Гръцки медии ревнаха: Българите си тръгнаха, губим пари!
Туризмът в районите на Мароня и Комотини отчита вече загуби
Ураган и обилни валежи нанесоха сериозни щети на икономиката в Северна Гърция – унищожена е реколтата, а на плажовете вече ги няма българите, предава Блиц.
Това пишат местните медии в репортажи за щетите от наводненията, съобщава 24rodopi.com. Туризмът в районите на Мароня и Комотини отчита вече загуби, плажовете в последния уикенд бяха празни.
Ураганът на 10 юли и поредицата дъждовни дни унищожили насаждения и овошки, простиращите се върху 100 000 акра – памук, тютюн, киви, зеленчуци, пише „О хронос“.
Нанесени са щети на къщи, автомобили, магазини. Слънцето се завръща отново по гръцките плажове, от четвъртък живакът ще стига до 30-34 градуса, отбелязват медиите от другата страна на ГКПП "Маказа".
Александър Николов с невероятни показатели за кампанията в Италия
Кои зодии са най-честни
Рекорд: Спипаха в морето дрога за 812 милиона евро
СОЛиСиМи 2026: Вълнуващ старт за Младежкия музикален фестивал в Бургас
Празник е, има редица поверия за 8 май
Колоездачите от Джирото ще следят тази прогноза
Дневен хороскоп за 8 май 2026: Прекресен ден за рибите, но да внимават със здравето
Николай Димитров-Хичо с голям жест към бургазлия
Европа пред невиждана транспортна криза
Рецепта за бързи палачинки
Оперират спешно световна легенда
Грандиозни глоби се задават в Реал Мадрид
Колоездачи в болница преди Джирото
Кои зодии са най-честни
07/05/2026, Четвъртък 20:00
0
