×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Изборите ще се проведат в първата неделя след Великден - на 19 април.
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Лечков за обвиненията срещу Рейзи и Иванова: Политическа поръчка са, прокуратурата е бухалка


Лечков за обвиненията срещу Рейзи и Иванова: Политическа поръчка са, прокуратурата е бухалка
Мутренските години отминаха, но прокуратурата се превърна в бухалка на властта, каза Йордан Лечков
Тема в развитие
Извънредна сесия на ОбС Созопол в понеделник, ясен е наследникът на Панайот Рейзи Само във Флагман.бг: Ето кой ще наследи Панайот Рейзи - и като кмет, и като лидер на ГЕРБ Само във Флагман.бг: Панайот Рейзи не е подал оставка като кмет, а само като член на ГЕРБ От ПП ГЕРБ обявиха: Панайот Рейзи подава оставка като кмет и член на партията Спецсъдът отстрани от длъжност кмета на Созопол Панайот Рейзи Панайот Рейзи: Няма от какво да се притеснявам и отново ще се кандидатирам за кмет на Созопол Прокуратурата иска отстраняване на кмета на Созопол Панайот Рейзи Кметът на Созопол Панайот Рейзи проговори за обвинението си Лечков за обвиненията срещу Рейзи и Иванова: Политическа поръчка са, прокуратурата е бухалка ГЕРБ чакат резултатите от разследването срещу Рейзи, за да се произнесат Румяна Арнаудова: Наблюдаващите прокурори ще преценят да искат ли отстраняване на Рейзи като кмет Прокуратурата обвини кмета на Созопол в присвояване на 2 млн.лева, наложена му е мярка "подписка"
виж още
скрий
14 Март 2019, Четвъртък, 09:45 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

38 обвинения бяха заведени и срещу мен, но всичките дела спечелих, каза бившият кмет на Сливен 

Мутренските години отминаха, бухалките ги позабравихме, но прокуратурата се е превърнала в бухалка на властта. Така бившият сливенски градоначалник и футболист Йордан Лечков коментира обвиненията срещу кметовете на Созопол и Златица Панайот Рейзи и Магдалена Иванова.
Той бе категоричен, че както срещу него, така и срещу тях делата са политически поръчки. 
„38 обвинения бяха повдигнати срещу мен. Всички дела, които бяха заведени, ги спечелих“, похвали се легендарният футболист.

ГЕРБ чакат резултатите от разследването срещу Рейзи, за да се произнесат

„Във всяка община има вътрешен одит, има Сметна палата, има АДФИ. Досега не съм чул от тях да има някакви нарушения. Тези хора са учили и са специалисти в тази насока. Затова са назначени. Не съм тук, за да защитавам някого, но трябва да се погледнат нещата такива, каквито са!”, коментира Лечков.
Кой в момента най-малко говори, попита той. Панайот Рейзи, отговори водещият Виктор Николаев. 
„Прокуратурата говори най-малко. Виждате ли лице? Има говорител, но като съдим държавата, кой се явява на делата? А вие журналистите винаги може да дадете думата на някого, който е противник на един кмет. Няма как да се харесваш на всички хора. Искам всичко да е законно“, добави екскметът. 

Прокуратурата обвини кмета на Созопол в присвояване на 2 млн.лева, наложена му е мярка "подписка"

„Прокуратурата първо повдига обвинения и после търси доказателства. По презумпцията, че всеки е виновен до доказването на противното, трябва да сме по-внимателни. Няма нищо лошо, че има проверки“, заяви Лечков.

„Бях независим кмет и бях неудобен. Всички, които бяхме успешни кметове, вече не се занимаваме с това. Мантрата е, че от независимия кмет нищо не зависи. Сега забелязваме, че по-голямата част от кметовете са зависими и са послушни”, коментира той.
„Когато стъпих в длъжност през 2003 г., казах, че в рамките на закона ще направя така, че само сливенски фирми да работят в Сливен. И това го направих. Откакто не съм кмет, Сливен западна, сливенските фирми са зле или са подизпълнители на други големи фирми”, каза още Йордан Лечков.


 


В категории: Темида


11
Коментара
Флагман.БГ Обраха офис на СКАТ Обраха офис на СКАТ 04/02/2026, Сряда 14:06 3
11
Коментара по темата
11.
*********
16.03.2019 08:36:42
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
10.
изумен
14.03.2019 11:25:42
1
11
Баааааси, такава цензура и при Сталин не е имало....
9.
рейзака
14.03.2019 11:24:00
4
5
още има за триене
8.
Тъпи флегми
14.03.2019 11:22:21
1
12
Като се обърне палачинката ще питате къде серат гладните
7.
рейзито
14.03.2019 11:20:51
2
19
флегми, трийте бе...ще ви кинтите
6.
*********
14.03.2019 11:19:38
0
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
5.
*********
14.03.2019 11:15:32
0
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
4.
*********
14.03.2019 11:14:36
0
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
3.
*********
14.03.2019 11:13:14
0
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
2.
да вземаме пуканките
14.03.2019 11:12:00
1
8
голямо триене ще пада тука
1.
*********
14.03.2019 11:05:00
1
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Българският турист ще бъде защитен на 100% при пътуване решиха в НС Българският турист ще бъде защитен на 100% при пътуване решиха в НС НС прие на първо четене създаването на Туристически гаранционен фонд, който осигурява връщане на пътуващи и възстановяване на средства при фалит на туроператор С фокус върху ролята на жените през Втората световна война стартира фестивалът DOCK С фокус върху ролята на жените през Втората световна война стартира фестивалът DOCK Международно събитие е за историческо документално кино и открива специалното си зимно издание с участието на проф. Петър Стоянович Мастър Шеф Илиан Кустев представя авторска вечеря в "Приморец" Мастър Шеф Илиан Кустев представя авторска вечеря в "Приморец" Гостите ще се насладят на специално меню на кулинарния виртуоз, работил в Мишлен ресторанти в Лондон и Париж Бургаското летище си търси нови служители, но ще вдигнат ли заплатите Бургаското летище си търси нови служители, но ще вдигнат ли заплатите Миналата година получаваха смешни възнаграждения, в разгара на сезона дори протестираха  България и Кипър с най-висока смъртност от рак в ЕС въпреки бързия достъп до нови терапии България и Кипър с най-висока смъртност от рак в ЕС въпреки бързия достъп до нови терапии Липсата на ранна диагностика остава основната причина за тревожната статистика у нас, показват данни, цитирани от NOVA и научното списание Scientist Риби: след 11 февруари 2026 г. започва период, който ще промени посоката ви Риби: след 11 февруари 2026 г. започва период, който ще промени посоката ви Ще започне внезапно подреждане на вътрешния свят Порно скандалът продължава със скрити камери в гинекологичен кабинет Порно скандалът продължава със скрити камери в гинекологичен кабинет Записите са направению по време на медицински прегледи са качени в сайтове за възрастни, институциите проверяват случая Мъж потроши жилището на бившата си приятелка в Стара Загора Мъж потроши жилището на бившата си приятелка в Стара Загора 29-годишният влязъл в апартамента с още двама мъже и унищожил техника и обзавеждане Жечо Станков: Започваме извънредни проверки заради високите сметки за ток Жечо Станков: Започваме извънредни проверки заради високите сметки за ток Повярвайте ми, ще приложим цялата строгост на закона, закани се енергийният министър Обраха офис на СКАТ Обраха офис на СКАТ Става въпрос за касовия салон в "Меден рудник"
Ким Кардашиян и Луис Хамилтън навлизат в нов етап Ким Кардашиян и Луис Хамилтън навлизат в нов етап Риалити звездата и пилотът от Формула 1 прекарват все повече време заедно, твърдят източници на британския таблоид SUN И в Гърция ситуацията не е розова, домакинства се борят да свържат двата края И в Гърция ситуацията не е розова, домакинства се борят да свържат двата края Шест от всеки десет семейства остават без пари две седмици преди края на месеца Дубайски "принц" отмъкна 2,5 млн долара от румънска бизнесдама, ето как я оплете в мрежите си Дубайски "принц" отмъкна 2,5 млн долара от румънска бизнесдама, ето как я оплете в мрежите си Жената ипотекирала дома си, за да финансира фиктивен хуманитарен проект с мъж, представял се за престолонаследник на Дубай 22-годишна увисна във въздуха и получи сърдечен арест 22-годишна увисна във въздуха и получи сърдечен арест От ръководството на курорта обясняват, че раницата е останала плътно закрепена за тялото ѝ, тъй като гръдната катарама на раницата е била закопчана, което допълнително затруднило освобождаването ѝ Китай залива Европа с опасни и забранени пептидни лекарства Китай залива Европа с опасни и забранени пептидни лекарства Фиктивни фирми, криптоплащания и социални мрежи движат сивия пазар на вещества без медицински контрол Румънска бизнесдама измамена с 2,5 милиона долара от мнима хуманитарна фондация Румънска бизнесдама измамена с 2,5 милиона долара от мнима хуманитарна фондация Жената е била убедена да инвестира заедно с лице, представящо се за престолонаследник на Дубай Перфектният план – Тръмп превзема Гренландия с гумени лодки, Дания му плаща милиарди Перфектният план – Тръмп превзема Гренландия с гумени лодки, Дания му плаща милиарди Как с европейски ценности, НПО кораби и социални помощи Вашингтон може да получи парче от Арктика без нито един изстрел Жертва на джендър пропаганда спечели дело заради сменения си пол Жертва на джендър пропаганда спечели дело заради сменения си пол Магистратите присъдиха $2 млн. на Фокс Варианчели, превърнала се в момче на 15 г.. Бензема в Ал-Хилал разклати позициите на Роналдо в Саудитска Арабия Бензема в Ал-Хилал разклати позициите на Роналдо в Саудитска Арабия Трансферът на френската звезда задълбочи напрежението в Ал-Насър и постави под въпрос бъдещето на Кристиано Роналдо Над 60 процента от датчаните вече смятат САЩ за противник Над 60 процента от датчаните вече смятат САЩ за противник Проучване на обществената медия DR показва спад в доверието към САЩ сред населението на Дания на фона на напрежение около Гренландия
Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Цените се покачват и това притеснява хората
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, какво да ти сготвя за обед?
- Ами, не знам миличка, направи нещо вкусничко.
- Ти кво бе тъпанар такъв, пак ли ме обиждаш?
Виц на деня Виц на деня - Сашко, какъв искаш да станеш като порастнеш?
- Полицай.
- А ти, Иванчо?
- Бандит, за да можем пак да си играем заедно.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не страдай от психично разстройство — наслаждавай му се
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори