×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кметът Димитър Николов: Няма друг град, който толкова масово да посреща празника си


Кметът Димитър Николов: Няма друг град, който толкова масово да посреща празника си
Димитър Николов честити празника на всички бургазлии и именници
Тема в развитие
Уникално! Бургас събра 6-месечния Николай със 101-годишния дядо Николай от ж.к.”Меден рудник” Георги Бостанджиев стана художник на годината в Бургас През фотообектива на Флагман.бг: Ето как Бургас отбеляза празника си (СНИМКИ) Бургас се готви да изригне в звук по случай своя празник (СНИМКИ) По стара традиция: Моряци хвърлиха венец в Черно море, владиката моли Св. Николай да закриля Бургас Губернаторът Вълчо Чолаков: Всички участваме в създаването на бургаското бъдеще. Да сътворим уникално произведение Стотици бургазлии са в центъра, вижте как градът посреща своя празник НА ЖИВО Бургас има петима нови почетни граждани На живо във Флагман.бг: Гледайте празничната сесия на ОбС, заседанието започна с едноминутно мълчание в памет на Евгений Мосинов Кметът Димитър Николов: Няма друг град, който толкова масово да посреща празника си Честит празник, бургазлии! Очаква ни приказен Никулден (ПРОГРАМАТА)
виж още
скрий
06 Декември 2018, Четвъртък, 08:53 ч.
Автор: Флагман.бг

Довечера се очакват няколко хиляди на площад Тройката
Бургас е уникален град - няма друг такъв, който да посреща толкова масово Никулден. Това каза в празничното си обръщение кметът на града Димитър Николов.

Публикуваме го без редакторска намеса:


Няма друг български град, в който жителите му да посрещат толкова масово, заедно, с настроение и любов своя празник. Това е денят, в който почитаме нашия закрилник Свети Николай и изразяваме обичта си към Бургас.

Бих искал да благодаря на всеки един бургазлия, независимо от професията му, за това, че е допринесъл с труда си, любовта си, усърдието и почтеността си за доброто на своя град.

Благодаря и на хората, които избраха Бургас, за да се установят тук със семействата си, за да живеят, работят и образоват децата си в бургаските училища. Убеден съм, че ще заобичат Бургас както обичат своя роден град.

Нека в този ден се помолим на Свети Николай да ни пази, да закриля семействата ни, нашия дом, града ни, от бури и беди! Нека се осланяме на доброто, да пазим традициите, но и да сме двигатели за бъдещето.

Нека, отправяйки молитва към Чудотвореца, да правим и ние самите своите малки чудеса в живота си, в отношенията си с хората, в работата си. Нека се радваме на успехите на другите. Нека сме добри не само към близките си, но и към непознатите. Нека оценяваме истински мира и свободата, с които сме дарени. Нека радостта ни да е повече, а по-малко гневът.  Нека прощаваме повече и искаме прошка по-често.

Пожелавам здраве на всички и нека да носим със самочувствие неповторимия бургаски дух.

Честит празник на имениците, рибарите, моряците, пътешествениците, банкерите, търговците и на всички, които обичат Бургас! Бъдете здрави и благословени!

Честит празник!

Димитър Николов

Кмет на Община Бургас

В категории: Животът


13
Коментара
13
Коментара по темата
13.
Я кажи Мите
06.12.2018 17:27:21
2
3
На колко коли залепи жълти бележки за неправилно паркиране за да свариш чорба от конфискувана риба както правиш всяка година
12.
До 10
06.12.2018 15:24:58
1
2
Ела да се разходиш из Варненските квартали,;Св.Никола,Евксиноград,Бриз,Св.Константин и Елена,Траката,Каменар,Ваялар,Виница където живеят 100.000 ”бедни” и ”изостанали” паралии ела да им обясниш на тия ”нещастници” с басейни дискусията градини с райски ябълки и каски къщи с 1000 кв.м жилищна площ с изглед към морето и паркове с кипариси и дъбове гори ,горещи минерални извори колко е считано във Варна а ти бургаския аристократ лъв гъбар си и живееш в центъра на Бургас в санирана шарена панелка
11.
*********
06.12.2018 12:30:48
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
10.
Варненски "затворник"
06.12.2018 11:35:07
4
5
ДО 9...Бла Бла..пълни глупости, твоето мнение за зъжаление описва всеобщото комплексарско мнение на скъпите ми съграждани, които живеят в адска заблуда че Варна не умира и всичко е розово.. елате да видите каква кочина е.. Бургас наистина безапелационно задмина Варна последните 5-6 години.. Поздравявам успешния ви кмет и немалко ви завиждаме !!!
9.
Бургаски затворник
06.12.2018 11:26:09
4
7
Бла-бла-бла. Това може да го каже само някой който не е виждал как празнуват във Варна. Ама там има и млади хора, и бизнес, и интелигенция за разлика от умиращият Бургас.
8.
Бягство
06.12.2018 10:47:07
2
7
Болшинството от кореняк бургазлиите избяха. Те са хората, които наистина обичаха Бургас. И г-н Кмета да се замисли защо така се получи. Дали не е затова, че сме на 9-то място по заплащане?
7.
фен
06.12.2018 10:25:01
6
3
Браво кмете Честит празник жив и здрав
6.
Веско
06.12.2018 10:21:22
0
4
Честит празник на всички Бургазлийка.Кмете заповядай на Гергьовден в Поморие да видиш дали няма.
5.
Бургазлия
06.12.2018 10:18:21
2
2
Честит празник и само Черноморец!
4.
До Ал Бънди-Общинарски с коментари 1 и 2
06.12.2018 09:42:23
10
4
Честит празник и на теб, червена , куха лейко!!!
Все пак за съществуването си не си виновен ти , а твоите родители, какво да се прави понякога и такива грешки стават :)
3.
*********
06.12.2018 09:36:37
1
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
2.
*********
06.12.2018 09:20:16
2
8
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
1.
*********
06.12.2018 09:10:06
2
8
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Исторически триумф в Бургас: „Черноморец“ е отборен шампион по свободна борба след половин век Исторически триумф в Бургас: „Черноморец“ е отборен шампион по свободна борба след половин век Благодаря на всички състезатели, треньори и на хората, които помагат на клуба за това да се случи, каза президентът на борбата Стефан Георгиев 249 на 249 гласа: Изборна математика води до невиждан сблъсък и пълен паритет в село Бата 249 на 249 гласа: Изборна математика води до невиждан сблъсък и пълен паритет в село Бата ГЕРБ и БСП се обединяват на балотажа срещу независимата щерка на отстранения кмет Георги Георгиев Как кампанията за евтините стоки в хипермаркетите стана инструмент за изцеждане на земеделците Как кампанията за евтините стоки в хипермаркетите стана инструмент за изцеждане на земеделците Родни производители на домати са притискани да продават под себестойност, за да покрият рекламираното намаление от 15% Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас Строители и адвокати кръстосаха шпаги за качеството на съвременните кутийки и реалните цени на квадратен метър С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско Новото модерно съоръжение в двора на СУ „Никола Й. Вапцаров“ посрещна бъдещите спортни звезди от набор 2015 Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти Колоната се движи бавно почти до края на стеснения участък 7000 евро дневен оборот от кръв и пленени момичета: Зловещото досие на „Калашниците“, които МВР разглоби днес 7000 евро дневен оборот от кръв и пленени момичета: Зловещото досие на „Калашниците“, които МВР разглоби днес След кървавия ад с 4 жертви на Челопешко шосе, ударната бригада на ромския синдикат се озова в капана Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“ Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“ Времето на тези групи като "Калашниците" приключи, действаме безкомпромисно, обявиха от МВР Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Граничните полицаи буквално са спасили живота на петима от бежанците, прекарали дни в Източна Странджа МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция Държавата си влиза във функциите. Недосегаеми няма. Анклави - също, обяви вътрешният министър 
Ислямисткият елит в Иран се разцепи: сделка не се очертава Ислямисткият елит в Иран се разцепи: сделка не се очертава Едното крило свика в Техеран безпрецедентни протести срещу другото. Но може би и самият Тръмп не иска мир Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа Тръмп направи коментарите в интервю за Трей Йингст от Fox News, който предупреди, че Иран многократно се е отказвал от преговорите в последния момент Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара Феновете недоволстват от скъпотията на Мондиала  Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит Смартфони, QR-кодове и луксозни имоти заличиха ефекта от западните санкции под диктовката на Ким Чен Ун Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа Десетилетие след съдбовния вот експертите са единодушни – Обединеното кралство е трайно по-бедно извън Европейския съюз Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция Произшествието на „Пещерско шосе“ се размина без изтичане на опасен газ и пострадали благодарение на бърза реакция Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан „Нападението срещу Бейрут тази сутрин не трябваше да се случва, особено в специален ден, когато сме толкова близо до мирно споразумение с Иран. Израел има право да се защитава от заплахи, но атаката, на която отговаряше, беше много малка и безсмислена, никой не беше пострадал, ранен или убит и не трябваше да нарушава този важен процес“, написа Тръмп Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони На преден план изплува фигурата на Олег Невзоров и неговата дейност, която според Рашков отдавна е надхвърлила границите на обикновено незаконно строителство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство Рикардо Аде ще осъществи още една мечта - дебют на Световно първенство с националния отбор на Хаити Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Опасният обект е бил локализиран на 14 морски мили източно от нос Колокита
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори