×
Войната в Ивицата Газа София Парламентарни избори 2023 Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Повишена терористична опасност! В Берлин се опасяват от нова вълна от нападения
  • Кървав атентат и паника в Йерусалим! Най-малко двама убити и осем ранени
  • „Дупката“ в бюджета на най-голямата европейска икономика достига 17 млрд. EUR
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Право на отговор от Аджибадем Сити Клиник Бургас след изявление на д-р Горан Миланов във Флагман


Право на отговор от Аджибадем Сити Клиник Бургас след изявление на д-р Горан Миланов във Флагман
В публикацията  се твърдят недоказани обвинения
Тема в развитие
МБАЛ "Сърце и Mозък" е обявена за победител в търга за кардиохирургията в Бургас, "Сити клиник" декласирана Започна пресконференцията на МБАЛ „Сърце и мозък”. Очакват се интересни разкрития (НА ЖИВО) Ананиев за „сърдечния” проблем на Бургас: УМБАЛ да купи апаратурата и да поеме дейността на Аджибадем Ананиев за наема на Аджибадем в Бургас: До края на месеца решаваме казуса, има различни варианти РЗОК-Бургас: Надписаната кардиооперация в Аджибадем Сити Клиник Бургас влиза днес в прокуратурата  Право на отговор от Аджибадем Сити Клиник Бургас след изявление на д-р Горан Миланов във Флагман Отговор на Аджибадем Сити Клиник Бургас след разкритията на кардиохирурга д-р Миланов Кардиохирург разказа пред Флагман фрапиращи случаи с източване на Здравната каса УМБАЛ Бургас за спора с космическия наем на частната кардиоболница: Спазваме закона! Ще загубят ли кардиохирургичната си болница жителите на Бургас?
виж още
скрий
04 Февруари 2019, Понеделник, 20:33 ч.
Автор: Флагман.бг


„Аджибадем Сити Клиник Специализирана болница за активно лечение по кардиохирургия Бургас“ ООД няма да остане безучастна към публикуваната на 01.02.2019 г. във Флагман статия със заглавие: „Кардиохирург разказа пред Флагман фрапиращи случаи с източване на Здравната каса“.

В публикацията  се твърдят недоказани обвинения за извършени нарушения и дори престъпления. Тиражирани са неистини, изказани, както твърди медията, от д-р Горан Миланов (бивш служител на лечебното заведение).

За първи път името на болницата е въвлечено в интриги,  като са използвани абсолютно безпочвени твърдения, без да са подкрепени с данни, доказателства или документи. Медийната атака от д-р Миланов неслучайно съвпада с други атаки срещу нашата болница с единствената цел да я дискредитират. Подобни безотговорни изказвания и публикации пряко вредят на репутацията на лечебното заведение и имат като единствен резултат възникване на трудности за дейността на болницата. Това поведение на д-р Миланов е недопустимо, не само защото е в разрез с всякакви морални и етични норми, но и защото манипулативното и подвеждащо поднасяне на такава „информация“ цели като резултат единствено уронване на доброто име на лечебното заведение.

През последните два месеца дейността на Аджибадем Сити Клиник СБАЛК Бургас беше проверявана от Изпълнителна Агенция „Медицински одит“, от НЗОК, от РЗОК Бургас, включително и по жалби от д-р Миланов, но  съответните органи и институции не установиха нарушения в дейността на лечебното заведение, а напротив - лъжливи и неверни се оказаха именно твърденията на д-р Миланов.

Тъй като Горан Миланов уронва безпричинно имиджа на лечебното заведение групата Аджибадем Сити Клиник заявява, че същият ще понесе съответната съдебна отговорност за действията и изказванията си.
Вярваме и сме доказали, че доброто име е един от най-важните и стойностни активи на нашето лечебно заведение - доверието на пациентите и техните близки е безценно за нас и с него не бива да се спекулира лекомислено.



Подпис: Ръководството на АДЖИБАДЕМ СИТИ КЛИНИК СБАЛК БУРГАС ООД


В категории: Здраве


16
Коментара
16
Коментара по темата
16.
Янко
16.12.2019 23:26:32
0
2
Вижте искам да кажа само едно,тези лекари който са се подписали там вече не работят там а заминаха с управителкта др.Контева, защо ли? Щото не могат да оцелеят безгръбначните,нали!!!!!!!!
15.
до до 2
07.02.2019 21:17:32
1
7
то управителката е фантом след 12.30/освен да вика пред пациенти и друг да и ги преглежда/че тя и сега не знае колко пациенти има
14.
пешо
06.02.2019 20:51:55
0
6
ПОПИТАЙТЕ ПРОФ нАЧЕВ - ЗАЩО НЕ ИСКАШЕ ДА СЕ ПРАВИ ДЪРЖАВНА ХИРУРГИЯ В БУРГАС преди 1 година и кое попречи на това . и мнението му за контева
13.
*********
05.02.2019 20:15:35
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
12.
Чл. 39 ал.1
05.02.2019 08:42:14
0
0
От конституцията.
11.
До авторът на коментар 11
05.02.2019 08:32:29
0
1
Браво! Снимай си коментара за доказателстелство. Много бързо. Защото ще го изтрият. След това, след като изтрият, знаеш каква е процедурата. Имаш право на свободно изразяване на мнение по конституция.
10.
До 2
05.02.2019 03:45:17
2
4
То и преди имаше един хирург фантом. Сам знаеш.
Чудеше се на какво да обяви война, за да може да напусне болницата преди 12 на обед. Имаше други "задължения" , но не и да оперира.
9.
Скучаещ бакшиш
04.02.2019 22:49:48
3
5
Не съм компетентен. Но прочетох доста коментари за “ мъжкото държание” на Миланов. В някои от тях бе подканян да каже и за “далаверите” на проф. Начев(работил бил за него). Но за това няма “ мъжко държание” . Начев още преди години го разкриха. Обаче той им е гуруто на гилдията, но и най-оцапания в л...ата. Аз само си скучая, следя коментарите и чакам клиенти.
8.
Р.Христова Бургас
04.02.2019 22:19:37
0
11
това, че по документи всичко е наред не означава, че няма нарушение. Как ще се докаже каква процедура е извършена с пациента?
7.
До 5
04.02.2019 22:12:36
4
8
Скучаещ „бакшиш„си вероятно,но питай някой доктор клиент за какво става въпрос в тази клиника.Миланов спести нещата които не може да докаже и се държа много мъжки.И това,че сега ги натискат Чайка фарма не значи,че не крадът.
6.
*********
04.02.2019 22:04:14
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
5.
Батка 2
04.02.2019 22:00:57
16
5
Докторът ще бъде съден, защотото с неверни и манипулативни изказвания по медии води лична война, нямаща нищо общо с някаква справедлива кауза. Оказа се маша в ръцете на други хора, недоволни от отстраняването си и на още по- други хора, стремящи се да завладеят здравната карта в югоизточен регион.
4.
*********
04.02.2019 21:54:45
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
3.
батка
04.02.2019 21:50:44
1
19
Доктора разказа как са ДОПИСВАНИ манипулации които не са извършвани.На негови пациенти,хора които ТОЙ е оперирал.Как се точи Здравна каса.Какво има да се обяснявате и плашите със съд.
2.
вярно
04.02.2019 21:46:48
3
17
нищо не е приключило/ има документи/ подписи фалшиви. хирург фантом,камери,свидетели и пак същите институции+една
1.
Брегович
04.02.2019 21:46:20
17
3
Горане, хващай се на хорото!
Започва веселбата
Или викаш, наигра се вече?!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Земеделец от Руенско, обещавал 5 г. да купи земята на Момка, сега отсече пред Флагман: Ще се разберем с нея на 20-ти! Земеделец от Руенско, обещавал 5 г. да купи земята на Момка, сега отсече пред Флагман: Ще се разберем с нея на 20-ти! Неджетин Исмаил сам намерил възрастната жена и ѝ обещал да обработва 35-те декара на двамата ѝ дядовци, накарал я да подпише и договор Тази чалга фурия става баба през април, запознала се със снахата на паркинг Тази чалга фурия става баба през април, запознала се със снахата на паркинг Бебето ще е зодия Овен, разкри певицата ДесиСлава, която съвсем скоро ще стане баба На територията на община Поморие предстоят информационни беседи по „Приемна грижа“ На територията на община Поморие предстоят информационни беседи по „Приемна грижа“ Вижте графика Шофьор изпреварва през насрещното в Бургас Шофьор изпреварва през насрещното в Бургас "Бургас, градът на неограничените възможности!",  гласи лаконичното описание на проявата Ден на отворените врата и Кариерна борса в БСУ Ден на отворените врата и Кариерна борса в БСУ По интересен и атрактивен начин пред учениците от средните училища бяха представени специалностите, по които университетът ще обяви прием за следващата 2023-2024 академична година Този ментор от „Гласа на България“ иска 4 деца от приятеля си Този ментор от „Гласа на България“ иска 4 деца от приятеля си Дара има брат и сестра, затова мечтае за голямо семейство За 2 месеца второ показно самоубийство от хазарт в бургаския кв. Долно Езерово За 2 месеца второ показно самоубийство от хазарт в бургаския кв. Долно Езерово На 12 септември от 55 м от моста над м. "Ковач" се хвърли 25-годишният Иван Европов, а съседът му Станко без събран на парчета от жп релсите до квартала Кубикът вода поскъпва, ще стане 6,08 лева Кубикът вода поскъпва, ще стане 6,08 лева Рекордната цена е в Разград Той беше фолк идол, но започна кариера в киното Той беше фолк идол, но започна кариера в киното Фолк звездата Борис Дали се превъплъщава в ролята на напорист адвокат Новият кмет на Варна вкарал в кабинета си детективи, поп и екзорист Новият кмет на Варна вкарал в кабинета си детективи, поп и екзорист Благомир Коцев се притеснявал от магия и подслушвателни устройства 
Унгарският премиер Виктор Орбан не иска Украйна в ЕС Унгарският премиер Виктор Орбан не иска Украйна в ЕС Той смята, че преговорите за присъединяване на Украйна към общността не трябва да започват Не го мислете - завръща се в ново предаване с по-висока заплата Не го мислете - завръща се в ново предаване с по-висока заплата Новото предаване се казва „Кой да знае?“ и ще върви в делничните дни Може ли да повярвате, че тази знаменитост вече е на 60 години Може ли да повярвате, че тази знаменитост вече е на 60 години Той ще празнува с гаджето си на 20-ти декември  Всички мислят, че е забил страшна мацка, но гаджето му се оказа бивш мъж Всички мислят, че е забил страшна мацка, но гаджето му се оказа бивш мъж Красавицата си сменила пола още на 13 години Тази световна звезда бе ошушкана от новата си гей приятелка Тази световна звезда бе ошушкана от новата си гей приятелка Джоди Фостър няма пари дори за издръжката на децата си Карл Чарлз трупа милиони от имоти на покойници Карл Чарлз трупа милиони от имоти на покойници През последните 10 години монархът е събрал повече от 75 милиона долара във фондовете Хутите ще продължават да блокират израелски кораби в Червено море Хутите ще продължават да блокират израелски кораби в Червено море Говорителят на йеменските бунтовници Яхия Сариа с ново предупреждение към Израел Непал регистрира първия еднополов брак в историята си Непал регистрира първия еднополов брак в историята си Тайван е другата страна в Азия, която е легализирала еднополовите бракове Путин призова: Раждайте по осем или повече деца Путин призова: Раждайте по осем или повече деца Апелът е на фона на растящите смъртни случаи във войната в Украйна От утре Gооglе зaпoчвa дa тpиe неактивни пpoфили От утре Gооglе зaпoчвa дa тpиe неактивни пpoфили Вижте ĸaĸ дa запазите дaннитe cи
Мария ЗАХАРОВА Мария ЗАХАРОВА Опасни глупаци, неграмотни чиновници в София позорят българския народ Виц на деня Виц на деня На летището в Нидерландия, бе задържан пасажер, който се опитваше да излети със собствени сили! Виц на деня Виц на деня Невероятно но факт!
Когато политик лъже, му расте вилата!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Само една жена може да прости на мъжа нещо, за което не е виновен.
Добротата ни няма край, момичета!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори