Сензация в листата на БСП! Човек на президента в челото
Иво Христов е сред най-сериозните критици на ГЕРБ
Тотална изненада в листата на БСП с “президентско” участие, прогнозира Епицентър. На днешния Национален съвет на левицата се очаква Изпълнителното бюро на БСП да предложи листа с кандидати за евродепутати.
Голямата изненада идва от гражданска квота. Четвъртото място в листата се очаква да заеме началникът на кабинета на президента Румен Радев - Иво Христов, който наскоро оглави и Стратегическия съвет към държавния глава.
Христов отдавна е популярен в левите среди като принципен човек, който отстоява убежденията си, а откакто има водеща роля в екипа на президента - и сред обществото.
С този ход Нинова и екипът й нанасят тежък удар на ГЕРБ, които нееднократно са посочвали Христов като двигател на част от атаката срещу тях.
По-важният знак обаче е, че с неговото участие на практика президентът Румен Радев дава благословията си за листата на социалистите. Другите ключови позиции - второ и трето място в листата са били отредени за силно партийни хора, които имат авторитет и извън редиците на партията
Българското земеделие е смачкано и това директно вдига цените
Нова атака срещу АЕЦ „Бушер“, последва реакция от МААЕ
Почистете дома си ефективно с този натурален разтвор, ще се изненадате от резултата
4.04 – мощен знак от вселената за 4 зодии
Навършват се 22 години от трагедията в река Лим
Възрастна жена загина след падане от жилищен блок в Пловдив
Последно сбогом с големия Кирил Ампов, Графа с трогателни думи
Цакат ни сгоривна такса от 100 евро на човек за автобусни екскурзии
Направете сусамени питки за Лазаровден
Тръмп удари вноса на лекарства с мита до 100 процента и отвори нов фронт в търговската война
Данъци или осигуровки, хората гледат едно - какво им остава в джоба
Арестуваха 12-годишно дете след смъртта на ученичка, ударена с метална бутилка в Лос Анджелис

По същността си работният компютър бе окичен с уолпейпъри от Бургас-Александропулис, Южен Поток и Руски знамена"
Директно последва форматиране,като ползвах Распбери,да съм сигурен,че и в биоса няма да остане нещичко от "течната дружба"
И така:ако искате да ебете майката на туризма, който все още храни всички, гласувайте за олигофрени.
Сигурен съм, че за първи път го чуваш....хаххаха