ВАС ЩОМ БОГ Е С ВАС !
ЧЕСТИТА ПОБЕДА ОЩЕ ВЕДНЪЖ !
31.
*********
30.12.2019 01:25:31
4
12
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
30.
Kris
30.12.2019 01:12:52
28
15
Поздрави за Николай Димитров истински мъж ага схемите на Румен Пашата и Сикаджий не вървят в Несебър
29.
НЕСЕБЪР ПРАЗНУВА !
30.12.2019 01:02:03
38
23
Казано е....доброто винаги побеждава злото !!! Кметът ни е силен с голямата подкрепа на всички, които гласувахме за него !
Единственото престъпление е, че държаха невинни хора в ареста.
Тази обич и подкрепа не се купува с пари и този грозен изкуствено създаден цирк - поръчан от хора на Герб и Море намаше как да просъществува. Всичките им теории за схеми и престъпни групи рухнаха , след всеки следващ мандат г- н Димитров е обичан все повече от нарада, а долните и нескопосани политически поръчки на зависниците му им донесе само огромни негативи към тях. Който нож вади от нож умира ! Сигурно много боли като се наиграеш сам ! хахххх Сами се заколихте вие господата от малцинството ....ХАХАХАА
28.
Истина е
30.12.2019 00:35:39
15
50
Несебър е блато със златни жаби,а Николай се самозабрави!
27.
*********
30.12.2019 00:35:19
2
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
26.
*********
30.12.2019 00:32:13
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
25.
Гражданин
30.12.2019 00:09:12
1
21
До 23
Питам , защото навсякъде където се пише за Николай , не се обелва и дума за Петьо .Питам дали във всеобщата еуфория дали не забравен ? Защото логикатс сочи натам. Ти си първият , който пише за това но следа като бе "провокиран " от мен. Те са невинни до произнасяне и на последна съдебна инстанция и аз не коментирам това. Коментирам злобата и нечовешките искания на някои самозабравили се наши съграждани. Колкото до това , кой и как докара Прокуратурата , БОП и КПКОНПИ , помисли дали някой в Несебър и не само , има силите и влиянието да направи това . Относно греховете , аз не съм безгрешен , но що се отнася до изборите , спя спокойно. Не вярвам и опонента на Николай , Наско да има силите да предизвика нещо подобно . "Както съдите , така ще бъдете съдени ". Помисли върху това и тогава обвинявай !
24.
Ганьо Балкански
30.12.2019 00:06:24
5
19
Мене ако питаш,и едните и другите са МАСКАРИ!
23.
До Гражданин
29.12.2019 23:38:02
31
10
Петьо е толкова "виновен", колкото Николай, Хитрия, Коцето и Япаджиев. Т.е напълно невинен. И разбира се, че всеки който приема тази цялата поръчка като грубо нарушение на демокрацията, на намеса в изборите, на свободата на личността няма ка да се зарадва напълно на новината за Николай, докато Петьо е в ареста. Но защо питаш мен? Питай тези , които го натопиха, пратиха спец. прокорарурата и се опитаха да вземат изборите служебно. Ти по - добре от мен знаеш кои са. Така че хайде като си толкова загрижен питай тях. Или сам се попитай ...Не знам кое е по - правилно. Вашите грехове не ги прехвърляйте на друг. Носете си ги!
22.
Гражданин
29.12.2019 23:22:09
1
26
До 17 - Гражданин

Вижда се безсилието ти и липсата на мисъл , щом споменаваш в тази дискусия нещо толкова свято , като МАЙКАТА ( в това число и твоята , защото всички майки са такива ) . Това показва , че си едно нещастно човече.
В поста си пишеш , че "Николай нямало да се занимава с нас". Не си разбрал това което съм писал .
Николай НЕ МОЖЕ да се занимава с когото и да било в смисъла , който Вие влагате ! А опитати ти за " предизборната пропаганда" е жалък. Сложи ръка на сърцето си и признай пред себе си , не пред други , кой купува , кой заплашваше и кой манипулираше хората. А за това , че хората трябва да се радват , че някой се е прибрал у дома , независимо кой е той си прав.
Но не ми отговори на въпросите за Петьо Хрусафов , помниш ли го или вече .......
21.
*********
29.12.2019 23:03:06
3
12
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
20.
Несебър
29.12.2019 22:56:07
2
18
Нещо не се вързват нещата апелативния съд го остави за постоянно без право на обжалване а пък другата седмица пак обжалване
19.
До 17 - Гражданин.
29.12.2019 22:49:00
50
32
Жалка е майка ти дето те е родила. Не четеш ли, че навсякъде хората масово се радват, че един невинен човек излезе на свобода и една поръчка най - после бе прекратена. Реваншизма е запазена марка за вас. Вие щяхте да гоните и сменяте администрацията, да натискате и заплашвате хората и малкоте фирми да се обърнат за Наско, защото той на 1000% бил новия кмет и ако не го сторили нищо добро не ги чакало. Под чадър
раздавахте пари от къща на къща в селата и заплашвахте пенсионерите и нискообразованите хора, че ако гласували за Димитров значи са взели пари и полицията щяла да разбере и да ги арестува и тях. И още и още "гениални" приоми. И сега като правдата и вота на хората най - вече се реализира скимтите като бити маститии . Не никой не го е грижа за злобното ви съществуване и всеки, който малко познава Николай знае, че изобщо няма да се занимава с вас. Но оставете града да се зарадва, защото всички хора бяха съпричастни с него и семейството му.
18.
*********
29.12.2019 22:39:16
3
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
17.
Гражданин
29.12.2019 22:29:56
12
57
Някой полудяха ! Кмета се прибрал ! И тези нещастници започнаха да изселват , да колят и да бесят и да искат ръка да им се целува ! Къде се намирате бе , мижитурки? Ясно ли ви е къде и в кои години живеем ? Ако считате кмета за ваш Господар , който може да коли и беси и ходите прегърбени пред него , а мачкате тези под Вас жестоко сте сбъркали ! Аз съм свободен човек и такива са още хиляди в община Несебър . И ако продължавате да подканвате към криворазбран реваншизъм и мъст към хора , които нямат нищо общо с обвиненията към задържаните , а са избрали други кандидати ,ще срещнете сериозна съпротива , разбира се изцяло съобразена със закона !
П.П. Не пропускайте факта , че само една мярка е заменена с друга и защо мълчите , нима забравихте за Петьо Хрусафов , а виете като вълци срещу луната от удоволствие , че Николай е пуснат ! Нима Петьо е най -виновния ?! Толкова сте жалки !
16.
фсд
29.12.2019 22:21:15
1
2
http://www.bta.bg/bg/c/BO/id/2127815
15.
Алчо
29.12.2019 22:06:57
7
14
Малко пунта мара ми се струва.... Неделя късно вечерта и изведнъж???? Едни комшии видяли??? Не може на 19 да те оставят за постоянно без право на обжалване и след няколко дни и то точно в неделя да го пуснат... Не че имам някакъв проблем с това.... Но малко е фейк нюз ми се струва....
14.
Koko
29.12.2019 21:25:10
32
32
Всяко чудо до 3 дни.
Искаше им се на някои ама не стана. Гледай напред кмете и да го духат.
13.
Галя
29.12.2019 21:17:27
9
70
Всичко в този Несебър се прави на инат.Затова градът е заприличал на затънтено и тъпо село.Тук е важно само кой кого да прецака,а не се мисли за Несебър и хората в него.Жалко....но е факт.
12.
*********
29.12.2019 21:00:28
18
26
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
11.
*********
29.12.2019 20:59:38
16
29
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
10.
Izo
29.12.2019 20:57:33
41
22
DINEVI SA NOMER EDNO Nesebarlii sa palni selqni vinnagi sme gi ma4kali
9.
Plamen Jhekov
29.12.2019 20:50:19
34
48
Опааа, ами сега? Какво става с всичките тези, които лаеха срещу кмета? Я да видим ще ги чуем ли пак?
А.Т. и СИЕ да си стягат багажа и да се махат от града - и без това вече всички ги мразят.
И малките деца научиха кой, какво е направил.
8.
номер 2
29.12.2019 20:41:55
7
34
Не, цирка сега започва!
7.
Ей , номер 1
29.12.2019 20:28:55
15
25
Кой или коя си ти? И как така се представяш за Несебър? Запази си я тази картичка за спомен. И приеми факта, че цирка свърши...
6.
0gnqn
29.12.2019 20:27:10
19
11
Nqma da e ot aresta toi e svoboden pitaiteprokyratyrata sega kakvo pravim 4o4o
5.
*********
29.12.2019 20:24:04
8
9
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
4.
*********
29.12.2019 20:23:48
6
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
3.
До 1
29.12.2019 20:11:40
28
44
Такава глупост е способен да изцвили трола пишеш из социалните мрежи като Anelia Leonova. Свърши ви филма моренца и псевдогерберчета. Game over. Няма да има нови избори айде по дупките се прибирайте.
2.
Ще се радвам
29.12.2019 20:07:55
36
49
Да е истина. Гроб не могат да преглътнат шамара но ще трябва. Щото той не е единствен, има много още. И дай боже и шута да е скоро
1.
*********
29.12.2019 20:00:31
14
25
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче След завръщането си от фолклорния фестивал в съседното село Юпер, кметицата получава сигнал за изпаднало в беда щъркелче Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Според прокуратурата има опасност обвиняемият да се укрие Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Николай Попов от движение „Сияние“ взриви мрежата с разкрития за тежък конфликт на интереси и опит за замитане на истината на пътя Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Собственикът на фирмата-доставчик чистосърдечно обяви, че модерните леки коли са твърде тежки за родните предпазни огради Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно  Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил В черешова градина в кюстендилското село Пиперков чифлик посетителите не само могат да си наберат плодове, но и да научат как правилно се берат череши Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Живущите в селата около него алармират за празни строителни площадки по стратегическото трасе, свързващо Варна и Бургас. С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя Лидерът на движение „Сияние“ извади наяве потресаващ кадър от ТОЛ камерите Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Никога досега за тази фаза не се е класирала толкова малка държава 
Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори