Село Тополица плаче! 36-годишният строител Тургай е загиналият на място в жестокото меле край Айтос
Фаталният Мерцедес се забил в крайпътно дърво след загуба на контрол, две малки деца остават без баща
36-годишният строителен предприемач Тургай е загиналият при зверската катастрофа на пътя между Айтос и Карнобат, научи Флагман.БГ. Той е пътувал във фаталния Мерцедес МЛ с 33-годишната си съпруга, когато изгубил контрол над возилото и в района на заведението „Малкия бекир“ излязъл от пътя и се забил в дърво.
Ударът е бил жесток и от лявата страна на джипа, Тургай е загинал на място, но с последните си възможности е направил така, че да промени максимално траекторията на джипа, за да даде шансове на съпругата си да оцелее. И успял – тя е почти невредима след тежката катастрофа. Лекарите констатирали само повърхностни наранявания, като тя е откарана от местопроизшествието за допълнителен преглед.
Жители на с. Тополица разкриха пред Флагман.БГ, че Тургай имал прекрасно семейство с две деца. 36-годишният мъж бил добряк, изключително трудолюбив и през годините успял да се наложи като един от най-добрите строители в селото. Помагал на всички със знанията и уменията си. Той и семейството му живеели в къща в селото.
Waze с проблем: Сигналите за полиция и мобилни камери изчезват при част от шофьорите
13/08/2026, Четвъртък 17:45
0
Качамак като от бабината печка: Малко продукти, много масло и вкус от едно време
Лесотехническият университет отваря врати в Бургас
Британия полудя - зевзек с кофа за боклук на главата събра 20% подкрепа за депутат
„Събуждат“ ли Тръмп с таен бутон? Мрежата полудя, а мистериозната жена разкри истината
Emporio Armani отвори нов монобранд магазин в Бургас, очаквайте скоро и първото Armani/Caffè в България
Президентът Йотова към Бургас за Евровизия 2027: Покажете любовта към морето и родния бряг
Рекордни 37 955 проверки за еврото: глоби за 3,26 млн. евро, 40 обекта в Бургаско под наблюдение
63 грама канабис в Слънчев бряг, в Созопол намериха още дрога и везна
Утре DJ Lazarony ще подгрее настроението за Sunset Port Festival в Поморие
Бургас е №1 по ново строителство на човек, но сделките с жилища падат с 21,3%
След взривовете: Обявиха частично бедствено положение край Трявна

Язък!
Жалко за момчето!
Жалко за човека. Да почива в мир.
Болката ще остане в семейството, близките и приятелите му.