Д-р Андрей Стоянов: Стрелбата по мен е заради моите психиатрични експертизи
Предполагам, че маскираният нападател, който нахлу с пистолет в офиса ми в „Меден рудник“, е недоволен от експертизи, каза психиатърът
Стрелбата по мен вероятно е заради моите психиатрични експертизи. Това каза пред камерата на бТВ психиатърът д-р Андрей Стоянов.
В сряда маскиран нападател нахлу в частния кабинет на известния психиатър в бургаския квартал „Меден рудник“ и откри огън с боен автоматичен пистолет.
Докторът приема изстрелите като предупреждение.
„Предполагам, че нападателят е недоволен от някои от моите експертизи. Винаги има две страни и едната от тях е ощетена“, добави психиатърът.
Д-р Андрей Стоянов проговори ексклузивно пред Флагман.бг: Стреляха по мен с боен пистолет
Според лекаря нападателят не е пациент, тъй като той не работи по метадонови програми и с други рискови групи. „Влезе в кабинета ми, облечен като моторист. Беше с каска на главата и възпроизведе три изстрела към кабинета ми, а вътре имаше пациенти“, разказва д-р Стоянов.
От БЛС с остра позиция по повод стрелбата срещу д-р Андрей Стоянов в Бургас
Стрелбата в „Меден рудник“ коментираха и негови роднини.
„Разтресе се цялата стая от изстрелите. Един път гръмна много силно“, каза пък Тодорка Стоянова – роднина на психиатъра.
„Не видяхме кой е бил. Д-р Стоянов е тих човек, а му изкараха акъла“, коментира съседката Мария Темелкова.
От изстрелите няма пострадали. Полицията изключва версията грабеж.
„Нито са отправяни заплахи, нито е искал да вземе пари или други ценни предмети от частния кабинет“, каза говорителят на ОД на МВР – Бургас Цветелина Рандева.
„Непосредствено след като е произвел изстрелите, е излязъл от кабинета безмълвно и е избягал в неизвестна посока“, каза още тя.
Несебърлийката Ивелина Пехливанова с фурор на световно първенство
Къща на ужасите: Съпруг принуди жена си да спи с над 120 мъже
Фортуна се усмихна на Левски, ЦСКА и Григор Димитров
13-месечно момченце бе убито, 10 трагични пропуска на системата
Защо Gen Z плаща за тишина
Туристическият бранш на спешна среща с АПИ. Стана ясно кога приключват ремонтите на АМ "Тракия"
Община Бургас ще подмени стари и опасни дървета по ул. „Оборище“
КУБ с официална позиция: Не сме анклав или престъпна групировка
Ще има ли зоополиция и ефективни присъди срещу насилието над животни
„Двигателят на времето“ събра иновативни училища в Бургас!
Европарламентът затяга мерките срещу изкуствения интелект
След палежа: Скопие уверява, че насилието няма да бъде толерирано
