Вижте кой е новият Емо Чолаков
Той обаче не е метеоролог като непрежалимия от зрителите Чолаков
Дългогодишният репортер на Би Ти Ви Новините Борислав Лазаров заема мястото на Емо Чолаков като водещ на прогнозата за времето. От днес Боби се присъединява към Стаси Цалова и Натали Трифонова, която в момента е в Гърция на почивка. Двете със Стаси дълго време бяха сами на екран, но в сезона на летните отпуски нуждата от трети човек си е казала думата и ръководството на телевизията решило Лазаров да съобщава къде ще вали.
Той обаче не е метеоролог като непрежалимия от зрителите Чолаков. Лазаров е сред най-обичаните и добре познати телевизионни журналисти още от старта на кариерата му в bTV през 2002 г. Посветен на журналистиката от 17-годишен, Боби близо 10 години е радио водещ и музикален мениджър, а след като става част от екипа на новините работи като репортер, сценарист и водещ, посочва хотнюз.
„Обичам работата си, защото през всичките тези години винаги съм имал свободата и най-модерните изразни средства, за да развивам темите, които са интересни и полезни за зрителите. Да бъда водещ на прогнозата за времето е възможност да направя следваща, естествена стъпка, тясно свързана с моите лични и професионални интереси“, казва Боби Лазаров.
„В Би Ти Ви се стремим водещите в нюзрума да бъдат журналисти със сериозен опит зад гърба си и с изявени репортерски качества. Като част от екипа на новините и актуалните предавания на телевизията в продължение на дълги години, Боби Лазаров е именно такъв журналист. Вярвам, че с неговите широки познания, умения и позитивен стил в представянето на новини и с естествения му интерес към науката, метеорологичните прогнози ще достигат до зрителите по най-любопитния и близък до тях начин”, коментира Венелин Петков, директор "Новини, актуални предавания и спорт" .
Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа
Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас
С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско
Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти
Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара
Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит
Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа
Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция
Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан
Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони
Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“
МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция
