Теодор Бангеев пред Флагман.бг: Не съм задържан, бях в IV РУ, за да съдействам да хванат похитителя на д-р Стоянов
Алибито му било потвърдено от трето лице
Теодор Бангеев, за когото Флагман.бг съобщи преди минути, че е заподозрян за покушението срещу психиатъра д-р Андрей Стоянов, пристигна в редакцията, за да внесе подробности около обстоятелствата, за които е бил призован да се яви в IV РУ.
Той не отрече, че с него е проведен разговор, който да допринесе за разкриването на стрелеца.
„Явих се веднага за справка – нямам какво да крия. Аз съм човек, който е нощен патрул в голяма охранителна фирма и не бих си рискувал работното място, заради подобни щуротии”, заяви Бангеев пред наш репортер.
Той спял след нощна смяна, когато получил телефонно обаждане от IV РУ да се яви в управлението. Понеже бил чист, той още е 11 часа бил на място и дал показания. Оказало се, че е привикан, тъй като неговият автомобил Опел е бил засечен от видеокамери на улицата, на която се намира частният кабинет на д-р Стоянов в жк. „Меден рудник”.
„Всичко, което им казах е истина и се потвърди алибито ми от други хора, след което бях освободен. Разбраха, че не съм съпричастен към това престъпление”, каза Бангеев.
Той бил засечен от камерите в непосредствена близост по времето, когато е станала стрелбата, тъй като шофирал в посока нощен бар „Харем”, за да направи резервация за днес.
От нощното заведение са потвърдили, че Бангеев е бил при тях, което напълно на този етап го оневинява, по думите на самия Бангеев.
Преслава шокира със снимка без грим, какво се е случило с носа й?
Най-добрият начин за боядисване на яйца в червено с 50-годишен метод: Нуждаете се от 1 храна и боята не прониква през черупката
Опасен недостиг: Риск от изчерпване на лекарства, ако войната с Иран продължи
Тази година не купувайте козунак, пробвайте тази изпитана рецепта и зарадвайте всички у дома
Топ астролог: Април ще позлати тези зодии
Знакова верига у нас приключи с много магазини
Бившият шеф на АПИ: Парите за пътища не са изхарчени, а възложени
Рекорд в българското изкуство: Картината “Две сватби” на Златю Бояджиев, която гостува в Бургас, бе продадена за 280 000 евро
Днес до 14 ч. не си купувайте винетки!
Лошо за джоба ни! Поскъпването на горивата удари и този сектор
Напрежението в Близкия изток расте: Израел засече първа ракета, изстреляна от Йемен
Отново невинна жертва: Пиян предизвика челна катастрофа и уби друг шофьор (ВИДЕО)

ви имена не бъдете жени в мъжки тела.