Дали му пука, че го съдят? Роналдо ухилен в съда (ВИДЕО и СНИМКИ)
22 Януари 2019, Вторник, 15:39 ч.
Звездата се завърна в Мадрид, Джорджина го придружава
Звездата на Ювентус Кристиано Роналдо събра погледите преди да влезе в сградата на съда в Мадрид. Португалецът се яви на изслушването, придружаван от половинката си Джорджина. Двойката се усмихваше, докато преминаваше покрай множеството камери и фотообективи на път за залата.
Роналдо ще бъде изслушан, за да бъде ратифицирано споразумението, което постигна по обвиненията в данъчна измама. По тях петкратният носител на „Златната топка“ вече плати сума в размер на 13,4 милиона евро.
Логично интересът към завръщането на Кристиано в Мадрид е огромен. Множество журналисти посрещна Роналдо и Джорджина, като звездата не пожела да говори пред представителите на медиите на влизане в съдебната зала. Португалецът единствено раздаде автографи на фенове, пише блиц.
В същото време в една от съдебните зали течеше заседанието на Шави Алонсо, който има подобни обвинения като тези на Роналдо.


Една от 36: На Острова се продава Lada Niva уникат за 22 хил. паунда
Дилъри пращали фентанил от София до Русе по куриер, криели дрогата в маратонки
ООН бие тревога: Задава се нова голяма война
Жегата не отстъпва: Оранжев код в 21 области, следобед идват бури и градушки
Гонка с полицията завърши с арест и 460 хил. евро, разбиха и наркооранжерия
Имен ден на 8 август: Емил и Емилиан черпят заради светец, отказал да се подчини на император
Дневен хороскоп за 8 август: Любов за Лъва, а Стрелците да се доверят на интуицията
Рейн падна до невиждано ниво, сушата задушава речния транспорт в Европа
В Равда стартира лятната арт работилничка на НЧ "Гоце Делчев -1943"
Гърция засили проверките по плажовете, глобите стигнаха 73 000 евро
Дунав разкри двама войници от Втората световна война в Будапеща
AI започна да прави неща, които никой не му е разрешавал
