Пожарникари режат смачканите ламарини, за да извадят труп от катастрофиралия Мерцедес край Айтос
Загиналият шофьор е пътувал заедно със съпругата си, която се е отървала само с леки охлузвания
36-годишният шофьор на джипа Мерцедес МЛ е загинал на място при зверското меле край Айтос, а трупът му е заклещен. Пожарникарите ще се наложи да режат смачканите ламарини, за да го извадят. Той е пътувал заедно със съпругата си, която се е отървала само с леки охлузвания и е откарана в бургаската болница без опасност за живота.
Катастрофата стана в 13:10 часа по пътя Карнобат-Айтос преди заведението „Малкия Бекир”. Мерцедесът катастрофирал самостоятелно при прибиране в неговата лента, вероятно заради мократа пътна настилка водачът е изгубил контрол и се забил в крайпътно дърво.
Жестоко меле на пътя до Айтос, джип Мерцедес е размазан до неузнаваемост
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Другата особеност , с която никой не се съобразява е факта, че това са ВИСОКИ купета, с ВИСОК център на тежестта и това ги прави в пъти по-неустойчиви при висока скорост и в пъти по-лесни за обръщане от леките автомобили.
А както е писал 6. Николай-което си е факт е факт!
Трагедията си е трагедия за всеки! Кой какъв е, е въпрос на произход, а не на избор!
От години карам коли само със задно предаване. Нямам проблеми нито на сняг, нито на мокра настилка.