×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Близо 3000 военни са дарили кръв от началото на годината
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

НФСБ издигна бивш столичен лидер на СДС за кмет на София (снимка)


НФСБ издигна бивш столичен лидер на СДС за кмет на София (снимка)
Стефан Иванов е и бивш зам.-председател на СДС по времето на Петър Стоянов
25 Септември 2019, Сряда, 12:36 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ (снимка: Авторът)

Стефан Иванов ще води и листата с кандидати за общински съветници 

НФСБ издигна бившия лидер на СДС-София Стефан Иванов за кандидат-кмет на столицата. Той ще води и листата за общински съветници на формацията.

Стефан Иванов е бил и зам.-председател на СДС в периода 2005 – 2007 г., когато лидер на синята партия бе експрезидентът Петър Стоянов.

В момента Иванов е водач на партия „Движение Демократично Действие” (Д3).

Стефан Иванов е единственият кандидат за кмет на столицата, роден в София, посочи с усмивка лидерът на НФСБ Валери Симеонов.

44-годишен, завършил три висши образования – История, Маркетинг и Богословие. Три мандата е бил общински съветник в София (2003 – 2015). Женен с две деца. Автор на книгите „България и Германия 1914 – 1915” и „Три цвята: синьо, синьо, синьо”.

Валери Симеонов представи 29 кандидати за общински съветници за София. Водач на листата ще е отново Стефан Иванов.

Кандидатите за общински съветници в София на коалицията около НФСБ бяха представени в централата на партията днес

В София НФСБ ще се яви в коалиция с БДС „Радикали”, „Движение Демократично Действие” и „Общество за нова България”, обяви Симеонов.

В листата има немалко бивши седесари, стана ясно при представянето на кандидатите за общински съветници в централата на НФСБ на „Раковски” 134.

ВМРО са отказали да направят коалиция с НФСБ в София, заяви още Валери Симеонов след журналистически въпрос защо не се явяват във формата от Пловдив. Там ВМРО и НФСБ застанаха заедно зад кандидатурата за кмет на Славчо Атанасов.

По думите на Симеонов коалицията на неговата партия в София е ориентирана към хората с реално центристко и дясно мислене. 

Стефан Иванов посочи като свои приоритети борбата с корупцията чрез създаване на превантивна система за контрол в столичната община, както и развитието на културния туризъм. 

Ето цялата листа с кандидати за общински съветници на коалицията около НФСБ в столицата:

  1. Стефан Титков Иванов
  2. Венера Божидарова Тодорова – предприемач от НФСБ
  3. Цветан Василев Павлов – компютърен инженер и вещо лице
  4. Цветан Венциславов Манчев – председател на БДС „Радикали”, основател на СДС, бизнесмен
  5. Марио Розалинов Пунчев – той е и кандидат за кмет на район „Средец”, юрист
  6. Величко Иванов Георгиев – директор „Сигурност” в частна фирма
  7. Емилия Кънева Кънева – от БДС „Радикали”
  8. Николай Иванов Радулов – от Д3, историк, директор на училище, бивш зам.-кмет на столичния район „Илинден”
  9. Георги Димитров Петев – той е и кандидат за кмет на район „Кремиковци”, икономист, работи на летище „София”
  10. Емилия Асенова Цанкова – от Д3, театрален режисьор
  11. Сашо Христов Чобанов – представител на БДС „Радикали”
  12. Петко Илиев Събев – предприемач, създател на сдружението „Българска домашна ракия”
  13. Георги Сергеев Борисов – от Д3, икономист, собственик на малък бизнес, два мандата кмет на с. Кубратово
  14. Калин Димитров Крулев – председател на „Общество за нова България”, икономист
  15. Владимир Владимиров Христов – той е и кандидат за кмет на район „Красно село”, икономист със собствен бизнес
  16. Пламен Константинов Николов – от Д3, първият кмет на район „Младост” след тоталитарния режим, икономист
  17. Диана Илиева Милова – председател на БДС „Радикали”
  18. Валентин Петров Славов – работи като старши експерт контрол в БДЖ-Пътнически превози
  19. Кирил Ангелов Кирилов – от Д3, икономист, собственик на малък бизнес
  20. Кирил Ангелов Караантов – представител на БДС „Радикали”
  21. Мартин Драгомиров Младенов – студент по журналистика, работи като регионален мениджър продажби
  22. Ангел Николов Иванов – от Д3, бивш столичен общински съветник, бивш кмет на район „Изгрев”
  23. Мирослав Руменов Соколов – студент по политология, със собствен бизнес
  24. Божидар Николаев Никифоров – земеделски производител, със собствен бизнес
  25. Катя Георгиева Димитрова – работи като технически сътрудник
  26. Десислава Симеонова Панева – работи като застраховател
  27. Тодор Танчев Танчев – актьор в Пазарджик
  28. Ивелинка Георгиева Петрова – счетоводител
  29. Теодор Ангелов Ангелов – студент в УНСС



Лъчезар ЛИСИЦОВ Автор
Лъчезар ЛИСИЦОВ
4
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Близо 3000 военни са дарили кръв от началото на годината Близо 3000 военни са дарили кръв от началото на годината 05/05/2026, Вторник 11:21 2
Флагман.БГ НСИ: Над 60% от бебетата са извънбрачни НСИ: Над 60% от бебетата са извънбрачни 05/05/2026, Вторник 11:04 3
Светлозария КИДЕРОВА Турция въвежда нови правила за продажба на цигари Турция въвежда нови правила за продажба на цигари 05/05/2026, Вторник 10:02 0
4
Коментара по темата
4.
ХАРИ
25.09.2019 20:21:11
0
4
Няма го Стоян Стоянов/Щуци/ той ви предаваше колорит.Мазен,измамник и потрошил доста офицерски съдби за случайни момичета във Военните клубове
3.
!!!!!!!!!!!!!!!!!
25.09.2019 16:11:14
2
9
СДС и НФСБ ! Всички прогонени от хората се гласят за власт отново. Дааа ама друг път
2.
Сган
25.09.2019 13:27:23
3
10
Боклук до боклука....
1.
ХХ
25.09.2019 13:21:39
4
8
Хахаха... сещам се за водния архитект янчулев и песента "молитва за дъжд"... а не мога да се сетя за предходния пак сдс кмет от зелените... май и той остави нищо положително в историята като колегата си от сдс проданов в бургас.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Моника Валериева проговори за раздялата с Меди: Живеехме в токсична среда Моника Валериева проговори за раздялата с Меди: Живеехме в токсична среда Коренно различни сме и живеехме в токсична среда, която изтощи и двама ни, посочва моделката Как Бургас посреща Giro d’Italia: розови знамена, ремонтирани улици и икономически очаквания Как Бургас посреща Giro d’Italia: розови знамена, ремонтирани улици и икономически очаквания Очаква се около 20-30 хиляди души да посетят областта за кръговете, посочва Манол Тодоров Мъж даде близо 12 000 евро на мними лекари от „Пирогов“ Мъж даде близо 12 000 евро на мними лекари от „Пирогов“ Обвиняемият е задържан за 72 часа, като му е поискан постоянен арест Монета върху рутера забързва безжичния интернет? Монета върху рутера забързва безжичния интернет? Специалисти разбиват популярния лайфхак и посочват реалните решения Майката на Николай Златков си търси наследството от Калушев, убедена е, че някой е скрил завещанието Майката на Николай Златков си търси наследството от Калушев, убедена е, че някой е скрил завещанието “На мен ми е съвсем ясно, че са намерили и най-вероятно унищожили, защото то по никакъв начин не се връзва с тяхната версия”, твърди Асенова Истината за украинката от Варна и защо отказаха да й продадат билет Истината за украинката от Варна и защо отказаха да й продадат билет Нека бъдем ясни: България протегна ръка на украинските граждани в изключително труден момент. Осигуриха се средства, подслон и подкрепа в мащаб, който всички виждаме. Това обаче върви ръка за ръка с едно елементарно изискване – взаимно уважение, пише Давид Александров Томислав Дончев при Йотова: Предстоят тежки решения, късият хоризонт в политиката е опасен Томислав Дончев при Йотова: Предстоят тежки решения, късият хоризонт в политиката е опасен Не можем да си позволим курс на перманентно задлъжняване, заяви зам.-председателят на ГЕРБ Жена твърди, че не са ѝ продали билет на автогарата във Варна, защото е украинка Жена твърди, че не са ѝ продали билет на автогарата във Варна, защото е украинка Касиерката й обяснила, че няма свободни места в автобуса, но чужденката не приела този отговор Новите депутати ще получават по минимум 4500 евро заплата Новите депутати ще получават по минимум 4500 евро заплата Възнагражденията на народните представители се променят на всеки 3 месеца Възрастна жена "изгоря" с над 18 000 евро след онлайн измама за "бързо забогатяване" Възрастна жена "изгоря" с над 18 000 евро след онлайн измама за "бързо забогатяване" Схемата е осъществена чрез обещания за инвестиции в различни фондове
Турция въвежда нови правила за продажба на цигари Турция въвежда нови правила за продажба на цигари Мярката цели да ограничи достъпа на непълнолетните до тютюневи изделия и да намали употребата им цялостно Мощна експлозия във фабрика за фойерверки Мощна експлозия във фабрика за фойерверки 21 жертви и над 60 ранени при инцидента Трагедия в Лайпциг: Кола се вряза в пешеходци, двама загинаха, има и тежко ранени Трагедия в Лайпциг: Кола се вряза в пешеходци, двама загинаха, има и тежко ранени Шофьор с признаци на психично заболяване е задържан след инцидент, при който автомобил с висока скорост връхлетя пешеходци в центъра на германския град Без танкове на парада в Москва заради дронове? Ако се стигне до атентат, възможен ли е ядрен удар по Украйна Без танкове на парада в Москва заради дронове? Ако се стигне до атентат, възможен ли е ядрен удар по Украйна Военни анализатори коментират думите на Песков и предупредиха, че ако бъдат атакувани мирни граждани, реакцията ще е страшна за хората в бившата съветска република Три жертви на хантавирус на круизен кораб, СЗО уверява: Рискът за общественото здраве остава нисък Три жертви на хантавирус на круизен кораб, СЗО уверява: Рискът за общественото здраве остава нисък СЗО предприема мерки, но няма нужда от паника Напрежението в Ормузкия проток расте, ген. Абдолахи заплаши с потапяне на US кораби Напрежението в Ормузкия проток расте, ген. Абдолахи заплаши с потапяне на US кораби  Думите му поставят под съмнение реализацията на обявеният от Тръмп „Проект Свобода“ и решението на американския президент за защитата на корабоплаването в пролива Българка се бори за живота си след падане от 20 метра на Самотраки Българка се бори за живота си след падане от 20 метра на Самотраки 64-годишната туристка е транспортирана в болница в Александруполис с тежки травми на главата и множество наранявания Йотова в Ереван: България е мост между Европа, Азия и Близкия изток Йотова в Ереван: България е мост между Европа, Азия и Близкия изток На срещата на Европейската политическа общност държавният глава постави акцент върху газовите коридори, Коридор 8, Дунавските връзки и ролята на Черно море Антонио Бандерас аплодира българската Медея в Мадрид Антонио Бандерас аплодира българската Медея в Мадрид Народният театър изигра шест разпродадени спектакъла в Teatros del Canal, а испанската критика отличи Радина Кърджилова и трупата Дрон удари жилищна сграда в Москва, близо е до българското посолство Дрон удари жилищна сграда в Москва, близо е до българското посолство Няма пострадали, а атаката идва дни преди парада за Деня на победата, когато руската столица е под засилени мерки за сигурност
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня - Защо наемате на работа само женени мъже?
- Защото са свикнали на обиди и след работа не бързат да се прибират в къщи.
Виц на деня Виц на деня Семеен скандал:
- С коя приятелка ми изневери - Елена, Мария, Гинка, Ана?
- Аре стига ма, все едно аз си нямам приятелки...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Зад всяко грозно име стои по една щастлива баба.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори