Обрат: Кметът на Несебър Николай Димитров и съветникът Хрусафов остават в ареста
Апелативният спецсъд отмени решението на долната инстанция двамата да бъдат пуснати на свобода срещу парична гаранция
Апелативният специализиран наказателен съд днес отмени определението на първата съдебна инстанция, с което мярката за неотклонение „Задържане под стража“ на кмета на Несебър Николай Димитров и другия обвиняем по делото за престъпление срещу изборните права на гражданите – Петър Хрусафов, бе изменена в по-лека.
Апелативните съдии мотивираха определението си с това, че към момента не е намалял интензитетът на опасност обвинените да извършат ново престъпление, похвалиха се от Специализираната прокуратура.
По делото са събрани доказателства за наличие на организирана престъпна група, от които може да се направи и обосновано предположение, че привлечените към наказателна отговорност са извършили престъплението, за което са обвинени, обяви съдът и потвърди мерките „Задържане под стража“ на обвинените. Решението на Апелативния Специализиран наказателен съд е окончателно и не подлежи на обжалване, информират още от държавното обвинение.
На първа инстанция съдът бе решил Димитров и Хрусафов, който пък е избран за общински съветник, да излязат на свобода срещу парична гаранция.
Групата им е обвинена в купуване на гласове.
Биха ли се Вили Вуцов и Иво Паргов в Перник?
Как да приготвим вкусни палачинки по български - лесна рецепта
Как да поддържате здравословно тегло без жестоки диети
5 начина да подобрите качеството на съня и да се събудите отпочинали
Коя зодия е най-ранима
Как да приготвим перфектния омлет - 5 лесни стъпки
Гарет Бейл разкри шампионската тайна на Анчелоти
Как да премахнете неприятни миризми в дома: 5 бързи и лесни трикове
Няколко вида лесни и вкусни пържени картофи - стъпка по стъпка рецепти
Игра на Мондиал и за Левски, но животът му приключи едва на 40
Колко пари изкара Гришо само с 2 победи за годината? Огромна сума
Какво се случва с Боби Михайлов?

Ае сега Видов ден!!!!!
А. и сие са се постарали да остане доста дълго там.
Браво, все пак ще стане кмет, независимо на каква цена.
Можете да го поздравите вече.
хранилката държавна,
но за там, но за там,
дебели връзки трябват.
хранилката общинска.
Затова, затова,
на кмета се умилкват !
Да Живее Герб.Тая вечер банкета е на Карамел-Бяло и Рокерски песни !
в свят измислен аз живея,
Ще затрия аз Несебър,
без изобщо да ми дреме.
Аз съм КАРАМЕЛче наивно,
да съм подлога аз обичам,
син съм на кратуна празна,
син съм на племето от Банкя.
Като не могат да спечелят изборите яко мачкане , бухалки в действие !
С пияндурник свидетел дела не се печелят , ужас ! Бахти и държавата , нема такава поне в Европа ....