Глобалният пакт на ООН за миграцията – подъл план за етническа подмяна на населението в Европа
30 Октомври 2018, Вторник, 18:19 ч.
Автор: Флагман.БгПодъл план за подмяна на коренното християнско население в Европа с имигранти от Близкият Изток и Африка е в ход. Политици като Ангела Меркел и франският президент Еманюел Макрон са едни от основните изпълнители. Дали той обаче ще се реализира, след като хората на Стария континент, предвождани от унгарския премиер – достойният Виктор Орбан и новия вътрешен министър на Италия – Матео Салвини, започнаха да се пробуждат?
По тази жизнено важна за нашата цивилизация тема своето мнение изрази анализаторът Боян Чуков.
Свидетели сме на целенасочена работа по отношение на глобализацията, такава, каквато е замислена още в началото на 20 век, заяви в интервю за „Дарик” той. Мигрантската вълна от Азия и Африка, която залива Европа от няколко години е част от цялостна стратегия за глобализация и промяна на етноса на Стария континент. Следваща такава стъпка е Глобалният пакт за миграцията на ООН, който ще бъде гласуван окончателно през декември тази година.
Но все още има надежда. САЩ и Унгария отхвърлиха документа и няма да го подпишат. Според Боян Чуков, ще се противопоставят и други страни като Полша и Италия, например. Не е изключено той да бъде отхвърлен и от Бразилия, където тази неделя президентски избори бяха спечелени от родолюбеца Жаир Болсонаро. По време на кампанията ляв екстремист го наръга с нож в корема, но благодарение на лекарите животът на Болсонаро бе спасен и той продължи участието си в кампанията.
Ако безумният документ на ООН бъде приет, той не просто ще доведе до подмяна на етническото население в Европа, а и до финансови трудности за европейеските страни, защото документът предвижда сериозни социални ангажименти към мигрантите – храна, подслон, помощи, а техният брой ще расте непрекъснато.
В категории:
Животът
Оток на устните и задух след ужилване изискват незабавен сигнал на 112
ЦСКА изигра най-добрия си мач от години и смаза Макаби с 3:0
Почти всички пратки с плодове и зеленчуци от Турция и Северна Македония вече се проверяват
Западнонилската треска удари Гърция: 23 нови случая за седмица и шест жертви
Седем сигнала за прекаляване с кафето
Пускат движението по АМ "Тракия" в посока София, към Бургас ще вдигнат блокадата след час
NASA обясни защо почвата на Марс се затопля, а въздухът остава леден
10 тийнейджъри задържани, петима обвинени за убийството на Георги в Пловдив
Почина известен неврохирург
Будите се около 3 часа през нощта? Ето защо сънят не се връща
Розов таратор за 6,50 евро разбуни Слънчев бряг
Джип паркира върху плажа в Свети Влас, отнесе глоба
