×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Спират издирването на малкия Юлиян в Равнец, подозират, че е продаден от баща му


Спират издирването на малкия Юлиян в Равнец, подозират, че е продаден от баща му
Разиграват ли майката Мета и бащата Иван сценарий с изчезването на едно от 14-те си деца?
19 Март 2019, Вторник, 14:04 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ

Родителите са с твърде съмнително поведение, дават противоречиви показания, особено бащата

Трети ден няма и следа от малкия 2-годишен Юлиян, който мистериозно изчезна в неделя в село Равнец (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ), съобщава репортер на Флагман.бг от мястото на събитието.

Издирвателната операция все продължава,  към този момент в нея са включени над 60 служители от различни служби – ОД на МВР Бургас, Жандармерията, Гранична полиция, хеликоптер, както и доброволци. В понеделник мобилизирани бяха над 100 души.

Обходен и щателно проверен е огромен периметър, но следа от момченцето няма, казва участник в операцията. Районът около Равнец не е планински,  детето няма къде да се скрие, ако изобщо се е загубило, категорични са те. Очаква се съвсем скоро издирването да бъде прекратено. Чакали в полето няма, както твърдеше пред Флагман майка му вчера, опасявайки се, че е разкъсано в гората. Гора също няма.

"Щяхме да намерим обувчица или чорапче, някаква следа, ако имаше такова нещо", каза пред епортера ни днес участик в издирването.

В същото време разследващите работят и по други версии, за които говорят родителите.

Първата е отвличане, за която вчера ви съобщихме. Проверена е следата, че евентуален похитител може да е мъж от несебърското село Кошарица, където доскоро е живяло многолюдното семейство. Той  заплашвал бащата на малкия Юлиян – Иван, че „нещо лошо ще му се случи”. Детето обаче не било намерено в Кошарица, а въпросният мъж имал желязно алиби.

Втората версия е свързана също с отвличане но малко по-различно. Вчера родителите първо твърдяха, че са видели черна кола със софийска регистрация, която после стана джип, а днес бащата разви нова хипотеза – край селото бил забелязал каруца, на която някой качил детето и го отвлякъл. Самият той твърди също, че видял сина си да „бяга по черен път”, което е невъзможно, защото малчуганът имал вроден проблем на едното краче, влачел го.

Заради това от днес се работи по съвсем друга версия – че бащата е продал детето, а родителите, след като са сигнализирали кмета в неделя вечерта, разиграват спектакъл пред медиите и полицията, за да оправдаят липсата му.

„Разберете, че няма къде да изчезне. Проверихме абсолютно всичко, а показанията на родителите се променят в движение и са изключително противоречиви. Няма как да не се съмняваме в искреността им”, категоричен е участник в операция, пожелал анонимност.

Никак не е изключено детето да е продадено и изнесено извън пределите на България. То е в идеална възраст за трафикантите на деца. Майката Цветанка или Мета, както е известна, излиза, че е голяма актриса, особено в разиграването на различни сцени пред нашия репортер вчера.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!


В категории: Крими


16
Коментара
Флагман.БГ Рецидивист опита да изнасили жена в магазин Рецидивист опита да изнасили жена в магазин 29/01/2026, Четвъртък 22:00 2
Тервел ИЛИЕВ Кралят на Дания ще посети Гренландия Кралят на Дания ще посети Гренландия 29/01/2026, Четвъртък 21:40 1
Тервел ИЛИЕВ В Бундестага към Мерц: Обади се на Путин веднага В Бундестага към Мерц: Обади се на Путин веднага 29/01/2026, Четвъртък 20:50 0
Тервел ИЛИЕВ Колко стават заплатите в образованието? Колко стават заплатите в образованието? 29/01/2026, Четвъртък 20:00 0
Тервел ИЛИЕВ Мъртво пиян катастрофира на пътя Бургас-Варна Мъртво пиян катастрофира на пътя Бургас-Варна 29/01/2026, Четвъртък 19:00 2
16
Коментара по темата
16.
Га
21.03.2019 04:07:21
0
4
Загуба на време и ресурс, такова куцо цигане са го продали!Бащата да плати сметката за търсенето, на майката да бъдат спрени детските 100%циганетата не ходят на училище, много мизерни тез мангали ....
15.
Abc
19.03.2019 23:49:07
0
5
Когато са взети наготово, ДА
14.
Калоян
19.03.2019 21:16:46
0
11
Имаше ли смисъл да се харчат толкова пари ?
13.
Иван
19.03.2019 17:57:33
0
22
А ДОБЪР ДЕН САМО ПОХАРЧИХТЕ ПАРИТЕ НА НАРОДА ИЗРОДИ.
12.
Даниела
19.03.2019 16:10:05
1
47
Хайде сега пак да изскочи някой циганин, за да защитава събратята си.. Дали на родителите им пука, че децата ще са с едно по-малко? Дали въобще знаят имената на всичките си деца? Жалко, че деца се раждат от такива хора. Масово трябва да ги кастрират тези изроди.
11.
*********
19.03.2019 15:26:49
2
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
10.
...
19.03.2019 15:22:27
0
15
Чакали имааа и то достаа,но да гора няма :)
9.
дървен метър
19.03.2019 15:05:15
1
60
Кога тази 32 годишна циганка успя да роди 14 (ЧЕТИРИНАДЕСЕТ!!!) никому ненужни и
нещастни циганета, предварително обречени на вечна мизерия?! А?
О, Господи!
8.
хахаха
19.03.2019 14:46:23
2
31
Как всички се правим, че ни пука за малката гнида!!! Най вече т.н. родители!!!
Кому е нужно това!?
7.
...
19.03.2019 14:37:55
2
26
Продали са го за желязо.
6.
гггггггггггггггг
19.03.2019 14:33:31
0
15
е нали като се прибере го чакат още 13 чавета, това е важното
5.
Ценко
19.03.2019 14:32:48
0
31
Ха добър ден сетихте се накрая ма май от там трябваше да почнете
4.
###
19.03.2019 14:26:47
24
12
Вие в час ли сте.. Става дума за дете ще търсят.. Дано се разбере какво е станало и детето да е живо и здраво най вече..
3.
Кошарица
19.03.2019 14:21:42
0
51
Защо сте толкова тъпи бе. Бащата е престъпник участвал в отвличане.Бащата спи с доведените си дъщери. Защо не чувате петела бе. Детето е продадено.
2.
Въй
19.03.2019 14:16:59
2
41
аз пак да попитам:
КОЙ ЩЕ ПЛАТИ ?
1.
хахаха
19.03.2019 14:15:18
2
63
ще се сети някой, ама като се похарчиха два камиона пари за хеликоптери дронове роботи и човешки ресурс за няколко гниди!!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
България в топ 3 по скъп живот: Цените хвърчат, но заплатите пълзят България в топ 3 по скъп живот: Цените хвърчат, но заплатите пълзят КНСБ смята 1438 евро за минимум, повечето работещи остават под линията Извънредно! Мистериозно почина 21-годишният Николай М. Извънредно! Мистериозно почина 21-годишният Николай М.  Намериха го мъртъв в комплекс „Анжелика“ в Свети Влас Росен Плевнелиев стана монархист и скастри Румен Радев, че е абдикирал Росен Плевнелиев стана монархист и скастри Румен Радев, че е абдикирал Той е третият държавен глава в третото българско царство, който се отказва да е държавен глава, поясни президент 2012-2017 г. Надежда Йорданова: „Възраждане“ се сдоби с нов имот след промените в Изборния кодекс Надежда Йорданова: „Възраждане“ се сдоби с нов имот след промените в Изборния кодекс Тя не посмя да говори за санитарен кордон и срещу президент (2017-2026), но вижда в появата му опасност за България  Внимание, спецакция: В следващите дни по пътищата ще почернее от полиция! Внимание, спецакция: В следващите дни по пътищата ще почернее от полиция! Започват засилени проверки в цялата страна след поредицата от тежки катастрофи с жертви Българите държат 107 млрд. лв. на депозит, но какво може да се купи с тези пари Българите държат 107 млрд. лв. на депозит, но какво може да се купи с тези пари С натрупаните спестявания може да се подмени почти целият автопарк у нас или да се купят стотици хиляди апартаменти Руснак вдигна скандал в Бургас заради ресто в евро, искал да му върнат в лева Руснак вдигна скандал в Бургас заради ресто в евро, искал да му върнат в лева Оставащите дни, в които може да се плаща в двете валути, явно предизвикват напрежение в търговските обекти От 1 февруари плащанията в България са само в евро От 1 февруари плащанията в България са само в евро КЗП засилва контрола върху цените, рестото и двойното обозначаване до август Общинският съвет в Камено прие ключови решения за култура, социални дейности и здравеопазване Общинският съвет в Камено прие ключови решения за култура, социални дейности и здравеопазване Одобрени са субсидиите за читалища и сдружения, средства за поликлиниката и подкрепа за деца и семейства през 2026 г. На един работещ са му нужни 799 евро, за да се издържа. За тричленно семейство - 1438 евро На един работещ са му нужни 799 евро, за да се издържа. За тричленно семейство - 1438 евро КНСБ отчита, че над половината от заетите се осигуряват на доход под необходимия за издръжка
Американската армада е във водите на Близкия изток, но Иран не се предава Американската армада е във водите на Близкия изток, но Иран не се предава Техеран заяви, че въоръжените сили са с пръст на спусъка и готови за незабавен отговор Как Мюсюлманското братство превърна толерантността в оръжие срещу демокрацията Как Мюсюлманското братство превърна толерантността в оръжие срещу демокрацията Аржентина, отделни щати в САЩ и арабски държави го обявиха за терористична организация, либерална Европа още се колебае Илон Мъск призна в Давос: Имаме 9000 сателита в околоземната орбита, не сме засекли извънземни Илон Мъск призна в Давос: Имаме 9000 сателита в околоземната орбита, не сме засекли извънземни Основателят на Tesla и SpaceX коментира бъдещето на изкуствения интелект, роботите и липсата на доказателства за извънземен живот Поведение на Тръмп предизвика въпроси за самообладанието му Поведение на Тръмп предизвика въпроси за самообладанието му Президентът бе забелязан да отклонява вниманието си по време на ключови срещи, а европейски партньори изразиха притеснения относно стабилността му Джими Кимъл нарече филма за Мелания Тръмп „подкуп за 75 милиона долара“ Джими Кимъл нарече филма за Мелания Тръмп „подкуп за 75 милиона долара“ Лентата проследява пътя ѝ в навечерието на завръщането ѝ в Белия дом за втори мандат като първа дама и е планирана за световна кинопремиера на 30 януари 2026 г. Войната в Украйна: Близо 2 милиона са жертвите от двете страни Войната в Украйна: Близо 2 милиона са жертвите от двете страни От началото на пълномащабната агресия срещу територията си Украйна е загубила между 100 и 140 000 войници Германия дискутира бойкот на Световното първенство по футбол в САЩ заради външната политика на Вашингтон Германия дискутира бойкот на Световното първенство по футбол в САЩ заради външната политика на Вашингтон Политическото напрежение и въпросите за сигурността предизвикват сериозен дебат относно участието на европейски отбори в Мондиал 2026   Самолетна катастрофа в Колумбия отне живота на 15 души при полет от Кукута до Окана Самолетна катастрофа в Колумбия отне живота на 15 души при полет от Кукута до Окана Сред жертвите е и колумбийският конгресмен Диогенес Кинтеро, не са открити оцелели след трагедията   Лукойл се разделя с чуждестранните си активи след споразумение с американската Carlyle Лукойл се разделя с чуждестранните си активи след споразумение с американската Carlyle Руската петролна компания продава международния си бизнес, но запазва активите си в Казахстан Бивш френски сенатор e упоил депутатка с цел сексуално насилие Бивш френски сенатор e упоил депутатка с цел сексуално насилие Съд в Париж осъди Жоел Герио на четири години затвор след дело с широк обществен отзвук във Франция
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Политическите фигури не са решение за служебния кабинет
Виц на деня Виц на деня Той:
- В джоба ти намерих патрони и бележка на арабски.
Тя:
- Идиот, това са анални свещички и рецепта от доктора.
Виц на деня Виц на деня Докторе, не мога да издържам повече на тази диета! По време на с*кс отхапах на мъжа ми ухото!
- Бели кахъри, не повече от 40 калории.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук При младите самоубийството е зов за помощ, а при старите - само молба за смърт
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори