Мария Игнатова показа пръстена
20 Септември 2018, Четвъртък, 12:09 ч.
Старите приятелки Алекс Раева и Мария Игнатова се събраха на парти в София. Водещите на „България търси талант” скитосваха цяло лято в различни компании, но сега са отново неразделни, пише HotArena.
Двете имат много какво да си кажат, като не пропуснаха възможност да се щракнат в социалните мрежи, информира „България днес”. Мария дори показа огромния диамантен пръстен, който от известно време носи.
Тв водещата така и не признава публично за годежа, но е обществена тайна, че бижуто е подарък от любимия й Димитър Рачков. Двамата се събраха след кратка раздяла и както изглежда този път са решили да скрепят връзката си с брак.
Според някои слухове влюбените вече са се венчали това лято в Италия, но потвърждение на тази мълва все още няма. При все това мнозина предполагат, че те просто не искат да афишират новината, предпочитайки да запазят личния си живот в тайна.
В категории:
Лайфстайл
С 3 основни съставки ще си направите най-вкусния домашен сладолед
Населени места настръхнаха заради вода и 70-годишна техника
Защо проблемите на Сърбия няма да си тръгнат с Вучич
"Образование за бъдеще - приемственост и перспективи" събра водещи експерти и педагози в Бургас
Тялото на мъж изплува в язовир "Дяково"
18-годишен загуби живота си в зловеща катастрофа
Как да почистим дървената дъска за рязане перфектно
Крисия може отново да ни представи на "Евровизия"
Кои зодии притежават вроден авторитет
Внимание! Масово завишени нива на живак в консервираната риба тон
Няма да повярвате с кого излиза Нина Добрев
Домашна пица за 15 минути: Бърза и лесна рецепта с готов блат
20/06/2026, Събота 15:00
0

Или се омъжва или чао Халваджиян