×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Галена пак сърдита на Преслава, отново ще бойкотира концерта


19 Октомври 2018, Петък, 20:48 ч.
Източник: Secret.bg

Смядовчанката се кани да бойкотира поредна изява на продуцентите си от „Пайнер“. Галена обмисля да не се появи на сцената в зала „Арена Армеец“ по повод 17-ия рожден ден на фирмената телевизия „Планета“. Причината – Преслава се завръща след майчинство и отново ще бъде голямата звезда. Концертът е на 4 декември, а малко повече от месец преди събитието Галена още не е потвърдила официално участието си.

„Галена се стягаше да закрие концерта, защото е най-успешната певица в чалгата през последните 2-3 години. Но Преслава обяви изненадващо, че започна да пее само месец след раждането си. По заслуги тя отново придобива правото да закрие концерта, което накара Галена буквално да побеснее. Затова и вероятно сега е решила да държи в неведение до последно организаторите – ще се появи ли, няма ли да се появи. Това е точно в неин стил“, разкриха пред „България Днес“ сериозно информирани източници от чалга средите.

„Преслава потвърди участието си в звездния отбор на „Пайнер“, който ще представи най-големите хитове в попфолка на 4 декември в зала „Арена Армеец“. Това ще бъде завръщането на голямата концертна сцена на изпълнителката, след като стана майка на малката Паола в средата на септември. Но най-нетърпеливите фенове ще могат да я видят на клубната сцена още този месец. В София и Пловдив са първите музикални срещи с Преслава и това ще се случи на 18 и 19 октомври. Явно любовта към музиката и публиката са голям стимул за певицата бързо да влезе във форма след раждането и отново да бъде заедно с почитателите си“, обявиха в официално съобщение от музикалната компания.

За Галена няма нито и ред, а продуцентите й отказват да разкрият подробности около другите участници в музикалното събитие. Вероятно предстои допълнителна селекция.

Преслава и колежката й дълги години бяха най-добри приятелки, но дружбата им изведнъж рухна. Двете се скараха заради награди и статуетки, като преди години Галена не се появи на церемония, без да предупреди никого. Дрязгите между двете продължиха задочно чрез изказвания и напрежението продължаваше да ескалира. Особената обстановка принуди Митко Пайнера да взема драстично решение и да отмени раздаването на наградите. Вече втора години няма приз за най-добра певица, няма го и старото напрежение.

В категории: Животът


Коментари
Отиде си голям рокаджия
Отиде си голям рокаджия 30/04/2025, Сряда 08:00 0
Флагман.БГ Взе награда от 20 бона Взе награда от 20 бона 29/04/2025, Вторник 22:00 0
Флагман.БГ На десния си крак носи бижута за... На десния си крак носи бижута за... 29/04/2025, Вторник 21:03 1
Големи проблеми с водата в...
Големи проблеми с водата в... 29/04/2025, Вторник 20:40 0
Млада жена нападна полицаи
Млада жена нападна полицаи 29/04/2025, Вторник 20:00 1
Флагман.БГ Спечели чисто нова кола Спечели чисто нова кола 29/04/2025, Вторник 19:40 0
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Републиканският път Ямбол-Средец е в критично състояние! Готви се протест Републиканският път Ямбол-Средец е в критично състояние! Готви се протест "Търпението на хората се изчерпа", каза кметът на село Войника Мария Георгиева   Топло време в София, по Черноморието не чак толкова Топло време в София, по Черноморието не чак толкова Слънчев ден като цяло в страната 800 лева за 5 километра: Фирма за пътна помощ ужили 18-годишно момче след тежка катастрофа 800 лева за 5 километра: Фирма за пътна помощ ужили 18-годишно момче след тежка катастрофа Лелята на младежа разказа за скандална схема   Тоби се огъна пред напористия Владов, обеща му вечеря за двама Тоби се огъна пред напористия Владов, обеща му вечеря за двама Отстраненият от шоуто готвач се появи на вечерната резервация с цветя и любовно послание Добра новина за България! Беларуските туристи се завръщат в морските ни курорти Добра новина за България! Беларуските туристи се завръщат в морските ни курорти Вече са договорени първите групи и стартираха резервациите за организираните пътувания Взе награда от 20 бона Взе награда от 20 бона Добрин не завоюва колата от Турнирите, но получи награда за атрактивност Световен шампион пристига в Бургас Световен шампион пристига в Бургас Нафтата със силен трансфер Токът на Иберийския полуостров спрял заради фотоволтаици Токът на Иберийския полуостров спрял заради фотоволтаици 60% дял на ВЕИ в мощностния баланс е критичен, поясни енергийният експерт Иван Хиновски Жечо Станков: Енергийната ни система е добре защитена от удар като този в Испания Жечо Станков: Енергийната ни система е добре защитена от удар като този в Испания Той сподели, че се съмнява кибератака да е причината за аварията на Иберийския полуостров, заради която няколко държави останаха без ток Големи проблеми с водата в... Големи проблеми с водата в... Хората във врачанско село бедстват
Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Лидерът на републиканците изрази тежко мнение за Байдън Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания А ако токът спре в такъв момент? А ако токът спре в такъв момент? Хаосът в Испания можеше да е още по-голям Най-малко 26 души загинаха при експлозия Най-малко 26 души загинаха при експлозия Починали са и деца В Мадрид тече грандиозно изкупуване на... В Мадрид тече грандиозно изкупуване на... По неволя: Транзисторите се връщат на мода
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Ние ценим живота на хората, а не парадите Виц на деня Виц на деня Тя разбра, че трябва да си обръсне краката, когато Той я погали и каза:
- Шаро, махай се!
Виц на деня Виц на деня - Като малък исках да стана гробар...
- Защо?
- Спокойна работа, клиентите не се оплакват.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Село - място, където кокошките ходят сурови по улиците.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори