Благо Джизъса до Куката, ще се снима ли в сериал?
03 Август 2018, Петък, 12:13 ч.
Бившият футболист смята да се впусне в ново поприще
По примера на Димитър Бербатов, който дебютира като актьор в роден сериал, и Благо Георгиев смята да се впусне в същото поприще. Рекордьорът по татуировки сред спортистите ще получи роля в новия сериал на Димитър Митовски "Ускорение", съобщава "Монитор".
Бившият футболист загатна за актуалното си занимание с няколко кадъра от курорта Свети Влас, който дава терен за снимки на първия сезон на криминалния екшън. Джизъса се щракна с актьора Мариян Вълев, който спечели сърцата на всички български тв маниаци като Куката в "Под прикритие, както и с режисьора Митовски.
Всъщност, това няма да е първата изява на Благо Джизъса в сериал, той имаше кратко участие в "Столичани в повече".
Екшън поредицата, която Митовски оприличава на италианската мафиотска сага "Октопод", ще се снима още в София, в Румъния, Италия, Франция и Израел.
Първият сезон включва 12 епизода, а работата по него ще продължи четири месеца.
В "Ускорение" Вълев си партнира и с международни звезди. Пред камера редом до него застават красавицата Джули Ордон, звездата от "Коса" Джон Савидж. Главни роли са поверени и на Алан Капели, Стивън Лутън, Ромейн Леви и Александър Сано, чийто герой се определя като "рисков играч".
"Криминалният екшън разказва историята на четирима приятели, които се впускат в игра на високи скорости, но играта загрубява и всичко се превръща във въпрос на живот и смърт в името на приятелството. Приятелите ще попаднат в ситуация, в която един от тях умира и останалите ще помагат на неговата вдовица и малкия му син след това. "Ускорение" е, защото всичко се върти около автомобилни състезания", разказват от екипа.
В категории:
Лайфстайл
Специализирана трудова борса в сферата на туризма ще се проведе в Бургас
Коранът отеква силно, докато палестински рецитатори се събират в Газа
С този пухкав кекс винаги впечатлявам гостите, кремът отгоре го прави неустоим
БАБХ откри бактерии и плесени в училищни сандвичи след проверки в над 400 училища
Сложете край на навика „пране на 40 градуса“
Болница в Йерусалим лекува пациенти в подземно отделение заради ракетния обстрел
Смесете дафинов лист със сода и цял живот ще ми благодарите
Извънредно! Застреляха мъж в ауди в центъра на Бургас (СНИМКИ)
Трима чужденци са задържани в Дубай след като изпратили снимки от експлозията на свои близки
Два пъти в рамките на час: Заловиха млад водач да шофира с близо 200 км/ч в Сливенско
Пролетта се отлага
Фаворита Тимъти Шаламе, не грабна Оскар въпреки силния си сезон
