Целувка между Дейвид Бекъм и дъщеря му разгневи интернет
28 Ноември 2018, Сряда, 23:16 ч.
Фенове намериха жеста му за отвратителен
Целувка на Дейвид Бекъм и дъщеричката му разгневи интернет. Преди няколко дни той сподели в Instagram, че кара кънки с момиченцето в Лондон. Фотосът, който той качи обаче, бе възприет като отвратителен от голяма част от последователите му.Снимката показва как бившият футболист целува 7-годишната Харпър плътно по устните.
„Тя е твоя дъщеря. Защо я целуваш по устните? Тази целувка е за жена, а не за дете“, пише някой под кадъра. Следват серия от негативни коментари в стил „така не се прави“.
Много от верните фенове на Бекъм го защитиха за постъпката. „Това е красива снимка на един любящ баща. Защо хората трябва да рушат нещо толкова невинно?“, попита последовател на звездата в социалната мрежа.
Смутен от реакциите, Дейвид отговори на хората, че целува и четирите си деца по устните, като не намира нищо лошо в това. Той уточни, че може би единствено най-големият му син Бруклин, който е на 18, би сметнал това за странно, защото вече е тийнейджър.
Дейвид Бекъм не публикува подобна снимка за първи път. По-рано тази година, по време на сафари в Танзания, той отново бе документирал целувка между него и Харпър, която сподели в социалните мрежи.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Света се ИЗПЕДЕРАСТИ, а те ми се хващат за глупости.
Това е любов между баща и дете, истинска,чиста!
По новините,като ни заливат с проблемите на педалите и всички обратни-МЪЛЧАНИЕ, айде стига!
V dneshno vreme veche se schita za normalno dvama maje da hodqt raka za raka i da se celuvat i togava komentirashtitee kazvat "tova e normalno i dori ne e stranno",jena s jena da se celuvat i da jiveqt zaedno i pak kazvat tova e normalno,No vidqt li bashta da celuva malkata si dashterichka vednaga kazvat oooo tova veche e stranno i nenormalno.
Zamislete se hora nakade varvite i koi principi sledite.....