Коледарчета откриха днешната сесия на ОбС-Бургас
Малчуганите от ОДЗ "Ханс Кристиан Андерсен" изненадаха съветниците
Коледарчета от ОДЗ "Ханс Кристиян Андерсен" откриха днешното заседание на ОбС Бургас. Малчуганите изненадаха приятно съветниците с интересна програма, която представят в този момент в зала "Георги Баев" на Морското казино.
След минути ще започне 5-ото заседание на Бургаския общински съвет. В дневния ред има 37 точки. Най-разгорещени дебати се очакват по докладните за промяна на данъка за стари автомобили в Бургас и новият план сметка "Чистота".
Очаквайте подробности!
Космически тузар: Знаете ли колко милиона прибира Роналдо на година
Сладкарско съвършенство: Тайните на копринено гладкия крем карамел
Две деца в "Пирогов" след кошмар с ел. тротинетка
12/06/2026, Петък 20:40
1
Зловеща легенда: Древна мумия, потопила "Титаник"
Млад баща вилня в болница
Варненски рибари уловиха и пуснаха 280-сантиметрово "чудовище"
Ефективно почистване: Трикът с лед, който премахва залепнала дъвка от всяка тъкан
Какво похапва Хари Кейн, за да е в супер форма
Зам. областният управител на Бургас Георги Маджаров: Инцидентите с тротинетки изискват незабавни мерки
Шестима се борят за кметския пост на "Средец"
„Хензел и Гретел“ ще очарова децата в събота в Операта
Любимите герои от киното оживяват в пясъчния град на Бургас

Има готови ямболски групи от пъснички коледарчета, които по цял ден обикалят из града и притесняват търговци.
Задайте въпроса — по богати ли ще станат мизеруващите им баби и дядовци ако ги правите на клоуни или ако ги научите да садят жива чиста храна или ги научите да програмират?
Уж ви пука за децата а във същото време ги тровите със Лукойл и Кроношпан.