Извънредно! Стреляха по известен психиатър в Бургас
Маскиран мъж нахлул в частния кабинет на бул. "Захари Стоянов", открил огън и избягал
Известен психиатър в Бургас стана жертва на опит за покушение, след като мъж с мотористка каска на главата нахлу в частния му кабинет на бул. „Захари Стоянов” в жк „Меден рудник” и стреля.
Маскираният за щастие не е успял да нанесе никакви поражения по лекаря и след три изстрела побягнал. Полицията току-що потвърди за случая.
От извършените до момента множество процесуално-следствени действия става ясно, че стрелецът е открил огън с газов пистолет. От общо три произведени изтрела нито един не е засегнал жертвата.
Неизвестният мъж не е правил опити за грабеж, просто е нахлул в кабинета на лекаря, стрелял е и е избягал. Психиатърът не е пострадал. В момента се намира в сградата на Четвърто РУП, където полицаи го разпитват.
Иззети са записи видеокамерите, разположени в района, разпитани са и свидетели.
В момента извършителят се издирва.
Очаквайте подробности!
Гришо в деликатна ситуация преди Уимбълдън
Луди ли сте, ако си говорите на глас
Гришо в деликатна ситуация преди Уимбълдън
27/05/2026, Сряда 21:30
0
Домашна баница: Тайни за перфектно изпичане и рецепта
Барселона с любопитен трансферен ход
Димитър Николов: Горд съм, че Бургас ще бъде домакин на "Мач на Надеждата"
Психиатър: Радев сменя политическия сезон в ЕС, лудост е конфликтът с Русия
Президентът с коментар за трагедията в Благоевград
Бургазлия беседва с филмови звезди в центъра на София
Почерненият баща от Благоевград се обърна към Радев и всички с власт
Жълт код за Бургаска и още 10 области
Макрон с първа реакция след срещата с Румен Радев
Бивш шеф иронизира новото Ферари: Това със сигурност е кола, която поне китайците няма да копират

Известен...
С газ ли да го уцели? Газовия пистолет е на принципа, при изстрел се пръска главата на патрона, който пада долу веднага и излиза газов облак до около 2 метра напред.